ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    petrasimpaj ahoj, v newsletteru producenta je tato akce v novém provedení slibovaná na červen....když si to na základě zkušeností z poslední doby přeložíme, znamená to nejspíš asi toto: již brzy budeme mít možnost zažít, že přestane fungovat i OaD :music:

    EDIT: Barolande, pohlédni do newsletteru z 5.3. - tam není napsáno, že to bude fungovat, jen že uvidíme....to považuju za mimořádně prozíravou formulaci, nebude nač si stěžovat
     
    Naposledy upraveno: 18/4/15
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    O/D Fungovat určitě nepřestane,jen půjdou zadat maximálně dvě výměny a ty ještě brzy zmizí. Pak si přečtem omluvný new. vyberem bonus na dva poukazy ,které ovšem zadat nepůjdou a když mě jediný dárek pošle Otto,usoudím že pro tentokrát stačí a půjdu raději zkoušet jestli mě něco dá mlýn.
     
  3. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    možná přestanu nadávat, že je jedna akce za druhou - díky tomu se MJS opět vyšplhala k cenám, za kterou se vyplatí ji vyrábět a prodávat, už jsem si vylepšila konto o 4M :¤)) a budu muset zase vytáhnout své cukráky... zásoba cukru dochází...
     
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    ...Bigpoint S.à.r.l. and Co, SCS
    EBBC D
    6 D route de Trèves
    L-2633 Senningerberg...

    Na této adrese je podle map toto.
    [​IMG]
    Je to opravdu sídlo firmy BP?

    A toto je v Hamburgu

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 18/4/15
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahojík dohousli, vím to vždy, když si vařím sama a že umím vařit si dovolím tvrdit, že ano. Svědčí o tom spokojení prckové s plnými pupíky.
    Ale jasně, kdybych si dávala jídlo kdekoliv jinde, tak jistotu, zda štěkalo nebo mňoukalo mohlo i pískat :D, nemám. A to ani v nějaké stravovně, jídelně či bistru a vůbec to nemusí být kfc nebo donald.

    Pěkný den a já jdu vařit výborný guláš :)
    danda
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ahojky všem .... pokud se bude něco dít, tím myslím jakýkoli "ohlas" na naše oprávněné stížnosti ... se určitě připojím a přispěji svým "skromným" hlasem, či podpisem ... :) ... jak zpíval Werich: " ... a všichni dohromady uděláme moc". ... nevím, proč jsem si na to vzpomněla :D ... no se mi líbí třeba: ..... "Malí se bojí velikých, ale stojí za úvahu, že velice velcí se skoro vždycky bojí nepatrných."
    jejda ... jsem "velkého Wericha" kdysi studovala zároveň s dcerou, když chtěla vyzkoušet :) ... i tak si myslím, že to moc nepomůže, pokud se velká část naší komunity nespojí a nebude za jedno o_O ... je to vážně smutné 8) ...
    .. další akce jako "super hnojivo a zuzi super hnojivo" nejedu a tímto se omlouvám mým sousedům :-(
     
    Naposledy upraveno: 18/4/15
  7. dohousli

    dohousli Rádoby autor

    dandulko - ani ty nevíš, co se dává třeba do Vodňanského kuřete (ale to už je bohapustá sranda). Jo a ten gulášek bude s bramboráčkem? Já dnes dávám mixík - smaženou brokolici/květák. Bez přílohy.
     
    pajaable a danda-vnovis tohle ocenili.
  8. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    evainfo....promin,ale Wericha.Všichni sem tam napíšem chybu nebo překlep,ale u jména,tak známého člověka?
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    tak vážně sorry ... vím že Werich ... neomluvitelné ... se vážně stydím .... no bylo to v afektu ... si sypu popel na hlavu ... :) ...
    a myslím, že je teď nejlepší sem nechodit ... modíci jsou nervní a dávají "upozornění, či bany" ... přeji všem ať splní :)
     
    Naposledy upraveno: 18/4/15
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. m2707

    m2707 Znalec fóra

    evainfo- nepracuješ náhodou v baru?
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    m2707: jejda ... to tak vypadám? ... jsem abstinent, cigarety hodně omezuji ... na bar dost málo xD ....
     
    pajaable a Mersi7 tohle ocenili.
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím dohousli :), proto že třeba mít přímé dodavatele potravy :D, pak víš co jíš a vidíš sama, jak se jim daří, čím jsou krmené a nebo pak být vegetarián a pěstovat si pro svou potřebu :D
    Guláš super, děti chtěli těstoviny, já bramboráky miluju a samozřejmě sem si ho s bramborákem nenechala ujít, tys ses koukala, viď? :D
    pá danda
     
    malinkami, pajaable a babioli tohle ocenili.
  13. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Kdo chce mít absolutní jistotu v přijímaných živinách, tomu doporučuji stát se Hydroponiánem.

    Vezmete lavor s vodou, rozpustíte v něm všechny potřebné látky, ponoříte do něj nohy a můžete zahájit látkovou výměnu. Bez Éček!

    Ale já si dám raději vepřovou se zelím a pivo.
     
  14. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Jsem kucharka,tak si varim sama a vim co tam dam,do hospody skoro vubec nechodim ,protoze me stvou jak to nazivaji(ty jidla)a jeste ke vsemu to neumi(deformace moje)ovsem ne vsichni,pak tam treba napisi maso dvou barev,popisi v jidelaku z ceho to ma byt a ja tam objevim uplne neco jineho a je maler,rodina mi nadava,ze zase neco mam ,idilka je v tahu,z rodine pohody je pak horor:(,nesnasim,ze ze me delaji vola a jeste kradou>:(
     
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Na dobroty z čuníka
    každý k nám utíká.
    Ovar, jitrnice, prejt...
    no musíte tu bejt.


    Krásný večer. Koukám, koukám, papání se probírá. Tak jsem tady dobře. Masožravec , to jsem já, na maso jak dělaná. Zítra bude právě čuník a to já mohu . K tomu kotel zelí a bramborové knedlíčky.
    Ale takový gulášek s bramboráčky by nebyl k zahození....dobré vnadidlo, to už u nás dlouho nebylo.
    Děkuji za inspiraci.
     
  16. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Maso miluji, ale mám nemocnou štítnou žlázu a začala jsem strašně přibírat. Probíráním různých doporučení jsem zjistila, že mému tělu masíčko vadí:cry: a stejně tak i pečivo. Takže je ze mne nucený žrout zeleniny. Když se dobře udělá, tak se i mňam najím, ale masíčko je masíčko. Jednou za čas zhřeším, ale hned jsou znát následky mého hříchu.:(
     
  17. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky všem, tak koukám, že se tu probírá jídlo , "kuchaření " a restaurace...a mituli , to krásně vystihla.
    Název lákavý, jeden je zvědavý , co to jídlo obsahuje a jak bude chutnat , tak si to objedná a pak se nestačí divit.
    Moje příhoda se odehrála dávno , ale v živé paměti je , jako by se udála nedávno.
    Objednala jsem si Překvapení šéfa kuchaře ... tedy to vám řeknu, to bylo překvapení. Měla to být nějaká směs masíčka a zeleniny zabalená v amoletě a s oblohou. Obloha vypadala dobře, amoleta také ...zakrojím , ochutnám a říkám " docela chutné" ... zakrojím
    podruhé a co mé oči vidí ?

    [​IMG]
    Chudinka masařka, hezky upečená ve směsi ,ani nožičkou už nezatřepala.
    Za to já jsem se držela stolu, aby jsem neběžela zatřepat kuchařem.

     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Fuuuj, mně je blbě, nespletly jste si vlákno milé dámy? Jsem za rejpálka tak si musím trochu přisadit. Nebo, že bych něco přehlédl a bude kuchařská akce? Smajlíci nejsou potřeba, zabírají místo a stejně je málokdo respektuje. Tak dobrou chuť.
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Pitrýsku, nespletly, debata o všem možném ( i nemožném). Neříkej, že rád nepapáš ;)
     
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Jestli někdo nerad papká , já to zvládnu i za něj ...mám tu výhodu, že můžu přímo " žrát" od nevidím do nevidím a není to nikde znát . xD

    „Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu.“

    A tak jdu do lednice něco vyrochat....


    Musela jsem se dokrmit, jsem vyřízená...dnes napěstováno přes 20 000 mrkve a to samé u pšenice . Nabrat sílu je nutnost ..:p
     
    Naposledy upraveno: 18/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.