ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, taky jsem si napsala na podporu, a odepsali, že mi nabízí 100 fl. nebo kompenzaci formou předmětů do max výše 100 fl., ale neposlali mi žádný seznam těch věcí. Také, že můžu trvat na vrácení celého řádku s tím, že ho odstraní. Tak jsem to dál nekomplikovala, a nechala si vrátit 100 florenů + řádek mi zůstal. To je fajn. Celý řádek stál 199, a když mi 100 vrátili, tak za těch zbylých 99 je ten řádek super :D Navíc jsem na řádky ulítlá, takže jsem i moc ráda, že zůstal :)

    No, a florenky už jsou na kontě :)
     
    Naposledy upraveno: 24/4/15
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásný podvečer sousedi...
    Tak jak jde šlechtění?
    U mně je to jak na houpačce, jenže na konci druhé strany sedí asi medvěd.
    Sakra co tam dělá! Nemá ještě spát v brlohu?

    [​IMG]

    Přeji úspěch všem co šlechtí a neztrácejí kuráž...
     
  3. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    I tobě Jonsdorfe!
    Mně udělalo hezký podvečer i RT ! To je co? Kompenzovali mi valentýnský řádek: obr strom ultrahnojík obyč + parfémový stromek (dle mého výběru). Jsem ráda, žádné nemám, takže dík!
    :p
     
  4. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    No já si šlechtím pro radost, ale taky se houpu na houpačce čím dál výš akorát musím dávat pozor abych nežuchla na zem jako pytel brambor :music: V úterý jsem učinila radikální řez ve svém osobním životě a ani mě to moc nebolelo kupodivu... A vždy farmička pomůže... Kdo tady není závislák? Pachtíme se za každého počasí, holinky od hnoje a ruce od bláta...
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jonsdorf - no, jestli si dal na podzim kafe, tak to máš teda blbý :D
     
    Naposledy upraveno: 24/4/15
    pajaable, jaji a Jonsdorf tohle ocenili.
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    tydýtková
    Tak to gratuluji...
    No, pokud bude akce (obchodu-daruj) a budu Ti moc udělat radost , stačí napsat!
    Parfémové stromky Ti rád pošlu.
    Třeba hned několik
    Obr-strom poslat zatím nešel, a ani určo nepůjde?
    Jen se prosím připomeň.

     
    pajaable, jaji a tydýtková tohle ocenili.
  7. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    A nešlo by s tím zažádat o invalidní? :D
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  8. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Děkuji Jonsdorfe, připomenu se :)
     
    Alena a Jonsdorf tohle ocenili.
  9. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    To ptřilo evainfo, ale nějak mi hráblo (v počítači), takže nereaguje a nemůžu to sloučit, modíci, ušetřete si upozornění. (s tím = závislost na farmaření a průvodní jevy, které výše popisuje).
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tak se toulám po městě, jdu do kina a říkám si, zkusím to... Takže 2x splním anketku a myslíte, že se mi kino body přičetly? Ne nepřičetly a ani se neukázaly... Čarodějnice to má spočítaný, přidám další patro na hranici... Už do kina zase dlouho nepůjdu...
     
    Naposledy upraveno: 24/4/15
    pajaable tohle ocenil(a).
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ať si jako kompenzaci stonku vybereme co chcem stejně udělají "zápis". To je jejich ekvivalent rejstříku trestů. A chraň pámbů příště něco chtít .
    xD
    Jen tak mimochodem -co ten stonek teď vlastně dává ?
     
    pajaable, malinkami a tydýtková tohle ocenili.
  12. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já ti ani nevím, když je zapnutý, tak to nezjistím, asi kratší mletí nebo co. Nemám čas to zkoumat, zapnu si vždycky všechny jakmile jsou volné, pozor si dávám jen na ten s podivným "dortíkem", protože je tam BZ na stromy a plodiny na Baha. Navíc u větví ani nejsou názvy, to je šílené.... Pro rozhodnutí, jestli zapnout či ne se musí člověk jít podívat někde do FAQ, když je zapnutý, tak nevíš na co funguje, a když to teda už chceš hledat, ani nevíš, jak se to jmenuje...
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Barolande, no tak někteří z nás budou mít černý puntík...no a co. Pořád je to lepší, než jen držkovat a neudělat nic - to bych si pak připadala jako ovečka, která jen bečí, že se jí děje nespravedlnost, ale není schopná se vzepřít. A protože nejsem ovečka, ale jedovatá mrcha, když je potřeba - rafnu...
     
  14. farmicka57

    farmicka57 Zelenáč fóra

    Může mi někdo poradit co napsat na podporu ohledně Valentýnského řádu......děkuji
     
  15. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

  16. farmicka57

    farmicka57 Zelenáč fóra

    Děkuji za pomoc.
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tak nevím....je to náhoda nebo se jedná o psychické týrání těžce pracující farmářky xDxD

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/4/15
  18. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    carodejka007 - tak zblajzni jednoho Langoše, máš po starostech a mazej do peřin :p
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    bbowling ty mě moc neznáš, tak nevíš, že jsem lakomá Barka...a langoše nemám, ty z flašinetu byly k snídani a vyrobit je nemůžu...a že bych šla na trh, to ani omylem xD

    jo...a do peřin je ještě daleko....
     
    pajaable a jaji tohle ocenili.
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jelikož mě nikdo na *2412 neodpověděl,zapátral jsem sám a přiznám se, jsem zmaten. Ve FAQ jsou Valentýnské haluze dvě,obě jsou popisovány jako získané v akci (nikoli koupené za Fl) a obě mě dávají to,co je popsáno.
    Začíná ve mě hlodat červík pochybnosti,že jsem zapsán na černou listinu za něco co nevlastním.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.