ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    ahojte ja len malu otazku -čo je Hurmi kaki a kde ho najdem prehladala som čo sa dalo ale mam asi dnes zatmenie (prepačte ak to sem nepatri)
     
  2. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Kaki je plod Tomelu japonského (strom na Baha)
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  3. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Můj trh (AS) byl vždycky nějaký zvláštní. Jednu dobu se tam nedalo nic prodat, protože skoro v každé kolonce byl týpek jménem Jugger1169, toho už sice není až tolik vidět, ale zase jsem dnes přišla na to, že jablka jsou dražší než javorová šťáva. Jejich cena leze někam k 70 kr za kus a tak přemýšlím, že bych se snad vrátila do farmařících začátků a jela ty plantáže jabloní :p Na BZ bída, na prachy pecka. [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    • Něco na tom přísunu nových hráčů bude, ona ani mrkev a pšenice není z nejlevnějších. Asi to prostě nemá kdo pěstovat. Ono je na všechny plodiny a zvěř takový nárok, že kdo by se motal s mrkví. Divím se, že i salát není aspoň za 10 kr :)
     
    Naposledy upraveno: 15/4/15
  4. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Dej pozor, jestli to není jenom jednorázová situace. Třeba někdo při plnění stodoly vykoupil trh a cena se za pár dní srovná ...
     
    Julinka11 a pajaable tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Unás je to stejný(AJ)! Asi chybí přísun nových hráčů.:p
     
    jaji tohle ocenil(a).
  6. Crower

    Crower Vážený autor

    Jen ať jde cena co nejvýš, prodávat je pořád co :)
    [​IMG]
    Když jsem kdysi dělal tyhle zásoby, cena mrkve a pšenice byla někde na 1-2 krejcarech, cena salátu, pod krejcar :) Tehdy se to ještě vyplatilo nakupovat :)

    A vzhledem k tomu že už nějaký ten měsíc nehraji, tak to všechno shnije někde zároveň s mým účtem, hihihi :D
     
  7. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    ahojte..možno to sem nepatrí ale ak by mal niekto zaujem o zlateho oslíka tak predám..trh AV.. píšte do pošty,dohodneme sa..
     
  8. Ria30.

    Ria30. Guest

    jaji tohle ocenil(a).
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    No,nevím tedy jak vy,ale já mrkvím o sto péro. Vždy když sklidím a jsem chvíli přítomen dám všude mrkef.Někdy jen na otočku,někdy na pět.Problém je v tom,že ji stejně mám akutní nedostatek,neb je potřeba v marmoškách i krmivu.To nepočítám fakt,že hned po KŠ jdu denně koupit po 100 ks prvních šest plodin z obchodě.
     
  10. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    premyslim, kdyz si budu schovavat ty bedny s naradim, co ted padaji ze slepicich domku, tak jeslti kdyz je otevru, az bude nove naradi, tak jestli je sance, ze tam bude...
     
    pajaable a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Crower

    Crower Vážený autor

    losiksobik: Nějaká novinka? Jsem 100 let za opicema, jak se to dá vůbec otevřít? :)
     
    DANKA722, -Jara05- a Alena tohle ocenili.
  12. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Crower: Některé bedny s nářadím z odměn z úkolů jsou v liště mezi dekoracemi a musí se otevřít, aby se zjistilo, co v nich je.

    Losiksobik: Zajímavá teorie. Ale odpověď v tuto chvíli asi nikdo nezná. Počkej pár dní. V družstvu se při spouštění České akce omylem na chvíli objevil úkol s neznámými produkty, takže zanedlouho se možná objeví nová výrobna ...
     
    Naposledy upraveno: 16/4/15
    pajaable, -Jara05- a skalara.v tohle ocenili.
  13. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    NEDOSTATEK MRKVE A PŠENICE-příprava na další akci-ještě bude potřeba oves a fenykl.
     
    Hrnkajda, pajaable a skalara.v tohle ocenili.
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ač o bednách vím,taky tam chodím, jen když se dívám co zbytečného dám do stonku.

    [​IMG]

    Při té příležitosti je aktivuji....zde je vidět jak ten čas letí. :wuerg:
     
    DANKA722, pajaable a skalara.v tohle ocenili.
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Uz minule jsem mel stovky kusu bedynek, ale to bylo v akci receno, ale kde jsem vzal novych 160 kusu nevim...
    beru to tak, ze kdyz bedynka nema jmeno, tak bude nahodny to co je v ten okamzik mozny, takze skusim pockat na novy naradi a driv nez jich bude vic tak je uplatnit... to ze se nove naradi neukaze nic neznamena, ale jediny komu se ze "starych" beden podari nove naradi potvrdi teorii :)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Jukla jsem do svého skládku a tam na mě kouká celkem 500 bedýnek. Odkud jsou, to bych ráda věděla. Vím, že něco bylo z akce, ale že tolik, asi ano.
     
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Nářadí z domku pro drůbež se ukládá pod vázičku. 1 ks nářadí (1 hřebík) = 1 bedna.
    To je 2 x 10 ks denně = 20 beden.
    :D
     
    ananuki tohle ocenil(a).
  18. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    No četli jste to? Rt vidí, že jsou lidi naštvaní z úpravy mlýna, a ze všeho kolem, tak se sice omluví, a tím to pro ně končí. Že by třeba dali možnost deaktivace toho valentýnského řádku a následné vrácení florenů do něj vložených, tak to ani náhodou.
    Na ty jejich podvody, a pozdější kecy a omluvy už fakt docela ztrácím nervy.
     
  19. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    @zemanka01 naprostý souhlas, opět mi to hnulo žlučí, hlavně že museli bonus stonku změnit pro zachování ekonomiky hry - to jako si neuměli spočítat, co to udělá? pořád se ukazuje, že na RT sedí banda... ufff, teď jsem málem dehonestovala... která prostě neví, co dělá a hlavně tu hru VŮBEC nehraje - takže jim nedochází věci, který si tady spočítá dítě školou povinný :wuerg:

    krom toho je OPRAVDU moc zajímavý, že vždycky se krmivo připisovalo průběžně a NAJEDNOU to z technických důvodů nejde?!? to jako si vážně myslí, že jsme padlí na hlavu? :wuerg::wuerg::wuerg:

    je mi z toho vážně smutno
    trvá to už víc jak čtrnáct dní a jediný, čeho jsme se dočkali, byly opravy k horšímu
    a pořád stran RT jen "kecy v kleci"

    tentokrát jsem opravdu vytočená, a to jsem říkala, že už si kvůli RT nebudu zvedat tlak >:(

    turbomlejn mi mlejnuje naprázdno, protože poslední mi zmizelo mletí krmiva pro ptakopysky - netuším, jestli se něco připsalo, nebo vrátilo, nebo cokoliv, frontu radši nepoužívám vůbec, ale ono je to stejně jedno
    VRAŤTE NÁM NÁŠ STARÝ MLÝN, ten sice nebyl žádný zásadní terno, ale pořád lepší, než tohle
    na oplátku slibuju, že po vás nejmíň rok nebudu chtít žádný vylepšení hry :cry::cry::cry:
     
  20. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    Dělají si z nás blázny? A tím je to jako srovnané?>:(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.