ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny vecer vsetkym....neni ten OTTA ...Varunov pribuzni,,ked uz ovladol cely trh aj postu??:pa inac by sa mi ten trh aj tak pacil..anonymous...a konecne by skoncili dohady..pri TOP 500 ci 1000 kto si co preposlal..horsie by to bolo pri darovacke..heh...ale mna uz v tejto hre nic neprekvapi...takze,,len nech sa dari aj nadalej...programatori maju sa aspon scim hrat...krasnu noc...a zajtra ked sa nespusti akcia..CESKA Lipa...ani ma to mrziet nebude....mozno pouziju ten teleport avizovany...xD
     
    Naposledy upraveno: 13/4/15
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    vážení, vy z toho máte srandu, ale ten otto neovládá jenom trh....právě mi přistála na farmě cedule, že mne políbil, až mi z toho buší srdce. To asi i buší, ale spíš z obavy, jak toto budu svému farmanželovi vysvětlovat, nějakého úplně cizího cosi .... xD

    EDIT: Lyzarko, jestli ti odevzdá prachy z prodeje, tak máš vlastně zaměstnance a měla bys odvést za něj zdravotní a sociální pojištění....nebo ho zaměstnáváš načerno (o fuj teda) ... a jestli ti ty prachy nedá, tak máš pro změnu smůlu - v každém případě to vypadá na problém :D
     
    Naposledy upraveno: 13/4/15
  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Že si Ottík úřaduje na všech trzích ve všech komoditách je mně naprosto fuk. Ale že se nerepektuje poštovní tajemství a vetřel se mně do pošty, mně silně vadí. Kdyby do mé korespondence nahlédla totiž má drahá polovina, tak si každopádně musí myslet, že farma je maskovací manévr, abych si mohla dopisovat jen a jen s Ottou. A já přitom potřebuji napsat sousedovi, který zrovna odpoledne přestal existovat.

    P.S. Ottova drzost nezná mezí, dokonce mně zastupuje a prodává za mě na trhu!

    čarodějka007
    Tak prachy odevzdal všechny do koruny, ale na druhou stranu je to držgrešle, šrajtofličku nevyndá a i mrkev si musím zaplatit ze svého do posledního haléře.
     
    Naposledy upraveno: 13/4/15
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Takže, když Otto neexistuje, kdybych napsala, že Otto je korunovanej , koho z RT se to dotkne a dá mi zaracha?
     
  5. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Já náhodou vím kdo je Ottík :D Copak neznáte Otíka z Filmu Vesničko má Středis.... :p
    No snad nenapáchá moc škod
     
    astrid888 a pajaable tohle ocenili.
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No sousedi přišli nato,že existuje i jinej druh komunikace ,než přes farmu!! Třeba Email !8)
     
    Witchy.D tohle ocenil(a).
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    -pechfógl- to zjistíš... nejspíš "již brzy"....takže to klidně můžeš napsat a v tomto desetiletí se asi nic nestane :p
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    -pechfógl- Tak to bych neriskoval! Nikdy nevíš jestli nějakej Otík nesedí i vRT!:)
     
    pajaable a LubicaKrakova tohle ocenili.
  9. herda21

    herda21 Expert fóra

    Zrovna si tady lámu hlavu, jak je možné, že u mé ikonky se namísto mého "herda21" objevil "otto_0". Schválně jsem si ho zadala do žádosti o sousedství a bylo mi zodpovězeno, že tento hráč už dlouho aktivně nehraje. Přesto pod mou ikonou jeho jménem úřaduje v poště a pokud jsem to pochopila správně, velmi rychle postupuje z levelu do levelu. Hlupák? Zloděj? Souhlasím s "pechfóglem" a nikdo by nemohl mít za zlé, kdybychom to řekli naplno - jen přirozená slušnost mi velí, být nad věcí. Zastaví ho někdo, či něco? Mistr Werich řekl, že nejhorší je srážka s blbcem...a já dodávám, že to není v počtu IQ bodů...
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    možná ten otto bude vlastně virus, že se tak rychle namnožil....někdo by měl RT napsat, jak vyčistit počítač ;)
     
  11. slootr

    slootr Baron fóra

    Hm, tak jsem prostřednictvím Ottíka prodal všechny kozy, slepice a prasata, nechal jsem si jen to, co potřebuju do akce. Není tohle zprostředkované obchodování náhodou v rozporu s VOP? Abych si nenaběhnul... Ačkoli se zdá, že to stejně koupili jiní Ottíci, tak to zřejmě bude všechno v cajku :D

    Ale bože, než to zase napěstuju do standardního počtu 1000 ks od zvířete...
     
  12. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    carodejka007 dobre som sa zasmiala..len tam by to bolo o cisteni serverov a nie PC,,,ale ocista ako ocista...
     
  13. Vojta047

    Vojta047 Zelenáč fóra

    Přiznávám se ...

    [​IMG]
     
  14. slootr

    slootr Baron fóra

    Vojta047: A máme ho! Teď všeci na něj a bijte ho!!! :D

    Ne teď vážně. Vzhledem k triviální chybě a bouřlivému veselí, které vyvolala, začínám RT podezírat ze snahy odvést pozornost od průšvihu s mlýnem. A to jako myslím vážně, jako že se Slootr jmenuju, a za tím si stojím!
     
  15. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    No, tak ja som nášmu Otíkovi vďačná. Kľudne si ho adoptujem. Prečo? Už dávno som sa na fóre takto dobre nezabavila. VIVAT Otík!
     
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Vojta047

    [​IMG]
    Hele, hele, kradeš mi identitu....abych na tebe neposlala poručíka Theo Kojaka .
    Jediné štěstí máš, že se neschoduje ID, jinak bys měl průšvih.xD


    slootr...ale ne do hlavičky !!!
     
    Witchy.D, astrid888 a LubicaKrakova tohle ocenili.
  17. bmv2596

    bmv2596 Perspektivní autor

    Otto, jde mi o to!!! Buď si na trhu jak dlouho chceš - "včerty". Běž pryč z mé pošty, prosím. Beztak to nepobereš. Však víš, mmj. - ta čeština....Zahlcuješ nebohé tel. operátory. Tak už toho nechej....
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ezzra musíme pomalu, od jednoduššího ke složitějšímu, nemůžeš na ně hned se serverem - oni tam krom Otíka budou asi i Pat a Mat
     
  19. evinana

    evinana Expert fóra

    slootr...anebo ten mlýn právě opravují a rozbilo se u toho něco jiného :D
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    evinana jestli je to "doprovodná chyba" kvůli opravě mlýna, to by ještě šlo....ale jestli začali testovat novou verzi OaD, slibovanou na červen, tak nejenom uvidíme, ale budeme přímo čumět xDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.