ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak tohle mě dnes na trhu úplně rozsekalo .... xDxD. Sousedíku, asi nějaký tvůj fanoušek!!

    EDIT: vzhledem k dehonestujícímu obsahu obrázek mažu a děkuji za pochopení - danda-vnovis
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/4/15
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    ÓÓó já najivní, bláhový člověk. Jak jsem si jen mohl myslet,že jsem aktivní hráč.Stačilo se dne pouze 3x přihlásit a hned jsem byl vyveden z omylu.Vždyť já vlastně vůbec nehraju.

    [​IMG]

    A pokud mě dle posledního odstavce zůstala aspoň jiskřička naděje,že jsem členem této báječné asociace,co si mám v dotazníku přát,aby tvůrci vylepšili ?????? ??
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj BAROLANDE, myslím si, že určitě něco vymyslíš. Tvůj Bigpoint tým by v opačném případě mohl mít bezesnou noc:cry::cry::cry:
     
  4. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj Barolande,
    spíše si myslím, že to musí být nějaké druhá registrace. Třeba už ten účet řadu let nepoužíváš a možná si už ani nevzpomínáš, že jsi něco založil?????
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Ahoj,nevíte někdo co se stalo?Hledala jsem na fóru a nikde nic o mlýnu.Dali novou akci kde je potřeba mletí a nikdo nám neřekl,že je mlýn vpořádku.Nebo to mám chápat tak,že už to takhle bude stále?A když už píšu o mlýnu-na nějakou kompenzaci asi můžeme zapomenout že?
     
  6. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Já mám takový pocit, že ankty v kině není poslední dobou popřávána notorickým kverulantům, kteří se už v minulosti projevili zde. Přístup mají jen ti hodní, kteří za 30 kinobodíků rozhodně nebudou psát hanlivé vzkazy RT.:p
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dododo53 ahoj, tvůj pocit asi nebude v souladu s realitou, já si neberu servítky ani tady, ani v anketě---posledně jsem jim tam napsala, že nebudu svým známým doporučovat hru, kde jsou zloději - a čoveče, anketa se zjevila znovu....sice jsem se zdržela sprostých slov, ale pokušení bylo veliké :D
     
  8. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    N. tak anketa se mi v lepších dobách zjevovala celkem pravidelně, ale do té doby, co jsem napsala, že nedoporučím - a proč, přičemž lupič ( co když napíšu zloděj - budou tam místo toho hvězdičky?) byl ten nejsilnější výraz, nemám žádnou radost z vyplňování ankety.
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nevim, ja dostavam ten dotaznik "Neaktivity" sem tam taky, i jsem napsal na podporu, chteli ho poslat zpet (nechapu) jako by nevedeli co posilaj... zatim je ticho, mam mesic pockat, ale spis prijde dalsi... tak uvidime, ale co tam napsat, v tom dotazniku neni vubec varianta "hraju aktivne, akorat v tom mate bordel", tak neni co vyplnovat :)
    Myslim ze tohle dostava vic lidi, nejspis dalsi nedoreseny bug...
     
    Naposledy upraveno: 21/4/15
    evainfo, pajaable a čarodějka007 tohle ocenili.
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Tassadar11, tak třeba zrovna technická podpora rozesílání nezajišťuje a spíš jde asi o to, že je tam tvůj nick, tak aby měli co předat dál s jasným důkazem, že to dorazilo tobě na email za tvou farmu. Aby se skutečně hledal problém a takové blbosti ti už nechodili. Jestli ti přijde další, pořiď screen s tvým nickem a dej nám ho na forum do chyb. Třeba je vás víc a třeba s tím budeme moct nějak pomoct.
    Dobré by tam pak bylo přidat i emailovou adresu, z které to dorazilo. Ale to už nechám na tobě. (samozřejmě bez tvojí emailové adresy)

    danda

    PS: pajaable tak si vítaná s nahlášením chyby též :), prostě kdokoliv, koho se tento problém týká. Čím víc případů, tím snad větší šance, že se problém dohledá.
     
    Naposledy upraveno: 22/4/15
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Přeji krásné středeční dopoledne.
    Tyto emaily , že jsem delší dobu nehrála dostávám také, přestože jsem na farmě dá se říci nepřetržitě, vyjma nočního klidu . Také je nechápu...xD
    Byla jsem se podívat v Oraculu a bucifal tam dal obrázky ..jen doufám, že zase někoho v RT nenapadlo
    rýpat se v grafice motýlků , ty staré, co máme , miluji, jsou jedineční už jen tou kupolí.
    Pokud by šlo o novou výrobnu..no, celkem ano..i když nevím, k čemu by nám byla.

    pajda361 - odstranila jsem obrázek , snad to bude stačit a informace o tom, co je v Oraculu snad nevadí, vždyt je to debata o všem možném...je to takhle v poho?
     
    Naposledy upraveno: 22/4/15
    evainfo, babioli a -Jara05- tohle ocenili.
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Pajaable,

    tyto příspěvky prosím pouze do FO. To je jediné téma určeno k tomu určené. Díky.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  13. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

  14. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Mě to funguje standardním způsobem ...
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  15. Landreth

    Landreth Pisálek fóra

    Hola hola....
    Hleda se farmarka, ktera vcera ( 22.4.2015 ) ucinkovala ve vymene manzelek :-D

    Bylo by fajn, znat alespon nejakou televizni celebritu :-D
     
  16. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, také jsem měla asi před týdnem tento problém při přecházení na forum přes hru,
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  17. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Landreth: Ta se neozve.... už minimálně 2 roky Farmu nehraje a věnuje se manželovi.... přece to přííísahala před kamerou boží.... zjistila v Řecku, že se dá žít bez Růžovky a mrkve ,-D Nebo je taky možnost, že bez mrkve žít neumí, změnila názor a je tu stále. To by se mohla přihlásit.... potřebuju umýt okna :-D
     
    Naposledy upraveno: 23/4/15
  18. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Přiznám se bez mučení....já to nejsem xD Dobrovolně bych v půl pátý kvůli farmě a rohlíkům od větví nevstala.
     
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Twinulko, tak to jsme dvě :D .. jsem noční tvor a ranní vstávání mi nedělá dobře.
     
  20. -šmudla2004-

    -šmudla2004- Pisálek fóra

    proč nemam baharamy zviřata ve trhu vy to něgdo prosim>:(

    ja sem aktyvoval mod dovolena proč se nic nestalo:oops:

    mě se furt seka farma ale proč-.-:mad:>:(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.