ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Proti Komeniovi bych nic neměla, vždyť se tak i podepisoval. Zato proti počtu některých dodávaných ingrediencí ano. ČR není jedním z bohatých států USA, aby mohlo vrhat do hry takovéhle počty.
    Lacrima: Jo - co se kmínu týče - nemáš na tím antickým na mysli tzv. římský kmín? To je trošku jiná chuť.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    jasně ... info na akci je tu, ale trh prázdný o_O .... zase je to na výdělek a ne na akci 8) no tak musím vytáhnout chlívečky a rozmnožit xD ... se mi sedět na trhu nechce :oops:
     
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ju, v latině či němčině Comenius , jeho rodné jméno Comenius , v českém jazyce Komenský .Má to být česká akce , tudíž strýček Komenius nějak neladí . xDxDxD
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásné dopoledne Farmáři.
    Tak jak je psáno, jsem tu akci čekal?
    A musím napsat že líbí!
    Řádek v nebi je více jak výborný!
    A ostatní odměny? Pro level 97 asi nic moc.
    No, 4x lípa bude dobrá.
    ;)

    Víte, proč má český lev dva ocasy?
    Oni to původně byli lvové dva, ale ten jeden dostal funkci a ten druhý mu pak vlezl do...

    Pěkný den a veselou hru přeji.
     
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Akce " Párty balíčky" ...se mi snad jen zdá. Vyřešit konečně Magický stonek , turbomlýn ...to ne. Jen zase cpát akce za floreny. Oni opravdu problémy neřeší, řeší jen, jak víc vydělat.
    S párty balíčkama mi vlezte na záda, řekla jsem ani floren, tak ani floren !
     
  6. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky -pechfógl- , vím , je ještě druhý kmín , tzv . Kumín, Šabrej kmínový římský kmín , s výraznou ostrou chutí .
    Ten se pěstuje nejvíce v oblasti Středozemního moře a v Indii a pro použití se míchá s dalšími druhy koření .
     
    -Jara05-, babioli a Jonsdorf tohle ocenili.
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    pajaable
    Tak tady s Tebou souhlasím.
    Je to už moc okaté, jak hráče vysávají.
    No, zase tu jsou ale hráči co rádi koupí.
    Tak si myslím že jim to nebudeme brát...
    Už to stejně není kam dávat.
    :D
     
  8. majojo

    majojo Rádoby autor

    Furt vyznávám jedno zlaté hospodské pravidlo - že je lepší zákazníka okrádat pomalu, po troškách, ne hned po loupěžnicku, po tunách. To se pak akorát zkrachuje, ty nemáš na domek se zahradou v prestižní pražské čtvrti, děti na hokej či tenis a o cestě do Thajska se ti může jenom zdát.
     
    silviec, pajaable a -Jara05- tohle ocenili.
  9. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, teda já nevím jak vám, ale mě se ta akce fakt líbí. Sice zas hafo plodin na pěstování, ale odměny luxusní - vlk (nemám), nový strom, a řádek v nebi jsou fakt odměny, které stojí za tu námahu :)
    Určitě se tu zas pár nespokojenců najde, ale tentokrát si myslím, že opravdu není na co si stěžovat,

    A že místo Komenský píšou Komenius? To je myslím ten nejmenší problém. Od té doby, co jsem zjistila, že si minimálně půlka západního světa (a to prosím i novináři, a lidi, co na to mají školy, takže by fakt měli vědět) plete Česko s Čečenskem, už mě takovéhle malé chybky jen pobaví :)
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ale já si nestěžuju, čekala jsem daleko horší indolenci. Takže napěstuju vepříky a vlky jen uvítám.
    Jo - a ten původní krteček (graficky) zřejmě narazil na autorská práva?
    Zemanka: Tak to je radši ukradnu sousedům, než se takhle finančně vysilovat kvůli takhle pitomýmu ptactvu.;)
     
    Naposledy upraveno: 13/4/15
    Simissek, zemanka01 a evainfo tohle ocenili.
  11. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    To taky nebylo na tebe -pechfógl-, ale znáš to. Vždycky se nějaký chytrák najde :)

    A to jsem teď spolkla tu o té potrefené huse, protože při psaní toho příspěvku jsem opravdu nemyslela nikoho konkrétního :D

    Jinak mi chyběly slepice, nedávno jsem je semlela pro anakondy, tak jsem koupila 100 na trhu, protože tahat se s kurníkama se mi fakt nechce. Mám na ploše 1 růžový, a ten mi pokryje akorát to krmivo :D
    Ty bláho 335 krejcarů za kus. No, nekup to za ty prachy :D
     
    mirae, Simissek a Iwuska tohle ocenili.
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Ne že by mě nějak zajímalo od koho kupuji ale tady čuju nějakou chybku.

    [​IMG]
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte slepice jsem koupila taky, raději dělám prasata na prodej, o bylinkový elixír moc nestojím, nějak SPA manažera nemusím. Asi začnu vyrábět. No uvidím. Vypadávátka se mnou moc nekamarádí a farmu tentokrát překopávat nebudu. Co stihnu, to bude.;):p:)
     
    zemanka01, Simissek a pajaable tohle ocenili.
  14. Shania.

    Shania. Rádoby autor

    satelit, mám ho tam taky, prodává i čokoládové lívance xD
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    jde o jeden z důsledků výpadku některých databází, které způsobují i nemožnost odeslání herní pošty a pozvání souseda.
     
    mirae tohle ocenil(a).
  16. cocrouche62

    cocrouche62 Rádoby autor

    Ještě dodávám, že není možno ani odeslat dárky sousedům, kterým se tímto omlouvám o_O
     
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Vypadá to,že nějaký Otto programujexD.
    Už se nedivím,že nefunguje mlýn v kombinaci s větví na stonku.
     
  18. Shania.

    Shania. Rádoby autor

    Co je s trhem????o_O
     
  19. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    [​IMG]
    satelit,tiež sa čudujem že predávam pod cudzím menom.Toto sa mi stalo prvý krát.???!
     
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Mirdo777

    je to chyba a je nahlášená. >ZDE<
     
    Naposledy upraveno: 13/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.