ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Šmudlíčku, jestli to číslo v tvém nicku znamená ročník narození, dá se tvá čeština pochopit. Jinak tě prosím, dej své zprávy zkontrolovat někomu gramotnému.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    není to od "šmudla 2004" schválně nastrčenéxD ... jinak jsem dneska "vážně vděčná" za zdejší srandu ... jsem právě přišla o práci ... no víkend si trošku užiji, jako oddechový a pak začnu přemýšlet :oops: ... se teď cítím jako těžkopádný slon ... bez energie ... :oops:

    EDIT: obrázek obsahuje internetovou adresu, prosím nevkládejte na fórum obrázky s cizí reklamou na cizí webové stránky děkuji danda-vnovis
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/4/15
  3. jaji

    jaji Vévoda fóra

    evainfo, to mě mrzí... blbý den, ale nikdy se kaše nejí horká tak jak se uvaří, držím pěsti, ať je Ti brzy líp a uvidíš co nejdřív "světlo na konci tunelu" - třeba Tě čeká lepší práce a pro tu musíš být volná :)
    edit skalara.v - souhlasím ;)třeba fakt na ní čeká něco lepšího :)
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já bych jen poznamenala: Všechno špatné je pro něco dobré....;)
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ahojda sousedi...
    Evi, ber to z té lepší stránky.
    Zítra nemusíš vstávat.
    :)
    To je taky docela dobré...

    No ne-e, dělám si srandu.
    Myslím si, když je chuť a člověk pracovat může, nakonec práci vždy najde.
    Důležité je to nevzdat a věřit!
    Já Ti budu držet palce a věřím, že nás tu bude většina.

    Přijde Josef k šéfovi do kanceláře a stěžuje si:"Šéfe, nemohli byste mi zvýšit plat? Vždyť tu už dělám 10 roků za 8000,-Kč měsíčně."
    Šéf se pousměje, nalije Josefovi štamprle borovičky a začne:
    "Podívej Josefe, je pravda, že vyděláváš 8 000 Kč měsíčně, což je 96.000 Kč ročně,ale...
    Rok má 365 dní.
    Z toho je 52 sobot a 52 nedělí. To je už jen 261 dní, dál máš 28 dní dovolené a 5 dnů jsi byl nemocný, to je už jen 228 dní.
    Den má sice 24 hodin, ale ty pracuješ jen 8 hodin, tedy 1 třetinu dne, to znamená 76 dní.
    Nemluvě o tom, že v roce máme 13 svátků,což jsou dny pracovního volna, a tedy pracuješ jen 63 dní.
    To je jen o dva dny víc než 2 měsíce do roka. No a co chceš víc za práci za dva měsíce?
    Vždyť vyděláváš skoro 48 000 Kč měsíčně!!!"
    "Promiňte šéfe, nechtěl jsem vyrušovat."
    [​IMG]
    PS: Ještě jeden...
    Dobrý den, hledám nějakou práci, mám osm dětí.
    "A co ještě umíte?"

     
    Naposledy upraveno: 23/4/15
  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Evi, je to den tzv. ..., ale nevěš hlavu, zítra bude lépe a možná Tě potká něco lepšího. Před několika lety jsem na tom byla stejně a měla jsem štěstíčko, bylo to potom několik krásných let a dnes si již užívám odpočinku a svých vnoučátek. Hlavu vzhůru, odpočiň si a pak jdi do toho!!! Bude zase dobře uvidíš! pa pa;););)
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    jejda ... tak to jste mě teď všichni dostali ... je to moc fajn a upřímné ... vážně děkuji ... si toho moc vážím ...
     
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    evainfo,ty máš ale štěstí.. aspoň se naplno můžeš věnovat Farmaření. ;) I já ti držím palce.
     
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Evi, nechci ti kazit již tak nepříjemný den, obrázek sem odstranila. Když budeš vkládat obrázky, dávej prosím pozor, aby neobsahovali reklamu na cizí webové stránky.
    Děkuji za pochopení
    danda
     
  10. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Evi, nezoufej a nevzdávej se... Já byla doma 2 roky, měla jsem za sebou spoustu zbytečných výběrek a nejhorší bylo, že jsem to pak začala vzdávat... Potom se na mě usmálo štěstí sice jen na rok a já se obávala, že budu zase dlouho doma, ale sedla si mi na rameno muška jenom zlatá a já nakonec byla doma jen měsíc... Jsem druhý měsíc v nové práci, baví mě a jsem spokojená, chodím tam s radostí :music: Přeji Ti mnoho štěstí :)
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Evi, tady ho máš...

    [​IMG]
    Všem pěkný večer...
     
    Naposledy upraveno: 23/4/15
  12. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    evainfo...nesmutni , vše bude dobré , musíš věřit.
    „Proti trampotám života dal Bůh člověku tři věci - naději, spánek a smích.“

    [​IMG]

    „Úsměv je odpočinkem unavenému, nadějí malomyslnému, slunečním světlem smutnému a nejlepším přirozeným prostředkem proti trápení.“



    -šmudla2004- nepřeháníš?.. nemůžeš jen tak někomu nadávat, že je hloupý. Doporučím ti raději se věnovat studiu českého jazyka , bude to pro tebe přínosné a udělá ti to radost, věř mi.
    A jistě to bude lepší i pro všechny zde, když pochopíš, že nadávat můžeš jen tehdy, jsi-li lepší, vzdělanější než ten, na koho svoji nadávku směřuješ. Dopředu děkuji za slušné chování.
     
    Naposledy upraveno: 23/4/15
  13. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Ahoj evainfo,
    nesmutni, já jsem takhle přišla ze dne na den o práci před 2 ma roky. Taky mne farma podržela nad vodou. V tu dobu jsem měla 8 letou dceru, se kterou jsem byla sama.
    Práci jsem našla. Dokonce i přítele a je mi fajn.
    Pamatuj, nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř a vždycky bude líp.
    Držím palečky a přeji hodně energie a trpělivosti.
     
  14. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Evi, hlvně, když už to nepůjde jinak, se připrav na to, že na Úřadu práce, zmíněnou nenajdeš, ale krav je tam spousta. Vůbec si je nepřipouštěj, nebo tě vyškrtnou z evidence. Ale věřím, že jsi holka šikovná a že se na celý ÚP můžeš vyrezignovat.
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jonsdorfe, přiznej se - ty mě šmíruješ! Jak jinak bys mohl vědět, jak vypadám a jak káču přes švihadlo?xD
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    -pechfógl- ahojda.
    Musíš si dávat větší pozor na ranní rozcvičku, mám šikovného paparazzi...
    :D
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    no vážně jsem poctivá závislačka :) ... jsem večer dala mlít všechny tři druhy výživy a po kontrole mlýn jel a mě to v noci taky "mlelo" o mém problému xD (v hlavě) ... no ráno mě jeden produkt z mlýna chyběl a zase já si říkala: "No nic jsem nevymyslela tak snad příště." .... takže jsme spolu s "farmičkou" namleli jen něco a zbytek si nameleme asi podle svého ... bych to nazvala "farmadefekt" ... xD
     
  18. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahojte, dlooouho jsem tu nebyla, nečetla jsem asi tak 30 stránek, a fakt mi chybíte !
    Evi, jasně že to dopadne jak má, neboj, všecko zlý... atd, já tomu věřím. Třeba člověk zrovna teda neví, k čemu je to jako dobrý :) ale ono se to časem ukáže.
    Já zas nevím kam dřív skočit, máme štěně (RADOST), nějaké komplikace ze všech možných stran (Bleeee) ... musela jsem vypustit forum, není kdy.
    První na co jsem narazila, bylo vlákno mlýna, tak jsem se poučila, dala jsem "reklamaci" na valentýnský neřádek a rychle přišla odpověď, jen jsem nepochopila, jestli jim mám odepsat - odepisovali jste, co chcete? Já bych teda ráda Florenovník (haha) ale ten jsem zahlídla jen ve vašich obrázcích z farem a netuším, kolik tehdy stál, obávám se ale, že dneska by stál asi tak milión. Nebo mlíkové stromy-cukrové-slané-drátové, ty ale taky nemají cenu, neb se neprodávají....hmmm. Losiksobik se na to ve vláknu taky ptala... Zkusím si říct o kozí strom, ten nemám, uvidíme, dám vědět. Nebooo o obr strom! Určitě to nepůjde, ale neva.
    Čaute!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já vzala fl, bo nákup "věcí" nechám na výprodej za polovic, až bude ;)

    tydýtková - jestli jsem to dobře pochopila, můžeš si vzít:
    a). 100 fl
    b). cokoliv v hodnotě 100 fl
    c). nechat stonek zcela zrušit a nejspíš navrátit investici 190 fl
    ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/4/15
  20. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    No jo, to je fakt! Ale už jsem napsala, ňák to dopadne :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.