ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    skalara.v
    Ahoj, já nepapám, ale přímo žeru (ale mouchy nemusím ani živé) a odkazuji na první stranu tohoto vlákna příspěvek č.1 ;)

    pajaable
    tak jsme napsali souběžně
     
    Naposledy upraveno: 18/4/15
  2. Verense

    Verense Stálice fóra

    Mnooo, nějak se nám to transformuje na kulinářský koutek :D U nás bude v rámci české akce zejtra k obědu kanec. Akorát pořád nevím, jestli se zelím nebo se šípkovou...

    A abych nebyla úplně OT, tak doufám, že příští víkend nás čeká babyboom, na trhu se šlechtěnci to zeje prázdnotou a namleté SK mi začíná plesnivět... Je potřeba pohnout úkoly, tak snad si RT nezatluče další hřebíček do rakve tím, že by BB ke šlechticí akci opomněl!
     
  3. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Lacrima,nejhorsi je ,ze me to zivilo,ale jsem ze stare skoly,muj sefkuchar nas ucil,co nemuzes sezrat ty-to nedavej hostum a toho se snazim drzet celej zivot ! bohuzel ted jde skoro kazdy po penezich a kucharska cest je jim ukradena,no jako u vseho
     
  4. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Dnes jsem na trhu narazila na herní nick hovado1. Tak nějak přemýšlím, kdo si může takové jméno dát o_O
     
  5. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Patrně dobrý obchodník....
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  6. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Není náhodou Hovado to samé co Bejk ?
     
    zemanka01 a pajaable tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, možné je všechno. U nás se říká hovado=ovád (čili hmyz) Býk je docela čilý a hovado ve smyslu "nadávka" líné, pohodlné, nešikovné...
    Ale původně jsem chtěl napsat, že jsem si za párty lístek vytočil lupinu, poslední to kytku, kterou jsem neměl a tak mám stonek kompletní :)
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Gratuluji k lupině. Já mám všechny, ale na druhé farmě stále čekám na tu diskonádheru. Vžycky, když je tam, tak zatočím a dostanu ponožku. Nu, co dodat, snad půjde v O/D měnit ;)
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    kytiček mám nad .. při O+D ráda vyměním :p za jiné zajímavosti ...
     
    Mersi7, skalara.v a pajaable tohle ocenili.
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    U nás hovado znamená obecně kteréhokoliv člena hovězího dobytka, může to být i ***.
    :D
    Já bych se netěšil, že tyto kytičky se dají při OaD vyměňovat.
    Tak hloupý RT určitě není.
    :D

    Páni, ty hvězdičky nejsou moje.
    I v tomhle spojení ... ?

    Edit
    pajda - ale to já jen na svou obhajobu, aby si snad někdo nemyslel, že to já
    jsem na palici.
    xDxD
     
    Naposledy upraveno: 19/4/15
  11. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek,
    projížděl jste někdo poslední dobou nedodělané úkoly ?
    faq:
    10. úkol
    • Stříbrný cíl Potřebný level: 17
      Dodej: 45x Guáno
      Odměna: 3 600x BZ, 3 600x kr, Kombajn (24h), Chovatel (24h), Secí stroj (24h)
    • Zlatý cíl Potřebný level: 17
      Dodej: 90x Guáno
      Odměna: 4 800x BZ, 4 800x kr, Kombajn (24h), Chovatel (24h), Secí stroj (24h)
    • Diamantový cíl Potřebný level: 17
      Dodej: 140x Guáno
      Odměna: 6 000x BZ, 6 000x kr, Kombajn (48h), Chovatel (48h), Secí stroj (48h)
    a skutečnost:
    stříbrný - 45 ks
    zlatý - 45 ks
    diamant - 50 ks

    ostatní sedí.

    Zajímavé změny, kterých jsem si nevšimla v ofi, kdo ví zda vůbec byli modíci upozorněni a zda to není slibované vyvážení sil začínajících farmářů vs hvězdičky.

    Edit: tedy pokud se nepočítají součty, pak by to vycházelo... ale je to zmatečné ;)

    Andulííí
     
    Naposledy upraveno: 19/4/15
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Anickomalířko,

    to je s toho důvodu, že dříve se odevzdané plodiny v úkolech sčítali a tedy 45 stříbrný cíl + 45 = 90, což je zlatý cíl a to + 50 = 140, tedy diamantový cíl. Prostě se to jen opomnělo ve FAQ opravit.

    EDIT
    Ahoj Mikeš,

    hvězdičky dosadila automatická kontrola. Některá slova se na fóru vůbec nezobrazí.
     
    anickamalirka a pajaable tohle ocenili.
  13. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    taky bych moc neverila tomu, ze pujdou pri OaD poslat...
    ja budu rada, kdyz pujdou poslat dekorky, co jsou treba do valentynskeho stonku...

    jinak se musim pochlubit, dneska dosazeno dalsi mety:
    [​IMG]

    Coz potesi, po prehodnoceni cilu (prazdne druzstvo uz mezi ne rozhodne nepatri :¤))

    jo a MJS za 85tis? to pamatuji naposledy tak pred dvema lety... tak me to nalakalo, ze jsem i SH na liskace obetovala (na trhu za 190). A nakupuju pate slechtence do 200 tis, budou se podle me hodit :)

    EDIT: narazim tim na dlouho se ve famach objevujici Polevku II :) kupuju kozy, ovce a slepice, protoze nejvyssiho kralika mam a u ostatnich si myslim, ze rozhodne nebudu mit tolik produktu, aby se mi to vyplatilo... (proto taky zatim v Polevce I neresim pstrosa nebo ryby...) a kdyz si vezmu, za jakou cenu jsou ted na trhu slechtenci krav...
     
    Naposledy upraveno: 19/4/15
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    losiksobik - rada nad zlato xD,nic ve zlém,ale
    máme 19 druhů hybridů,jen od každého jeden by přišlo na 2Mega. A jak znám RT,chtějí po nás podstatně větší počty.
    Jen upozornění,že do úkolu budem potřebovat 7000 ks plodiny,by mě pomohlo víc. :D
     
  15. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ahoj losiksobik jen estli to s tou druhou polévkou nebyla kachna :-( koukal sem tam i sem a nikde sem na nic kloudnýho nenarazil. ale kdo ví, necháme se překvapit. je fakt, že šlechtění je poslední dobou až až a ty klikačky v tulidomcích jsou na hlavu, tedy spíš na ruku. navíc sem smolař na přeskoky, takže co si nevyšlechtim pomálu, to nemam.
     
  16. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    ahoj farmáři,potřebuji poradit,mám problém asi někde v nastavení,protože mě dříve stačilo zajed ukazováčkem na stáj,zasazené plodiny atd,abych zjitila dobu rustu do konce nebo dobu chovu,když třeba chybí voda,,to samé na tržnici třeba v řemeslech zajed ukazováčkem/myší/ třeba na danou věc např.dýnová marmeláda a ihned se mě ukázalo k čemu slouží a nač použít toto řemeslo,bohužel mě to zmizelo a už nic nezjistím,kde mám chybu poradí někdo? děkuji
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj helca16113,

    prosím otázky směřuj do sekcí k tomu určených a to nejlépe do sekce Všeobecné dotazy. Jinak k tvému dotazu. Zapni si v nastavení hry volbu zobrazování tooltipů a opět vše uvidíš.
     
    michnaj a helca16113 tohle ocenili.
  18. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    Pajda361 díky,na tržnici to už funguje a na ostatním nee:sleepy: tak aspon něco noo,jinak přeji krásný večer
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásný podvečer plantážníci...
    Jukněte do kina.
    Dává bodíky za anketku.

    [​IMG]

    Fajn hru všem...
     
  20. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Jonsdorf, posledně mi je nedalo a to jsem tu anketku dělala snad 5x pak jsem to vzdala ani obnovení stránky nepomohlo a na podporu se mi psát nechtělo... Asi mám zakleté kino nejspíše se mi pomstila nějaká čarodějka tak pomalu chystám hranici, aby se holka pořádně ohřála...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.