ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tos měla vidět, když jsem začínala časovku. Akorát dohopikal domů a už to začalo... Zavrčela jsem na něj jak hladovej dobrman.
    Já svůj hard totálně na plný výkon, abych náhodou něco neopomněla, bo chyba by byla nevratná a on se chtěl prostě vypovídat >:(. Uff. Někdy je to teda náročné, že, s těmi našimi milovanými...
    Ale jsem ráda, že v tom nejsem sama, bo cizí neštěstí vždycky potěší xDxDxD;)
     
  2. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    mužskýho teda doma nemám, když nepočítám hladovýho syna, ale tahle mrška taky stačí zaměstnat :p

    [​IMG]

    Edit: synáček zrovna dorazil domu a montoval se mi do vkládání obrázku... ale už jsem si to předělala :D
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dobrou noc , hezky se vyspěte, nezapomeťe na změnu času na letní ...
    Musím s dokončením úkolu počkat do rána, chybí hrníčky .

    [​IMG]

    **** odstraněn nevhodný vtip.

    DOBROU...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/4/15
  4. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    Ja teda neznášam tieto posuny času, ale tentokrát mi letný čas priniesol kapitána strašidlo zo získaného párty zatočenia na kolese šťastia, hádam sa mi pošťastí potom skompletizovať tú sľubovanú stonku, ako sa mi to podarilo s tými kvetinkami. Inak hrnčekov mi veru chýba ešte dosť (asi 180), tak snáď dopadajú,keď otočím dlhodobky.
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dobré ráno a krásnou, odpočinkovou, neděli závisláci. Odpočinková určitě, protože chybí jenom pár hrníčků a bude hotovo. Přeji těm, kdo ještě akci plní, ať se daří a padá "to" a ostatním, kteří již mají hotovo - gratulace.
     
  6. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Všem krásné nedělní ráno, hlásím napěstováno a jen několik hrníčků mi ještě chybí. Na plochu jsem dala TS a překvapení se bude konat až večer, jelikož mám neděli pracovní. Mějte se tu moc hezky a já jdu pracovat.
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Přeji krásnou neděli chybí mi 19 hrnečků a bude hotovo

    Farmerama 95 Bahamarama 230
     
  8. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Krásnou, i když trochu zamračenou neděli ;)
    Napsal mi holoubkem na farmu jeden uživatel, že se všichni závisláci stěhuji z Debaty o všem možném" sem a jak jsem to tedy myslela, když jsem vlákno zakládala.
    Zakládala jsem vlákno pro ty, podle nichž se vlákno jmenuje. Nikomu nezakazuji sem chodit a nikoho nepřetahuji.Pokud sem někdo přijde je vítán a já nikomu nic nebudu nařizovat a už vůbec zakazovat, na to jsem malá paní. Každý si přece může chodit a psát kam chce.;)
    Jinak opravdu jsem toto zakládala pro závislé stařenky a stařečky, abychom se mohli mezi sebou navzájem chlubit, jak jsme ve stařeckém věku zdatní a jak zvládáme technikuxDxDxD. Takže to je vše na vysvětlení mé holubí pošty.
    Jinak k akci, jdu opět do práce a chybí mi 187 melounů a 48 hrnečků, takže všude dlouhodobky a o půlnoci asi bude hotovo.
    Mějte se tu všichni hezky, papa Moni
     
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    m2707
    Na vysvětlenou - nejsem žádný uživatel, ale normální hráč Farmy, autor tvé holubí pošty. :D:D
    Vznesl jsem dotaz holubí poštou, dříve, abych měl jasno, než tady navrhnu ostatním, abychom my nedůchodci nekazili toto vlákno svými příspěvky zábavným důchodcům a důchodkyním, aby naším přičiněním neztratilo svůj důchodcovský šmrnc a glanc.
    Rád si sem chodím číst, načerpat dobrou náladu a pozitivní pohled na svět.
    Je jasné, že nemůže být žádná řeč o stařenkách či stařečcích, ale zdatných pokročilých závislácích.
    Projevil jsem jen obavu, aby se toto vzácné vlákno neproměnilo na běžné, jako jsou ostatní, což by byla podle mě velká škoda.
    Pojala jsi mě poněkud po svém a bohužel, byla jsi rychlejší jak já.
    :D:D
     
    Naposledy upraveno: 29/3/15
  10. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Pěkné nedělní odpoledne milí závisláci málo píši ale hodně čtu,akce dělám jak jdou,teď už je dodělávám všechny ale začátky bývaly horší hraji už od září 2010 anejvíc mivadilo že jsem nemohla dodělat dožínkovou slavnost.Do hry jsem začala investovat až poslední rok a to hlavně za kombajn a sem tam si dopřeji i SH ale to má drahá polovička nesmí vědět bi mě poslala na léčení
     
  11. jajamak

    jajamak Pisálek fóra

    :) zdravím všechny závisláky v nedělním pošmourném odpoledni, ale se sluníčkem na farmičkách:) Jako důchodkyně se necítím i když to mám za pár měsíců (4), ale farmičku fakt potřebuji k životu, po náročném pracovním dni (i když pracuji doma) si u farmičky odpočinu .-). Farmu hraji také od doby, kdy na ní ještě bouřilo, hřmělo a pršelo o "stošest" Jsem ráda, že už to není, hrát jsem jí začala díky dceři (která ji už dávno nehraje). Díky farmičce jsem poznala moc prima kamarádku a spoustu jiných zajímavých lidiček.
    Peníze nikdy nepřiznávat ZATLOUKAT A ZATLOUKAT :) Skončila bych u chocholouška :)
    Jinak krtky mlátím ráda - je to místo štípání dříví dobré na uklidnění :) v dobrém slova smyslu.
    Jinak hrníčky mám všechny a akci jsem splnila :) doufám, že bude nějaká více zajímavější. Jen tajemný správce opět zklamal měla jsem bobra ++ a oranž.slepici – jsem v levelu 98 a tak bych uvítala pořádnou akcičku, kde si třeba i můžu výhru vybrat – nemám například vůbec sobi :)
    PS: vnoučat mám šest a jednu pravnučku i když tu také jako „bacecha“
     
  12. Batory

    Batory Pilný autor

    Ahoj -nevím jestli jsem dobře pochopila Mikeše.Tato kolonka o důchodcích se mi líbí.Ale co mi tu trochu vadí -proč sem lidé píší ,že mají hotovo a kolik hrnečků chybí.Pište třeba o tom co podnikáte,že jste byly na houbách(to je příklad.)Ale kolik hrnečků chybí ,tak na to je snad jiná kolonka.Za nákou dobu to tu nebude tak hezké a zas určitě jako všude tu budou lidé jen plakat jak zas neplní a kdoví co.Tak to asi myslel ten kocour v botách.Zde by jsme si měli dodávat optimismusa radost.Asi tak. Ted mě můžete ukamenovat,ale myslím si ,že jsem nic špatného nanapsala .Přeji hezkou hru,když už aspon u nás prší.Pa.
     
  13. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    tak ja neviem, či si budeme vstupovať do svedomia aj v tejto sekcii, dúfam, že dôchodcom sa dá prepáčiť, že sa občas pomotajú a netrafia do tej jedinej správnej témy alebo už nemajú sily hľadať, kde vlastne je (to sa stáva napríklad mne) a keďže sem trafia, tak si tu vylejú farmárske srdiečko nielen s radosťami ale i s farmárskym žiaľom (napr. že nepadajú hrnčeky, lebo fakt nepadajú, beštie)
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Neděla jak vyšitá..vlastně vykašlaná.
    Napřed chytil kašel mě,hned v noci..syčák. Pak se na mě vykašlala žena,se slovy "navař si sám,ještě bych to taky chytla" prchla z domu.
    Tak jsem se vykašlal na vstávání,probudil ntb,posunul ho více na plíce -aby mě teplem léčil a začal otáček mrkfu,abych využil zbytkovou MJS.Nakonec jsem se vykašlal i na ten oběd.Osvítil mě nápad,že když už sklízím každých 8 minut,bude záhodno nasadit i pár bordýlků a zkusit štěstí. A když už se budu naplno věnovat hře,k Mozille naběhl i IE+GCH abych dodělal resty u "sousedů".Strhanej jak borůvčí zpozoruji,že je pozdní odpoledne.Možná bych si nevšim, kdyby nedorazila žena a hned ve dveřích nezačala " zase si hraješ?,že se na to nevykašleš. Má pravdu,nejsem přeci žádnej závislák ! Sklidím mrkef,dám chlévy na noc,vrátím Les do normálu (zrůůůůžovým ho) a padla.
    Jo, to se klidně řekne,ale skutek utek. Mrkef OK,chlévy OK,ale do lesa už jsem se nedostal. Z posledního bordýlku nevypadl nikdo jinej,než Kašlající chamík. Kruci..ještě toto. Teď abych šlechtil dál,z jednoho Bio nepostavím.Mám toto zapotřebí,já,tak těžce nemocnej člověk ?
    No - nevykašlali by jste se na to ??? Chrr..chrrr
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Milí závisláci, můžeme zde probírati cokoli, ovšem nesmíme zapomínati na to, že se to musí týkati také či hlavně farmy, bo jinak nás zavřou a šupnou do archívu :D

    Baro - napěstuj si brambory (stačí 2-3), dej uvařit ve slupce, pak je rozmačkej vidličkou ( i s těma slupkama), zabal tu hmotu třeba do utěrky a co nejvíce teplé přilož na svou mužnou hruď. Zalez pod deku a zakutej se i s těma bramborama. A bylo- li by ještě psí sádlo, tak si hrudníček mázni. Opakuj několikrát denně a to by bylo, že by nebylo barolátko zdravé
    :D
     
    Naposledy upraveno: 29/3/15
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    A je zimňo, venku vítr, leje , deptající počasí . Kášlíček se také začíná ozývat , nesnáším tohle počasí.
    Naprostá pravda, co se týká příspěvků zde ...alespoň pár slovíček o farmě a jsme v pohodě , pravdu má skalara.v , hlavička moudrá , on na to myslím i někdo z modíků upozorňoval.
    Což my, závislí nedůchodci či závislí důchodci , vzorně dodržujeme a tak bychom neměli mít obavu , že skončíme někde zastrčeni . xD
    K akci...já bláhová myslela, že raníčko dokončím...nedokončila, hrnce nejsou a nepadaj..ale času dost.

    Baroland
    Co já si tak pamatuji, vždy se říkalo, že to chce vypotit na cizím těle...ale tím tě nechci navádět k něčemu nekalému. xDxD


    A zde přispívající ženy , tuhle o nás znáte ?

    **** odstraněn nevhodný vtip.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/4/15
  17. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Skalaro---psi sadlo jo,aby te husa kopla>:(,staci veprove a ani neni na skodu poradnej grok,ty ses ale farmar,psa se ti zachtelo
     
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Že mě to hned nenapadlo ! V důchodcovském vláknu musí být hned několik "babských " rad .
    xD

    Jenže i já su ze staré školy...hned zítra jedu do lázní,nebudu nic riskovat.Kdoví kdy bude úplněk a bejlí taky ještě moc neroste.
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    mituli - dneska se cejtím, jak kdyby mě nekopla husa ale nejmíň kráva. Grůčky jsem si uvařila dva, no nic moc. Bábina mi mazala hrudní košíček i olejem (stolním teda, motorovej nebrat)
    Jinak taky ještě honim hrnky (chybí 126) a ještě pěstím krychlouny a na Baha tykve. Jde to, ale dře to.

    Jo a kuju za tu moudrou hlavičku :D. Škoda jen, že pracuje stylem motoru rozhrkaný stodvacítky - takový systém náhodných výbuchů :eek:. No, co mi nahoře přidělili, s tím pracuju. Stejně na reklamace neberou zřetel ;)
    Baroland - se máš, lázně. Ale ty brambory by tě vyšly levnějc xD. Promysli to ještě ;)
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď jsem si byla pochovíčkat na celé odpoledne 7mi měsíčního vnoučka a farmička mi vůbec nechyběla. Stejně je akce hotová a pěstuji dlouhodobky, kterých nikdy není dost.:music:
    Těším se příští víkend i na chatu, kde budu babička na plný úvazek, bo Vašík jede prvně přes noc na chatu, tak si ho užiji na déle, už aby to bylo. ;)
    Co jsem se vrátila domů, tak taky prskám, snad z toho nic nebude a do rána to bude dobrý, jinak abych taky použila brambory xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.