ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak kvůli honbě za větším ziskem až ted po skončení různých akcí tahajících peníze z našich kapes se mi daří sklidit a zasít bez prodlevy.Na co nakupovat,když to není kam dávat ani to nelze nikomu darovat,proč se honit za dekoracemi které leží v liště.Stonek než odklikám tak mi vystydne káva,spousta vylepšení nelze použít,nejsou na to sloty:-( to vše mi na farmě začíná vadit a nebylo by na škodu už jednou napsat anketu ,,CO MI NA FARMĚ VADI'"určitě bych ji poctivě vyplnila:-D
     
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    důvodu dnešních problémů při spuštění akce a následného zpomalení hry bude akce prodloužena do 2.2. 19:00 hod.
     
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Prodloužení akce , sice je to hezké, ale prostoj u zakoupených pomocníků , zmarněný čas u marmelád atd. , nahradí kdo ? Prostě lajdáctví , diletantismus , poslední dobou na denním pořádku problémy. Posunování akcí bez jakékoliv omluvy a je toho víc. Být já ve vedení RT, styděla bych se za takovou práci , a pro vlastní neschopnost raději odejdu a najdu si práci, kde se uplatním a nenadělám škody.:mad:
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj pajaable,

    no mně nenapadá práce, kde by škody bolely méně než ve hře. Osobně si nemyslím, že za tohle může vedení, ty chyby jsou chyby v programu, takže odejít by měl spíše programátor. No mně přesně napadá co by měl příště programovat, ale raději to nenapíšu, bo bych si musel dát BAN za dehonestaci.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/15
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Můžeš mít pravdu pajdo, ale za programátora odpovídá šéf týmu , a jsem ve hře již dost dlouho, abych věděla, že problémy dříve také byly, ale , co se děje poslední dobou je nehorázné. A protože mě dosud hra bavila i přes občasné problémy, dávám do ní svoje peníze a za to očekávám kvalitní služby. Jenže, rozčilovat se je naprosto zbytečné, já vím, ale někdy už "pohár přeteče"... Eva
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ja myslim ze programator v pohode zvladne delat registr vozidel, system vyplaty davek, propojeni zakladnich registru a dalsi miliardovy ksefty u nas... teda pokud se umi "domluvit" se spravnym chlapkem z ministerstva :)
     
    michnaj a zuza31 tohle ocenili.
  7. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    pajda, pajaable, tass: podla mna je to cele v tom, ze hra je za vrcholom max ziskov a tak je snaha o maximalizaciu prijmov a minimalizaciu nakladov (vyzmykat z toho co sa este da), a to co my ako hraci priamo citime ja prave ta snaha o maximalizaciu prijmov - tlak na nakup, to co citime nepriamo je snaha o minimalizaciu nakladov - platy personalu dosledok: lepsi a schopnejsi programatori odisli tam kde platia lepsie a ostali bud neschopni alebo s minimom skusenosti.
    ...a to je cesta do pekla, lebo konkurencia je velka a ak to bude trvat dlhsiu dobu podstatna cast platiacich hracov sa presunie inam, tam kde za svoje peniaze dostanu zabavu a nie stres a nervy
     
  8. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    slootr.. ako sorry ..aj ja mavam pindy okolo hry...ale to co si napisal ,,uz hranici niekde inde...aku chces kompenzaciu za kompenzacny kod..tych 37 min..co zlyhal server????dnes na celom svete skolabovalo vela serverov..ani Fecebook nesiel...a neziadaju kompenzaciu....aj mne sa na firemny kolkokrat vznesie nejaky utok a skolabuje...a tiez co maju umna spolocnosti a zivnostnici hosting hned neziadaju kompenzaciu uniku zisku....budme trochu aj menej nenazrany...nepoviem keby to neslo 24h alebo 48h....aj v mestkej hromadnej doprave dostane autobus defekt ..a listok ti tiez nikto nepreplati...ako sorac...a jedna dobra rada,,, RT...nejaky team..nemoze pokazde za skrat serverov a pretazenie....

    keby tak nebola energia na celom svete ,,co by si robil???asi by si slapal na bicykli,aby si mohol zbierat o 30% BZ naviacxD
     
    Naposledy upraveno: 27/1/15
  9. slootr

    slootr Baron fóra

    ezzra: Příspěvek jsem smazal. Já se prostě na tomhle fóru už nechci s nikým dohadovat. Respektuju tvůj názor a nebudu s ním polemizovat. Holt mám jiný. Měj se fajn
     
  10. michnaj

    michnaj Pilný autor

    slootr: proč jsi smazal svůj příspěvek? Každý máme přece právo napsat co si myslíme nebo co cítíme nebo ne? Co člověk to názor tak už to prostě je:))))..taky už toho mám poslední dobou dost,nikdy nenadávám..říkám si jsme jenom lidi..každý dělá chyby, ale to co se děje poslední dobou už je opravdu moc.
     
  11. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    dnes mě pobavil Kubík, který je tak sama :)
     
  12. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Tak jsem zadala bonusový kód a ukazuje mi to, že je neplatný :(
     
  13. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    lott_lott: Zkoušej to, někteří psali, že jen překopírovali a šlo, jiní že ne, dalšímu zase jen malými písmeny, někdo zas že napočtvrté... ať ti to vyjde :)
     
  14. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    tydýtková

    Moc moc díky :), chtělo to malá písmena o_O
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mala nebo velka je fuk, proste jsem to zkopiroval a vlozil a pak smazal posledni pismenko a napsal ho znova... pote kod prijalo, akorat nevidim nikde +30% - ostatni veci jsou videt ze je mam, tohle nevim kde by to melo byt videt, tam jde to ocekavam nic neni...

    Casey27 : diky, aha, dalsi vysledek kvality prace, z mazliku to jde, z bonusu ne...
     
    Naposledy upraveno: 28/1/15
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tass: Tenhle bonus potřebuje obnovit načtenou stránku (F5) a pak se ti aktivuje a ukáže v bonusové liště stejně jako ostatní %.
     
    Ria30. a mirae tohle ocenili.
  17. Jana6161

    Jana6161 Zelenáč fóra

    Moje nervy!!! Už opět farma padá, není možné hru hrát bez neurolu :/.. je to čím dál horší, mám zaplacené pomocníky, které nemůžu využívat. Jedním slovem otrávenost. :/
     
  18. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Tak nevím co se zas děje , ale na trhu nemám vůbec žádné plodiny z BAHA ani v přehledu produktů ani v nabídce k prodeji - jsou tam
    jen plody stromů - tak už je tam mám - musela jsem aktualizovat - snad to bude dobré a nezačne to zlobit jako včera
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, u mě veliké zklamání, hra je opět pomalá až nehratelná. Napěstuji jen do prvních úkolů, dál zatím s takovou rychlostí nemám šanci splnit vše a už po tom ani netoužím :)
     
  20. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    asi jsou Češi a Slováci ukecaná komunita :) na anglickém fóru je u ankety o miniakcích, že pokud má někdo konstruktivní komentář, ať ho bez obav napíše. U nás je, že se nemá zahlcovat vlákno :) je fakt, že výkřiky typu "jee já chci OaD, to mám nejradši" tam jsou trochu zbytečné, ale některé komentáře jsou tam docela zajímavé... a pak tam člověk položí otázku a nedočká se odpovědi :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.