ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Toš nevím..možu sem ?
    Proti mluví věk,do klasického bych měl 6 let,po posunutí cca 12-14 (píšu cca,jelikož přesnou hranici penze neznám)
    Pro mluví,že jsem s prací před dvanácti lety praštil a udělal si důchod svůj. Též mám ZDE odpracováno více než 4 roky (a ty se počítají jako nejméně 20 reálných,čímž jsem normu splnil).
    8)
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ale Baro, my jsme vděčný za každej kousek!:p
     
  3. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    Ahojky vespolek, tady je to takové pěkné, milé a pozitivní povídání, že se musím taky přidat ;) sice mám ještě něco mezi 10 - 20 lety do důchodu a děti mi občas tvrdí, že jsem zamrzla někde v pubertě, ale závislák teda rozhodně jsem... dokonce jsem schopná kvůli akci vstát i před 8h i když jdu do práce až na odpoledne a to je co říct, bo sem "sova" jak vyšitá xD

    k farmě mi přivedla kamarádka, která už samo nehraje a ani nevim jak dlouho už hraju, ale tušim že cca 4 roky, akce stíhám většinou v pohodě, jen ta minulá byla nějaká začarovaná, musela jsem vyplácat všechno SH a zuzi i kupóny na pomocníky, nakupovat hnůj a vypadávátka byly taky o prsa a to jsem měla legendu na 29/30, ale dodělala jsem to :) tahle akce je zatim v poho

    přeji pěkný den i když venku se to mračí, nás "farmáře" ale žádná slota nerozhází xD
     
  4. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak ja jsem jen závislak do duchodu mam daleko. musim ale rict kdyz tu procitam vase aktivity tak se normalne stydim. kam ja se na vas ve svych 33 hrabu. :) take musim rict ze jsem velmi prekvapena kolik lidi ktere potkavam na foru je vyssiho veku :)
    Me ke hre privedl bývalý prítel. Vztah nevydrzel ale farma jo
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Večer dopěstuji,farmu dám do pořádku a hrnky snad za neděli napadají.Příští týden hlídám 2 dny u syna a to se k hraní moc nedostanu.Čekám až mi dcerka přinese žlutou růži co jsem si moc přála a pak jí zasadím.Snad při tom moje noha neodejde úplně ale myslím že to zvládne.Hezký víkend a at nám to všem dobře padá.
     
  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Tak standart,nahodou mam volno a dedek si preje gulas,varim,ale tata hlida at mame co jist,no snad to dopadne:p,tady na horach je venku zima jak v morne,takhle mi ty melouny moc nevyrostou,zapasim s ukolem,ale moc mi to nejde,tak ani nevim jestli dodelam,mejte se
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    U nás v Holešovicích fouká od Stromovky, v secesním baráku zima jak v psírně, záď na topení a tejně mrznu. Vím, že dodělám, jen nevím, jestli akci, sekám se teprv na trojce, došel kombajn a k PSC daleko.
     
  8. honzík

    honzík Pisálek fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Pajda361
    *** odstraněna zbytečná citace


    Tak se k Vám přidám. Už jsem babka v důchodu. Docela mě to baví i když mám práce nad hlavu jako každý důchodce.Tuhle akci asi dodělám s odřenýma ušima,protože hlídám dva malé vnuky se kterýma šijí všichni čerti.
     
  9. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Komiks-to jsou moje nejméně oblíbené akce.Hodně akčního kvítí,tím pádem velká spotřeba mrkvošky.Pokaždé se něco zhatí.2x jsem odklikla pidi pole bez mrkvošky a to už je ve stodole poznat.Jednou nepadala vypadávátka,no to byla hrůza,jediná nedodělaná akce.Dodnes z toho mám noční běsy.Včera jsem šla do práce na 12 a jasně,zapoměla jsem poklidit kníraté výrobny,takže celý den prostoj.Už abych se do toho důchodu doštrachala,práce mi děsně narušuje farmaření.Zítra zase makám,tak snad tenhle komiks zvládnu.Bude to asi s vyplazeným jazykem....:p
     
  10. Simissek

    Simissek Pilný autor

    Krásné odpoledne všem,
    taky u nás, na západě, se mraky honí. Právé aprílové počasí, a to má prý ještě začít foukat nějak víc....
    Hned po ránu jsem se přihnala k počítači, abych sklidila.....a až po sklizni všech 4 ploch mi došlo, že mi došla mrkvovka :cry:. Ještě večer, než jsem šla spát jsem si říkala, že nesmím zapomenout hezky jí zbaštit. Ale to né, já zhltla rohlík - bez mamošky :p. Nu což,
    hlava dubová....tak to holt bude trvat trochu dýl.
     
  11. Batory

    Batory Pilný autor

    Tak se taky hlásím,sice v důchodovém věku nejsem ,dle let.Je mi 55 let.Jmenuji se Zdenka a jsem v plném invalidním důchodu.Dříve jsem chodila do fitek a do přírody.Ale ted nemohu nikam.Mám moc nemocí a tak se odreagovávám aspon zde.I když jsem kolikrát chtěla s Farmyčkou praštit.,když mám bolesti a nemám na nic náladu.Ale pak mi je líto té mé nádhery co jsem tu vybudovala za ty roky.A zvířátka nemohou naříkat hlady.A mám tu pár svých ,milých přátel.sama ujdu tak 50 metrů ,na ven mám vozík.Ale sama s panelového bytu z něj nevyjedu..
    A tak jsem aspon štastná ,že s balkonu vidím naproti na les.Dám si kávičku a vzpomínám ,kam jsem chodila na houby a borůvky..Jo a ještě jeden poklad mám-svého 20 letého jak se říká vymodleného syna.Farma je opravdu má droga.Ale musím se přiznat .Tolik let jí hraji a někdy jsem stále jak začátečník.Ale mám jednu dobrou a hodnou známou -co jí hraje také a vždy moc hezky a dobře mi poradí.Za cos ,jí tímto i zde děkuji.Vždy se spolu i nasmějeme,když ona zjistí co já měla dávno vědět a kolikrát na to díky ní i příjdu až právě ted.Tak hlavně ,že je venku sluníčko a já jdu sklízet.Stávám k Farmě i v noci ,ale né vždy.Tak přeji hezký den všem a krásné farmaření.A těm brblalům vzkazuji -je to jen hra-tak ůsměv a radujte se ,když to jde.Nehledejte u mě chyby.Neumím dělat háčky a čárky.Vždy mně na ně někdo upozorní.Další má zábava je korálky ,paličkovat umím jen vajíčko,a pletení z novinového papíru.Dříve jsem pletla ,háčkovala-ale to mi již mýma rukama nejde.Prostě jako každý se snažím být aspon nák zabavena,než se nudit a čekat ,jak já říkám doma na konec.Byla jsem holka z vesnice a když dnes nic takového nemohu.Tak aspon zde jsem mezi vámi štastná.Než půjdu večer spát ,tak budu mýt hotovo.Tak pa hezký zbytek dne.
    [​IMG]
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Do úkolu mi chybí ještě 145 hrnků,ale je ještě času dost,tak snad zítra bude hotovo

    Farmerama 95+ *** Bahamarama 230+
    farmařím od 5.10.2010
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes jsem nemusela vařit bo nemám chlapy doma, jako skoro každý pátek. Tak jsem se dala do úklidu, jako vždy v pátek a pak zjistím, že je sobota. Tak přeji krásnou sobotu Vám všem a Batory mezi námi vítám a spolu s ní všechny, co se k nám přidali, ať jsou to důchodci či mladí, všichni jste vítáni.

    Tento znáte?
    Sedí babka v tramvaji a vedle ní děda tluče holí do podlahy. Babka povídá: "To musíte stále tlouct?" "Jo" povídá děda, "jedu do Bubenče, tak abych nezapomněl vystoupit".
    "Já jedu na Malou stranu a taky tady neučurávám" povídá babka
    xD
     
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ahojky a krásné pozdní odpoledne . Jejdanánky, nás pěkně přibývá , jestli tohle "nejvyššímu" v RT někdo překládá, tak si musí mnout ruce... čím více závisláků, tím více korunek xD a bude pěkná dovča xD. Zdravím všechny nově se k závislosti přihlašivší .... xD.
    Jinak nasázela jsem poslední kolo melounů a až dokončím, vypouštím na mýtinu milované vlčky a ostatní havěť. ;)

    P.S. Možná, založit stranu Farmerama závislých dostanem se do parlamentu . Základnu máme slušnou. xDxDxDxDxD


    Simissek

    Že Tě beru všemi deseti. Pohodové nakupování . ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
  15. Simissek

    Simissek Pilný autor

    pajaable

    do toho jdu s tebou - třeba bychom pozvedli to naše zemědělství :D - to by EU zíralaxD
    Také zdravím nové příchozí do našeho klubu...jen tak dál
    Jinak dýně jsou hotové, jen dopěstovat melouny a počkat na hrnky, zatím jich mám 499.
    Zatím pa, manžel už tu podupává, jedeme něco pokoupit :)
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já myslím, že nejvyššímu jsme tak nějak u zádele :D

    Jestli teda můžu, ráda se k vám přidám. V důchodu ještě sice nejsem (ještě přes dvacel let se musím jenom těšit :eek:). Vlastně jsem poloviční důchodce invalidní, bo jsem už 5 let po infarktu. Ale makám jako ďas (co taky jiného jednomu zbývá, nechce- li chodit na pampelišky, že jo). Jmenuju se prostě Pája (jinak mi většinou neřeknou - vlastně až na tatu, ten tvrdí, že jsem marbulínek), je mi 43 a mám už dospělého syna. Farmu hraju 2,5 roku a jsem těžký závislák, což někdy vyvolává u mé drahé polovičky vlnu nelibosti, bo se mám prý věnovat jemu o_O...Jenže milé dámy a pánové, on dokáže mlít téměř nepřetržitě, kam se na něj hrabe náš babinec tady xD
    Na farmu si chodím odfrknout od běžných starostí a povinností. Super relax (pokud tedy zrovna RT nevymyslí nějaké to vylepšení :eek:).
    Na fórku strávím dost času, bo mě to tu s vámi prostě baví. Je tu hodně milých lidiček, kteří mě dokážou pobavit, rozchechtat až k slzám, pohladit dušičku. A tak nějak to má být.
    Občas žbrblám, když se mi nějaká akce nelíbí, ale pak se zakousnu jak buldok a jedu, dokud to nemám z krku.
    Jsem vášnivý kočkomil, akvarista, motorista. Nejoblíbenějším sportem je u mě gaučing, bo chodím z rachoty utahaná jak buldozer.
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    skalara.v

    Ahojky Pájo! Krásný příspěvek a ten " marbulínek" , to je nádherné :D.
    Ty budeš moje krevní skupina co se týká čičíků (ty jsou moji láskou) , a motorismu (auta moje vášeň). Tady je každý milovník farmy vítán a díky Moni máme možnost si zde pokecat.
    Hezký večer. ;)
     
  18. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj, já už mám taky vše napěstovaný a do 5 úkolu mi chybí 283 hrníčků, ale to snad napadá. Přeji všem hezký večer.:)
     
  19. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ahojky Pajo,taky jsem kockomil,mela jsem jich pet,sebrala jsem co kdo vyhodil,v loni mi jedna umrela,bylo ji 18,takhle nebudu bulet ani na vlastnim pohrbu,tak mi zbyly 4,kdyz nejsou vecer doma tak litam kolem baraku jak blba a volam,deti rikaji ,ze je bych takhle nehledala,keci ;)
     
  20. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    ...Jenže milé dámy a pánové, on dokáže mlít téměř nepřetržitě, kam se na něj hrabe náš babinec tady xD

    Pájo, to není možný, já myslela, že na toho mého nikdo nemá..xD občas mu musím nekompromisně říct, ať už je zticha, že si čtu fórum:D:D a on stejně mele a mele:mad:

    EDIT: jj......teď zrovna přepíná z programu na program a mezitím mi vysvětluje jaký rozdíl je mezi Teličkou a Špidlou.....fakt mě to baví. A vůbec mu nevadí, že třískám do kláves:pxD
     
    Naposledy upraveno: 28/3/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.