ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak já Otíka na trhu nemám, bo tam nemám vůbec nic. Ještě před chvílí jsem tam řádila já a pak šlus :( Chtěla jsem nechutně zbohatnout a zas mi to někdo nepřeje o_O
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Skalarko, nikdo ti to nepřejeme. ˇUspěch se neodpouští - naštěstí je tu ještě Otto.xD
     
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Pozor! Odklad české akce...
    termín akce je změněn od 14.04 16:00 do 20.04. 16:00.
     
    jaji tohle ocenil(a).
  4. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Ale jak to hezky schovali za "Párty balíčky" ...

    Tohle by si asi mohli ohlídat naši modíci (pokud nepřišel příslušný pokyn z RT ...)

    Co na to Pajda361?
     
    pajaable a Jonsdorf tohle ocenili.
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Kulasec04,

    to nebylo schválně, prostě jsem to zveřejnil v tomto pořadí. V první chvíli jsem totiž přehlédl, že tam je změna i u párty balíčků.
     
  6. Zrzik77

    Zrzik77 Pisálek fóra

    Nevím, jak ostatní, ale já si sekci "Centrála" udržuji v "netučném písmu", takže novější info o párty balíčcích mi je putna. Po návratu na úvod, kdy byla sekce Akce pořád tučným písmem, jsem jen rozklikla sekci, cože se tam ještě skrývá nového. Rozhodně bych za tohle nepranýřovala mody, že je to (ať už z jejich strany nebo strany RT) špek na hráče. ;)
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  7. slootr

    slootr Baron fóra

    Zase mi to nedá. Newsletter z 29.11:

    Nedávné problémy při komiksové akci byly nešťastné a my neustále pracujeme na zlepšování kvality toho, co spouštíme.

    Zdá se, že ne docela úspěšně. Možná by stálo za to se soustředit na to, kde problémy vznikaji a něco s tím udělat. Je smutné, že mne další odložení akce vlastně ani nepřekvapilo. A myslím, že nejsem sám.
     
  8. silviec

    silviec Mistr fóra

    také si myslim, ze uverejneni posunuti akci v tomto poradi není nejstastnejsi, party jsou myslim vetsine fuk, ale ceskou akci bude chtit hrat ve dve asi většina, prehodit to nyní jiz copak nejde?
     
  9. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    To pajda361: Nebylo to míněno zle. Obdivuji, co všechno modíci pro udržení reputace hry dělají. :inlove:

    P.S. Jak tak na to koukám, dnes jsou to přesně 4 roky, co jsem objevil kouzlo této hry.
     
    skalara.v, švestinka a pajaable tohle ocenili.
  10. alka

    alka Rádoby autor

    Tak překopat celou farmu,bo mám od 15.hod.hotovost a ještě 24.No,že jsem se na tu přípravu raděj nevyflák.Že by je pozdržela oprava mlýna???Už mě ty jejich posunovací akce ani nepřekvapí.Tak nevím co by mě řekli v práci,kdybych jim oznámil,že přijdu o dvě hodiny pozděj,že mě to jaksi nevyšlo,vyrazili by mě na první stání a vůbec bych se jim nedivil.RT nám jistě nabídne vysoké odškodné,aby jsme si koupili zase nějaký to nebe.Zkrátka maj nás na háku.
     
  11. rakkos

    rakkos Rádoby autor

    Hádejte,jaká je na fóru nejpoužívanější věta - myšleno od RT a modíků: "Omlouváme se za způsobené problémy.":))))
    Odměna: zrychlení mlýna o - 10%
     
  12. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    ze se jeste vubec divim :)
    mimochodem, pred chvili tu byla snad nejvetsi navstevnost, kterou jsem tu videla, 1450 lidi na foru... :)

    jo a kompenzace za paypal taky dobra... jen jestli tim nechteji podporti pristi MegaBZ den, aby lidi kupovali a doufali, ze to nepujde...
     
    Naposledy upraveno: 14/4/15
  13. Crower

    Crower Vážený autor

    Tak jsem si dneska zatočil 4x na párty kole, výsledek velmi zajímavý :D
    [​IMG]
     
  14. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    jako kam se ztratily ty ukoly????já stihla vložit lišky a krtky a dostala jsem kombajn,pak tam bylo darujeme a kupujeme a to též zmizelo ahnojivo v akci a letadýlko,:sleepy: zmizelo mě to!!!!!
     
  15. jaji

    jaji Vévoda fóra

    všechny zdravím,
    prosím, když jsem dnes odpoledne přišla na farmu, tak na mě vykouklo info okno, že jsem obdržela 10hvězdiček, asi 4 dekorky a ještě něco.Věděl byste někdo co to je? Za co to je? Hledala jsem, ale nikde jsem se ničeho nedočetla, možná špatně jsem hledala a proto se předem omlouvám.
    Pokus o hledání odpovědi jsem fakt učinila....
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj jaji,

    popsaná odměna souvisí z potvrzením registrační adresy. Takže je možné, že jsi provedla právě toto.
     
  17. jaji

    jaji Vévoda fóra

    no nechci si připisovat něco, co není moje, adresu jsem fakt nepotvrzovala...
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  18. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Kdo jste si vytocil Poga, dava na ostrove skutecne BBZ?
    A co ma znamenat, ze sviti, jako by mel byt jako odmena jen stejnou dobu, jako je akce party balicku???
     
  19. sisinka

    sisinka Pilný autor

    Pogo na ostrově mi hlásí, že dává BBZ;)
    jen se sovičkama to bylo 1000 BBZ


    + velikonoční marmeláda, omlouvám se, zapomněla jsem na ni
     
    Naposledy upraveno: 14/4/15
  20. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    to je nejake divne, deset sovicek, aby ti to dalo 100%, prece mit nemuzes...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.