ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mrkněte do Ofi.Zas je tam nějaká omluva a vysvětlování
     
    jaji a pajaable tohle ocenili.
  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Ale k čemu to je?? Kde je asi slibovaná náprava?? To je vše?? Asi ano, to jsme se teda dočkali.......

    Nejdříve se napsalo: Naše nedávné spuštění nového mlýna zasáhlo také uživatele, kteří si zakoupili Valentýnský řádek v nebi a mlynářské předplatné.
    A četla jsem v tomto oznámení, toto:
    Rovněž vám chci slíbit, že všichni uživatelé, kteří zakoupili valentýnský řádek v nebi a Mlynářské předplatné budou spravedlivě odškodněni.

    A my stále na spravedlivé odškodnění čekáme a zdá se mně, že se dočkáme asi na svatého Dyndy.

    A aby byl klid vrací se do hry hvězdičky???
     
    Naposledy upraveno: 16/4/15
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    zemanka01 a jana563, jste si jisté, že se jedná o omluvu? Já to četla dvakrát, abych se ujistila, že vidím správně...proti tomuto je i náš denní tisk hodnotná literatura. Ovšem pokud to autoři sdělení myslí vážně a upřímně, pak mám podezření, že se pohybují v prostředí, kde je vyšší IQ vzácným jevem.
    Sice jsme na farmě, ale někdo by už té partě měl vysvětlit, že nejsme stádo oveček
     
  4. Muriel

    Muriel Perspektivní autor

    OFI oznámení alias flustrace - shrnutí

    Nadávejte si jak chcete, my si dál jedeme po svém. ​
     
  5. dohousli

    dohousli Rádoby autor

    Je mi líto modíků, hráčů jako my, že musejí omlouvat neomluvitelné. Snad si RT uvědomí, jaké excesy pořádá a navíc publikuje jako výhody, až ztratí další tisíce hráčů. Takhle okatě si snad zadel z nikoho dělat nemusí.
     
  6. cocrouche62

    cocrouche62 Rádoby autor

    Zřejmě zkouší, co vše si necháme líbit. Je to evidentní podvod, Valentýnský stonek jsme kupovali za reálné peníze. To je jako bych si koupila lístek do divadla na určitě představení a ten den hráli něco jiného, taky mi vrátí peníze bez problémů a to samé chci po RT. Pokud stonek nefunguje tak, jak jsem ho kupovala, ať si ho vezmou a vrátí mi peníze!!!! >:(>:(>:(
     
  7. jaji

    jaji Vévoda fóra

    jsem znechucená :sleepy:
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak nevím, jak si toto oznámení vysvětlit ...
    Stále mě štve, že bylo předtím vydáno toto : Rovněž vám chci slíbit, že všichni uživatelé, kteří zakoupili valentýnský řádek v nebi a Mlynářské předplatné budou spravedlivě odškodněni.
    Po novém oznámení v ofi jsem tedy ještě více flustrovaná . To si z nás donekonečna budou dělat srandu? Bože , ještě, že marodím a je to tak daleko , mě tak svrbí ruka ....>:( Vždyť tady už se nedá mluvit o pochybení, ale už je to evidentně podvod .


    Také chci svoje peníze zpátky !!!!!
     
  9. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Nooo, po třídních schůzkách jsem pochopila, že hlavní problém mého synátora ve škole spočívá v tom, že neví, kdy je lepší držet ústa - některé věci omluvit nejdou a okecáváním se to jen zhorší. Naši autoři zjevně mají podobný problém - vždycky začnou se svými rádobyomluvami přesně v okamžiku, kdy mne už přechází ten největší vztek (ne tedy že by přešel úplně) a tím to opět zhorší - dráždit hada bosou nohou se tomu říká, že.....
     
  10. jaji

    jaji Vévoda fóra

    Pouze reklamací dopisem v angličtině a poslaný Českou poštou.... takže si zase zaplatíš za dopisní známkuxD
     
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    jaji .... vyhozené peníze xD

    Setkala jsem se ve svém životě s lesčíms , ale alespoň jsem se mohla bránit, vymoci si zpět , co mi patřilo ...dokonce i restituci jsem vítězně ustála , ale tohle je vrchol . Tady nepomůže ani upsat se čertu.
    Takový vychytralý podvod na hráče .

    jaji ... myslím, že modící by přece naši reklamaci předat mohli , na to ji nemusíme odesílat jednotlivě.
     
    Naposledy upraveno: 16/4/15
  12. jaji

    jaji Vévoda fóra

    pajaable - plně s Tebou souhlasím!

    ALE! pajdo, dando, blackdragon - vznáším dotaz:

    díky za zprávu, co je zveřejněna, avšak - co dál? Jak se na to díváte? Co hodláte dělat? S čím vám máme pomoci?
    Chápu, že jako modíci jste vázáni určitým pravidlem, avšak mě teď zajímá i váš soukromý názor jako hráče. Předpokládám, že také nejste spokojeni jako my ostatní. Co máme udělat my a vy předat, aby se něco změnilo.
    Máte pocit, že se něco změní? Je tady nějaká naděje, nebo je to i tady beznadějná žumpa, kde si vrchnost bude dělat co chce? Jestli dostanu ban, tak s tím i počítám, ale žumpu neodvolám. Podvod je podvod a slušní lidé nepodvádí.

    Děkuji vám za odpověď, Jitka
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    jaji, napsala bych ti, co vím, ale podle pošty neexistuješ....
     
    výpliv a jaji tohle ocenili.
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Jaji,

    zatím nemám osobně žádný pocit. Tedy krom toho, že prostě budou pracovat na vychytání všech šotků v tomto nově zavedeném mlýně. Z nějakého důvodu, který stejně jako vy neznáme jej prostě potřebují pro spuštění Korálového útesu. Což nakonec Varun již jednou napsal (tedy pokud si pamatuji). Problém je, že stejně jako minule se se našla nejméně jedna komunita, která na zveřejněné prohlášení poslala pozitivní reakci ze strany hráčů (což tedy nechápu, kde se takový hráč vůbec vyskytl).
     
    Witchy.D, DANKA722 a anickamalirka tohle ocenili.
  15. slootr

    slootr Baron fóra

    "Vidíme, že jste naštvaní ze špatné komunikace, zejména o úpravách mlýna. Nevím jak ostatní, ale já nejsem primárně naštvaný ze špatné komunikace o novém mlýně, ale z jeho špatného a lajdáckého provedení. Ujišťujeme vás, že nasloucháme vám a vašim přáním. Mnozí z vás si stěžuji a chtějí návrat starého mlýna. Myslím, že to nechápete. Hráčům nevadí nový mlýn jako takový. Pokud bude fungovat stejně spolehlivě jako strarý, bude to OK. Uvědomujeme si chyby, které jsme udělali. Zaznamenali jsme mnoho technických chyb a snažíme se co nejrychleji na ně reagovat a opravit je. Bylo by fajn je zveřejnit. Jinak jsme na tom opravdu tak, že budeme naštvaní ze špatné komunikace, jak předpokládáte. Protože dokud nevím, co považujete za technickou chybu, nevím ani, co se chystáte odstranit a spravit. A nevím, co za chybu nepovažujete a tudíž se s tím musím smířit. Toto je frustrující, ale ujišťujeme vás, že tyto změny jsou důležité z dlouhodobého hlediska. Bohužel se nám nedaří o tomto efektivně s vámi komunikovat. Tak v tomto s vámi naprosto souhlasím.

    Změny byly provedeny z technických důvodů. Zejména odstranění průběžného připisování krmiva ve mlýně.
    Zajímavé. V duchu té lepší komunikace by bylo fajn napsat proč. Třeba by vám i počítačově vzdělanější hráči (mezi něž nepatřím) mohli pomoct s řešením. Považujete skutečně za normální v jednom odstavci něco označovat za chybu, omluvit se, a hned v dalším odstavci tu stejnou chybu zopakovat? Změna bonusů byla bohužel také nezbytná pro ekonomiku hry. Naneštěstí tyto změny byly potřebné rovněž proto, abychom zajistili, že bonus bude platný bez ohledu na to, zda je uživatel online nebo ne. Jinými slovy, pokud to dobře chápu, zavedli jste do hry systém bonusu, který nezvládáte. Bojíte se, že pokud se hráč nepřihlásí do hry, bonus se neukončí a hráč ho bude čerpat "neoprávněně". Opravdu si myslíte, že normální farmář nepůjde na farmu jen proto, aby se mu tam umlelo rychleji pár superkrmiv? A pokud si to myslíte, nebylo by na místě hledat jiné řešení než sebrat hráčům funkci, za kterou zaplatili? Pokud toho není váš programátorský tým schopný, co takhle najít někoho, kdo to dokáže? Pokorně se omlouváme za to, že jsme vás zklamali.

    Pokud jde o problém s hvězdičkami, tak jsme se snažili najít spravedlivý způsob pro vytvoření rovnováhy, ale toto se nám nepodařilo. Poučili jsme se z těchto chyb a budeme se snažit vyvarovat podobných “zákulisních” změn. V příštích akcích budou hvězdičky opět k dispozici."



    Tohle si o tom celém myslím. Je mi jasné, že některé mé názory možná nevystihují podstatu problému. Proto se také dovolávám vysvětlení. Bez něho si můžu jen domýšlet, co za tím všechno vězí. A domýšlím si to jen já, takže nikomu netvrdím, že tohle musí být stoprocentní pravda.
     
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    pajda361 .. chci se zeptat, co bude se slíbenou náhradou za Magický (valentýnský) stonek v hodnotě 190 FL . Děkuji.

    slootr .. myslím, že přesně toto, co jsi napsal, kdyby bylo předáno RT doslova a do písmene, že bychom se konečně pořádné odpovědi dočkali.
    Věřím tomu, že moderátoři odesílají naše negativní reakce, ale proč neposlat jasné vyjádření jako je právě to tvé, ke kterému by se jistě přidala celá a nejenom česká komunita.


    A vždycky, když přijde špatná zpráva ze strany RT , je tu pajda361.... nemáš ty pech ??
     
    Naposledy upraveno: 16/4/15
  17. laumars

    laumars Aktivní autor

    RT ma hracov za Blbcov a Dojne Kravy !
    OFFI :
    "Pokud jde o problém s hvězdičkami, tak jsme se snažili najít spravedlivý způsob pro vytvoření rovnováhy, ale toto se nám nepodařilo. Poučili jsme se z těchto chyb a budeme se snažit vyvarovat podobných “zákulisních” změn. V příštích akcích budou hvězdičky opět k dispozici."

    Tak toto som apsolutne nepochopil ! Oni hladaju spravodlivy sposob ? Mam skvor pocit ze chcu podporovat lajdakov a nie zanietenych hracov Farmerami.
    Pestujem, chovam, tak by som mal byt za to nalezite ohodnoteny ! Ale podla RT si to nezasluzim lebo som verny hrac. Na toto vyjadrenie mozem len konstatovat ze je to od RT na hracov, len jeden velky GRC ! Prepacte, ale ine slusne slovo ma nenapada.
     
  18. jaji

    jaji Vévoda fóra

    díky pajdo, a ještě jeden dotaz, jste si jistí, že ta komunita opravdu existuje? nechci ani vědět která to je, ale zajímá mě, kolik je komunit celkem? např: 10:1, jasně, budeme se řídit tou 1, to má logiku :sleepy:
    dokonce dokážu pochopit i to, že např.pro korálový ostrov potřebují jinou mechaniku hry, když už to neumějí nastavit na stávající mechaniku, ale neskutečně mě štve, když nemluví pravdu a snaží se nás opít rohlíkem.
    Kde jsou slíbené kompenzace, odškodnění? To mi vadí. Tak ať řeknou za měsíc dostanete odškodnění a bude to, ne jen sliby... pak jsou to totiž chyby a to mě mrzí nejvíc
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo361, možná by bylo rozumné, přestat ty newslettery zveřejňovat....můj pocit z toho je, že jediným smyslem těchto keců, je udržovat hráče v trvale excitovaném stavu. A až klesne počet platících hráčů pod únosnou hranici, vynoří se v té partě někdo se zdravým rozumem a ekonomickým uvažováním a "s velkou lítostí" oznámí, že Farmerama končí....
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Čarodějko007: když nám je přestanou posílat, tak je přestaneme zveřejňovat.

    Jaji: jsme si jistí, bohužel jsem tu reakci četl.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.