ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    mituli, já taky hlasuji pro nového pejska, a to hned. Mým zvířátkům je 11,9 a 8 let a už teď se třesu. Protože vím, že to jsou moji poslední....
    Jinak u mně dnes zvonila mladá drzá sousedka, že mám zakázat psům, aby štěkali. Odvětila jsem jí bonmotem: Jsem pes, tak štěkám, kdybych byl exkrement, tak smrdím. A požádala ji, aby vzhledem k mým zdravotním problémům obešla všechny majitele psů, kteří tu řvou od čtyř od rána, moji jim jen odpovídají. A taky se jí optala, jak k tomu přijdu já, abyhc poslouchala od sedmi od rána z magneťáku country vypalovačky, kterými si zpěstřují práci její zedníci. Je sedm večer a tady furt matějská. Bože, ze mně se stává tak žlučovitá bába!
    Hroši se nedostavili, asi o ně přestanu usilovat.
     
  2. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    mituli je mi to líto,přebolí to,věř mi. Také jsem to musela před 3 týdny podstoupit,je to hodně smutné,ale přebolí to,tak jako vše co je bolestivé.Drž se,oplač ho a popřej mu klid v psím nebíčku.Jinak se musím pochlubit,mám z 5 pokusů-2 hrošíky.
     
  3. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    mituli já obrečím vše,každé zvířátko a to fakt pořádně,protože to pomůže,ale den bez psího přítele
    by byl i pro mě moc,a nevěř tomu co mi vždy říkali sousedé.Nikdy si nekupuj hned dalšího.Ale to není pravda,
    pokud máš tu možnost,vysvobodit nějakého miláčka z útulku,udělej to a sama uvidíš jakou radost jsi mu udělala,
    stojí to za to,a u Tebe se bude mít líp.A ten pohled do těch věrných psích očiček......

    Koupila jsem si nějakou tu měnu,plácla se přes kapsu a vzala celý balíček a mám řůžové opičky a tři stáje hrošíků.
    Ten zbytek odpočívá v lište,ale věřím že se bude hodit :D.
    Já ,jen abych nezapomněla pogratuluji všem co postoupili a přátelé přeji hezký večer, a růžové sny.
    Pá,pá
     
  4. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    [​IMG]

    Přeji pohodový večer .
    Jak jsem včera psala, dnes ráno se jelo na slavnosti do Boru u Tachova.
    Bylo nádherně , přímo hic . Děti se vyřádily na kolotočářských atrakcích,
    při soutěžích a pak při nakupování u stánků. Pak se ještě vyrazilo do Mariánek.
    Tam jsme počkali na lišáčka a razilo se domů. Přijelo se pozdě odpoledne,
    dobila jsem paysef , koupila balíček a za chvíli se uvidí, co z těch 30 TCH,
    bude k použití. Ty tři jednotlivky, co jsem koupila na noc , zase nic...oranž
    butik a 2x anakondy ++ , prostě , jak já tomu říkám - Baha zrůdnost.
    Jedni hrošíci z balíčku se již promenádují po ostrově , jestli budou další či
    jestli dostanu konečně tygříky, to je ve hvězdách. Při mé smůle bude v balíčku pjud.

    [​IMG]
    :inlove:

    mituli .... vše přebolí . Já vím, to už tu zaznělo několikrát, ale je to tak.

    Také už jsem mnoho zvířecích miláčků oplakala , vím, že je to bolestivé.
    Nejlepším lékem, jak zde bylo psáno je, pořídit si jiného kamaráda...a pomáhá to.
    Útulky jsou plné pejsků, kteří potřebují lásku.


     
  5. evik1016

    evik1016 Polobůh fóra

  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkný dobrý večer, dokončila jsem také úkol v družstvu Kouzelné zrcadlo, tak je vše z děsivky hotové, jenom ještě dopěstovat, bylo to docela náročné na množství rostlinek! Poslední stáje odtajněny a bez hrošíků, sloni** a červené opice, moc nepotěšily, mám růžové! Přeji klidnou a dobrou noc!;););)
     
  7. Madvo

    Madvo Mistr fóra

    Hezký sobotní večer - prvně velká gratulace všem, kteří postoupili na farmě i Baha. Pak moc ještě jednou děkuji za přáníčka a krásné obrázky. Vždycky mě to vytlačí slzičku z očí (ale tu šťastnou), když vím, že je pro mě. Děkuji.
    Teď večer jsem přikoupila ještě 2 TCH - to aby se mě líp vstávalo. Ale určitě bude, protože zítra jedeme na hody.Dobrou noc a krásné sny
     
  8. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Pěkný zbytek večera,
    gratuluji všem, co postoupili a všem, co získali hrošíka. Taky jsme dnes měli radost, ráno jsme dokončili úkol z děsivky, teď pracujeme na receptu a šlechtění vran a ze 6 koupených TCH se vyklubali hrošíci, růžové opice a oranžový butik. Tak jsme koupili ještě 6 a uvidíme ráno, co v nich bude. Příští akci asi nezvládneme, protože 2 dny bude u nás vypnutá elektřina.Přeji dobrou noc a krásné sny.
     
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra


    [​IMG]
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dobrý večer, vlastně už skoro dobré ráno xD
    Komu se neurodilo, já mám z balíčku dva hrochy navíc, pár tygrů a mravenečníků. Plameňáky a pandy mám navíc už z dřívějška, takže až půjdou posílat, hlaste se.
    Teď musím jít spát, ráno vstát a uklidit, než se naši návštěvníci společně s mými mladými vrátí z oslavy. Oni tam zůstali nocovat, já jela domů nakrmit jejich kocoura, jejich freťata a ráno s čerstvými silami zkulturnit na jejich opětovný příjezd byt :)
     
    Naposledy upraveno: 11/9/16
  11. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Moc děkuji za milá slova,ale není to tak jednoduché,Aronek byl vodící pejsek,má dcerka po tom průšvihu je ze 75procent slepá.Hlavně jí pomohl z těžkých začátků.Jediná utěcha je že už ho nic nebolí když nebylo pomoci.mám vás moc rádá pá :inlove:
     
  12. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    mituli: Posílám pofoukání na bolístku, na dušičku bolavou...

    flexka: Máš u mně hrošíka ! Při OaD pošlu, aby tě potěšil :)

    A teď mažu na výlet, bude tam zas hezky, ať se vám všem daří.
     
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    [​IMG]

    Přeji krásnou neděličku.
    Zima, což je v této oblasti v noci a časně ráno normální, ale sluníčko
    se vyklubalo a bude zase krásný den. Budeme vypouštět bazén, čistit
    a připravovat na zazimování. Pomalu a jistě také zahrada, zvířata a budovy
    přijdou zazimovat. Začne spousta práce jako každý rok.

    ;)

    Balíček TCH - řeknu vám, že kdybych nechtěla zaručenou novinku, tak se
    na balíčky vykašlu. Tahle farma je ve všem naprosto zakletá. V balíčku
    tedy alespoň dva tygříci , které jsem neměla, růžový velbloud a opice,
    nějaký ten mravenečník, plameňák , červené pandy ...jenže to vše mám
    několikrát. Jinak víc jak třičtvrtě balíčku samý hnůj - oranžové pandy, sloni++
    několikrát, lenochodi, jídelní hůlky žluté,papoušci++ několikrát . Prostě a
    docela humusárna hadr. Ale , už mě to nepřekvapuje, tady ne a přesto mám
    tu farmu ráda a nevím proč. Kolo štěstí - propadák , šlechtění se nedaří,
    TS a TCH jsou bez balíčku pod vodou a balíčky vždy nestojí za nic, jen ta
    zaručená novinka. A když jsou v sazenicích dvě novinky , mám smůlu, tu
    druhou tam nikdy nemám a musím ji shánět. Vypadávátka při akcích - bída.
    A teď mrkáte na drát , co ? A přesto tu hru žeru i když RT nemám v oblibě.

    :pxDxD

    Držím všem palce při TCH a přeji hezký den.
    Kdo nemáte červené pandy a plameňáky , písněte !
     
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    pajaable - jo, je to nemilé, ale co by sis v balíčku představovala? 10 novinek a zbytek růžovky? To by bylo příjemné, o to nic, to bych ten balík koupila taky :)
    Vždyť na Baha je jen 12 zvířat oproti 54 na farmě, takže z 30 kusů v balíčku se nejspíš ve velké míře objeví to, co už máme. A samozřejmě ve více kusech, jak jinak.
     
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    2x žlutý butik , 3x slon ++ , 2x lenochod++ , 3x papoušek++ , 2x žluté koberce , 2x žluté jídelní hůlky, 2x oranžové koberce , 2x oranžové opice, pandy a podobně .... za ty floreny ? No, nelíbí se mi to a postěžovala jsem si a proč bych si nepostěžovala. Vím, že je zvířat na Baha málo, ale zas až
    takový propadák to být nemusí. Když vezmu v úvahu ty prachy a někdo koupí jednu či dvě TCH a má hned novinku !? Je mu přáno , nezávidím, jen bych také chtěla za své peníze něco pěkného.
    :p
    Jasně, je plno hráčů, kteří jsou na tom podobně.
    Svěřujeme se tu a tak jsem si také postěžovala ...
    Nebylo by to špatné, nějakou tu novinku navíc a ne jen tu zaručenou.
    Ale, jestli to vadí, mlčím a stěžovat si nebudu. I když na farmě to mám to samé v bleděmodré..
    :p
     
  16. evik1016

    evik1016 Polobůh fóra

  17. mituli

    mituli Polobůh fóra

    pajaable,jen si klidně stěžuj-to se smí.Mě ted akorát potěšilo že mi hroch za ty prachy padl 5x,jinak taky jen to jisté a víc ani tuk,tohle byla velká náhoda.Jinak to samé jak ty-samé žluté.Až půjdou hroši posílat tak ti pošlu pá mějte se nedělně(já se včera picla tak mám stav netřepat a nemluvit)
     
  18. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj vám všem a přeji hezký den. Já mám hezké ráno, postoupila jsem do 98 lvl. Všem co také postoupili gratuluji a ostatním přeji ať se jim to brzo podaří. Mějte se hezky a pohodově. Ola:)
     
  19. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Gratulka všem postupujícím...a něco pro ty co nemají hrochy, našla jsem i dost dobrých ale nepublikovatelných, jenomže nejlepší vtipy jsou právě ty sprosté, nevím proč :). Toto není o hrochovi ale docela ujde, druhý papagájovský byl lepší ale co slovo to píp. Hezkou neděli...


    Zloděj se vkrádá do bytu. Začne prohledávat šuplíky, když v tom slyší: "Ježíš tě vidí!"
    Zloděj se lekne a jde prohledávat do druhého pokoje, tam zase slyší: "Ježíš tě vidí!"
    Znovu se lekne a jde do kuchyně. Tam sedí v kleci papoušek a říká: "Ježíš tě vidí!"
    Zloději se uleví a začne se smát: "Tak ty se jmenuješ Ježíš, jo? To je ale blbé jméno!"
    A papoušek odpoví: "Ne, ne. Já jsem Jidáš! Ježíš je ten pitbull za tebou!"

    Řekla bych že papouchovi dal jméno asi páneček :).
     
  20. evik1016

    evik1016 Polobůh fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.