ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. slootr

    slootr Baron fóra

    Mně se ten trh náhodou strašně líbí. Pokud by to takhle bylo nafurt, už nikdy nikdo nemůže nikoho obvinit z dotací z farmy na farmu. :) Protože jedinej dotační je ten Otto. :D

    Přijde mi to mnohem zábavnější, než vidět nicky prodávajících.
     
  2. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    Dík satelit.Ešte som tam hodil 500 prosa a stále si to privlastňuje nejaký otto xDTiež som prezrel tech.oznám.alebo chyby ale som nič nenašiel,tera už viem.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  3. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    Ten Otto je frajer. Predáva každé zviera po obrovských množstvách a mne poslal všetky darčeky. Problém mám len s tým, že keď chcem poslať darčeky mojim susedom, nabehne mi tam....kto? No OTTO xD
     
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Kdyby ten Otto aspoň pustil kino když už ovládl celou Farmeramu.xD

    [​IMG]
     
  5. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Souhlas se Slootr mohli by trh tak nechat. Bohužel to nepůjde, protože je to úzce svázané s poštou. Jinak, že je problém s databází je trapná výmluva. Chyba je prostě v programu a tady je jednoznačný důkaz, že se prapodivně testuje, případně že jsou v programu výhybky pro test a to je cesta do pekel. Takže asi půjdu něco nakoupit, protože když do pekla tak na pořádném koni.
     
    zemanka01, bmv2596 a pajaable tohle ocenili.
  6. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Už sa "teším" na zajtrajšiu akciu, to bude zase zábava, ako sa budú vyskytovať chyby a chudáci modíci sa budú musieť ospravedlňovať.:wuerg:
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  7. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    No tak já vám "děcka" nevím - jen aby ten Otto neshrábl také naše tržby z trhu!!!
     
    skalara.v, cocrouche62 a pajaable tohle ocenili.
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Raději na trh zatím nic nedám , nevím z kterého Otty bych pak loudila peníze nebo svoje zboží zpět .xDxD
     
  9. Shania.

    Shania. Rádoby autor

    Tak co je s tím kinem, Ottík jeden lístek, já druhý a ještě 4..... tak šup, ať se promítá :p
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Pěkný podvečer plantážníci. No kino je problém, když není zadavatel, kino nebude. Já jsem zkusil kino jinde a tam vesele drandí.
     
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Pajaable klidně prodávej.Jestli jsi taky otík peníze ti přijdou.Mě tedy přišly.
    :)
     
  12. dana.1957

    dana.1957 Zelenáč fóra

    ahoj nevim kam to napsat ale muj mentor mi poslal darek a ja nic nedostala a navic mu nemuzu napsat protoze mi to hlasi ze neexistuje diky za odpoved dana.1957
     
  13. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    Satelit - to je skvelý nápad. Keď už nepomohlo volať na celom fóre RT, aby fungovalo kino, možno "majster Otto" nájde spôsob ako ho spojazdniť:p
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  14. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Jojo, zhroutilo se to celé tou chybou v databázi - posílání dárků, trh i herní pošta..... a všichni jsme teď "hujerovi" (tedy všichni jsme Otíci).
    ... se picnu.....

    edit nejen pro Basted23:.... :) kromě Otíka z "Vesničko má středisková" je ještě jedna filmová podobnost, a sice "já bych se na to nejradši vyprdla, velebnosti" (Slunce, seno...)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/15
  15. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    Nebol náhodou Otík vo filme Vesničko má středisková? To by tak akurát sadlo xD
     
    Witchy.D, švestinka a pajaable tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak co bude stou databází?? Docela rád bych si už zase psal se sousedy! Jak znám RT,jistě bude usilovně pracovat dnem i nocí na odstranění problému!:eek: Se mně zdá, že se momentálně na farmě s... kazí úplně všechno!:p
     
  17. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    Keď viem, ktorý sused má ktorú ikonu a chcem mu poslať darček. Myslíte, že ten darček príde správnemu adresátovi?
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Na trhu mi sice úřaduje Ottík , ale ikonky se sousedy mám správně ...ovšem nevím, od koho oni ty dárky dostanou..ode mě nebo od Ottíka ? xDxDxD
    Asi si upravím jméno, což takhle Eva Ottka ..nebo Ofka ?
     
  19. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    pajaable: Jestli to tak všechno na farmě půjde dál, tak já budu asi velmi brzo OFFka.
    basted23: Taky jsem to ze zoufalství poslala podle ikonek, obdarovaným se jistě zobrazí že je to od Otíka, ale je otázka zda vůbec jim dárky dorazí -holubí pošta totiž taky nefunguje. Nechá tě napsat dopísek, a po odeslání napíše "tento hráč neexistuje".....
     
    Naposledy upraveno: 13/4/15
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nojo, kdyz si nekdo hraje s apostrofama, uvozovkama a dalsima vecma v prikazech na databaze, obcas se uklepne... ale teda co ten prikaz byl predtim (pred otto) a kdo je vlastnikem toho ID a ma zjevne nejaky extra vyhody, to je jina otazka... predpokladam vyreseni diky nahrani akce zitra, i kdyz to muze byt nemistny optimismus...
    Ja sam zitra mam podobnou praci pohrabat se v necem podobnym, tak uvidime zda nedopadnu stejne :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.