ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evinana

    evinana Expert fóra

    čarodějka007
    no ještě toho trochu :D už by jen chybělo, aby pekař dělal marmelády a marmeládník pečivo :D
     
  2. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    evinana - nič nie je nemožnéxDxD
     
  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Zdravím všetkých.
    To že som dnes písala nejaké dve správy dvom rôznym susedkám, ktoré sa po čase premenovali na OTTA by bolo akože OK nič sa nedeje
    ...lenže jeden z tých OTTov sa mi práve premenoval na hráčku, ktorú vôbec nepoznám.
    Obávam, sa, že sa stalo to, čo kedysi v minulosti ...správy sa zatúlali do všetkých kútov sveta ... napr . sandra1 ..mi absolútne nič nehovorí dostala správu ktorú som adresovala niekomu celom inému. Potom môžem ja čakať na odpovede :D
     
  4. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahojda, myslíte že dostaneme nějakou odpověď - kdo je "otto..", je dost podezřelej8) ,má všechno a všeho hafo , bude to nějaká chyba, ale koho ??
     
    Naposledy upraveno: 13/4/15
    pajaable tohle ocenil(a).
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ldivacka kdo je otto se asi nedovíme, ale je jasný, že má multiúčet xD proto ty chyby....
     
  6. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    astridka, dávaj si, prosím, pozor, aby si nebola obvinená z čítania cudzej pošty a teda k porušovaniu poštového tajomstva. Radšej o tom takto verejne nepíš.8) To vieš môžeš porušiť zákon o nejakých informáciách a bude prú.er:cry:
     
    Basted23, pajaable a astrid888 tohle ocenili.
  7. Klafdas

    Klafdas Zelenáč fóra

    kdo je otto nevím, ale rozhodně vše co jsem na trhu prodala se mi na můj účet nepřipsalo, takže asi to dostal otto
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dobry, jen ze otto je kus slova, ktere neco povoluje, ale je tu jeste to ID 35201 - ma specialni pristup, chci to taky :)
    takze o nej jde, to je ta zaba na prameni :)
     
    mamča50, pajaable a čarodějka007 tohle ocenili.
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ľubka, ale to moja správa prišla nejakej sandre1, no mal ju dostať iný sused.
    A tiež som blahoželala k narodkám susedke a bez reakcie :D inokedy hneď odpisuje ..a teraz nič... veď zajtra hádam budem vidieť kto to blahoželanie dostal ..zatiaľ drží poštu v rukách otto
     
  10. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    astridka, ty nevieš, že si blahoželala Ottovi. Veď ten má narodeniny dnes. A dáva to jasne najavo, na trhu, v pošte, dokonca si pýta všetky darčeky. Možno si jediná, kto mu blahoželal. A to bude asi chyba! Mali by sme mu blahoželať všetci.xD
     
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Skvostný nápad Lubica !! Asi na to opravdu čeká.Takže milý Otto Happy Birthday! Teď se jdi někam opít , pak hajat , ať máme od tebe klid a vše se vrátí do normálu ..xD
     
    Basted23, jirka39 a LubicaKrakova tohle ocenili.
  12. Ludvajs72

    Ludvajs72 Pisálek fóra

    Čaute!
    Tak teď jsem zkusil zadat nabídku na trh,a už je to pod mým nickem,i ty odpolední otto to přepsalo na správný,i pošta sousedce přišla v pohodě,tak zkuste,ještě poslat dárečky,pokud jdou všechny servry,už.
    čarodějka007:No to u nás na trhu taky,ale připadá mi,že kdo teď dá nabídku,tak to přepíše,zůstavají jen Ti,dokud nezadají nabídku,se mi zdá,možná to už ráno opraví,však zkus třeba salát,a mělo by tě to přepsat všude,čau!
     
    Naposledy upraveno: 13/4/15
    pajaable tohle ocenil(a).
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Ludvajs72, tak nevím...u nás na trhu se otto furt drží [​IMG] xD
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  14. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    No, u mňa Otto opúšťa svoje pozície, niekde ešte je, inde už nie. Možno mu padlo dobre to blahoželanie. Uvidíme ráno, či bude uspokojený.
     
    Basted23 a pajaable tohle ocenili.
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zkusila jsem dát na trh kivi, nabídky tam byly již pod jmény hráčů, ta moje se zobrazila pod nickem Otto . Tak nevím, aby mi to nezůstalo...xDxD

    P.S. Ještě jsem zkusila aktualizovat a už je vše v pořádku. Otto už někde unavený odpočívá. xD
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    ezzra - žádná očista, ale důkladná čistka by tam byla třeba.
    Za dob staré vlády v Hamburku takové problémy nebyly. Nynější Otto Kasal se při přebrání žezla kasal, jak to má v malíku...No, nevím, kde to má :eek:
    Určitě dají všechno do pořádku (již brzy) ;)
     
  17. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Otík se vrátil - tentokrát jede ve kšeftu s krmivem.:p
     
    evainfo, pajaable a Jonsdorf tohle ocenili.
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Nemám pocit, že by se Otto vrátil. On ani neodešel. Jak jsem večer farmu zavřel,
    tak jsem se zas s ním ráno sešel. U mně momentálně prodává meruňky a nasadil cenu o 0,01 kr. nižší, než jsem dal já.
    :D
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak u mně Ottík řádí na trhu jak černá ruka!xD Hlavně že už opustil poštu, a na trhu ať si dělá co chce!
    Mně se zdá,že se vrtaj úplně ve všem! Dneska jsem vyhazoval 2 kuřata pro nečinnost a když jsem chtěl přidat nová,tak na vejce svítila jakási žárovka, dříve jsem ji tedy nezaregistroval! Navíc byla přidána až po delší době,předtím to bylo skoro ihned! Skoro to vypadá ,že už se tolik nových hráčů do hry nehlásí. Chtělo by to celosvětovou farmářskou osvětu, protože anketa v kině nějak nezabírá!xD Hráči asi zapomínají hru doporučovat ostatním kamarádům!:eek:
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Hráči nezapomínají - v již zmíněné anketě uvádějí důvody, proč hru doporučují jen tak na 50 %. Otázkou je, jestli to někdo bere v potaz.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.