ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Dobré ránko důchodci - závisláci:)
    Berete ještě členy? Kdo je předseda a komu se platí klubové příspěvky? :D

    Konečně mám čas, napsat vám něco o sobě (mám dnes dovolenou). Farmu hraji od září 2012, byla jsem po dlouhé nemoci v invalidním důchodu, těžce znuděná, tak mě snacha přivedla k farmě. A od té doby jsem mezi vámi. Sice si na svoji první akci nepamatuji, ale utkvělo mi v hlavě, že jsem jako první příspěvek na fórum napsala, že teprve začínám, akci nedám, protože mi to nepadá. Poté se strhla smršť prázdných zpráv a já byla naštvaná, cože si to ti spolufarmáři dovolují. Přece jsem nenapsala nic tak hrozného, aby mě museli kamenovat holubama a nic nenapsat. Pochopila jsem samozřejmě o trochu později o co šlo. Tímto všem neznámým s několikaletým zpožděním děkuji ;)

    Teď už opět chodím do práce, důchod se blíží a já se na něj už fakt těším. Nemám sice ještě vnoučata, ale snad už se moje děti konečně "pochlapí". Dceru mám 37 a syna 32. S manželem jsme se před 2 lety přestěhovali do nového domu ( konečně sami) a letos se už pustíme do tvorby zahrady. Takže než ty vnoučata příjdou, mám se čím bavit. Moji rodinu doplňují ještě dvě bíglí dámy ( jak se říká, jsou to psí lidi) jedna kočka a jeden chameleon. Do rodiny počítám také kolo, jsem nadšený kolista a každý rok trávíme s manželem 14 dní na kolech v nádherném okolí Třeboně. Jinak šmejdíme okolo Brna, rádi si dojedeme až na Mušovská jezera nebo do Lednice. Okolo Baťova kanálu to taky není marné....

    No a co se týká hry - akce si už poslední dobou vybírám, nejedu každou. Co jsem se vrátila do práce, tak už nemám tolik času a chci žít i jiný život, než jen ten farmářský. Ale mírná závislost na farmě u mě stále zůstává, jinak bych tu nebyla každý den.xD

    Všem vám přeji, ať vám to šlape v životě i na farmě. Lidka:)
     
  2. Helča55

    Helča55 Zelenáč fóra

    Z
    Zdravím všechny farmáře. Také hraji hru od začátku a dcera, která mě k této hře přivedla mi také nadává do závisláků. Ale mě to baví a fajn se u toho relaxuje. Mezi tím se věnuje vnoučatům a jezdím na výlety s důchodci, tak se nenudím.
    Rada - KRTCI. Prý když se jim do těch jejich děr nasypou kočičí hovínka, tak krtci zmizí. Já jsem to ještě nevyzkoušela, ale soused na chatě ano. My máme zahradu plnou krtičinců a on ani jeden. Tak to chce vyzkoušet.
     
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Třetí úkol splněn , do čtvrtého úkolu mi chybí 10 hrnků a 4 kníry
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    Hezké ráno,tak první 2 úkoly hotovy.Knírárny poprvé sklizené a ted pěstuji a pěstuji melouny.Hezký den
     
  5. frybka

    frybka Pisálek fóra

    Dobrý den farmáři důchodci i nedůchodci. Také se k Vám přidám. Jmenuji se Jana a jsem už 3 roky v důchodu. Farmu hraji už
    strašně dlouho. Navezl mě do toho jako mnoho z Vás můj vnuk a baví mě to pořád. Mám k Vám prosbu, dnes jsem si koupila poprvé kombajn na měsíc, platba proběhla, bylo to i připsáno, ale když se dívám na kombajn, tak pořád tam mám jen těch 20 hodin, které jsem si pořídila z družstva. Tak nevím, zda se to musí ještě někde aktivovat? Pokud někdo můžete přispět dobrou radou, budu ráda.
     
  6. m2707

    m2707 Znalec fóra

    frybka-restat hry- klik mimo farmu a F5. Ještě mne napadlo, pokud jsi platila přes banku, tak to trvá než se to připíše bigpointu na účet. Nejlepší platba je přes paysafecard. To je hned. Ale měla jsi počkat, až bude na kombajn akce.Takhle tě to stálo 190,- kč a v akci je za 120,- kč.

    Přeji hezké dopoledne, ve dvě mi začíná pracovní víkend:sleepy: Než odejdu do práce, bude splněn 3. úkol:).Takže do neděle bude hotovo.
     
    Naposledy upraveno: 27/3/15
  7. frybka

    frybka Pisálek fóra

    m2707 děkuji za rychlou odpověď, ale napsalo mi to, že platba proběhla v pořádku a když
    jsem se vrátila na farmu, tak mi to napsalo, že 720 hodin bylo připsáno na můj účet. Jak jsem již
    psala kupovala jsem poprvé, takže vyčkám, snad se to připíše. Ale s tou cenou nevím, já jsem koupila
    kombajn za 25,- Kč, tedy aspoň myslím, byla nějaká akce, ale bohužel nikde ji teď nemůžu najít, ale fakt
    tam bylo 25 Kč.
     
  8. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj taky se tak trochu představim. V důchodu jsem a mám dva syny 43 a 39 let jim je. Mám dvě vnučky od strašího syna a ke hře mně přivedla před 4 roky ta starší tehdy 12 letá. Farmu hraji ráda je to můj relax. Bydlíme s manželem na vesnici kde neni nic ani obchod.Přeji vám všem hezký den a pohodu u hry i v životě. Olga.
     
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím moc a moc všechny . Dojela jsem domů z nákupu , dala kávu a protože jsem po včerejšku grogy, místo opožděné snídaně jsem najela na karbanátky s chlebem ...jejda a to je mi dobře xD..já jsem jinak masožravec xD. Časovku jsem před chvílí dodělala i přes ten včerejší celodenní skluz , měla jsem čas až do večera, ale i bez zuzi a SH , jen s marmoškami a mazlíčky to pěkně naskákalo. Druhý úkol také hotový, hrnečků 479, jde to dobře.

    [​IMG]

    Helča55

    Děkuji za radu xD, už jsem zkoušela nasypat mu do děr kočkolit , co se vyklízí kočičkám z vaniček , ale ani to nezabralo. Na přemnožené myšky ano , na krtka ne . Na poli a na louce nám krtince dělá také a že se tam hnojí kvalitním kobylincem a také to nezabere. On mi to dělá rád rok co rok , asi ho to baví a odněkud mi strouhá mrkvičku xD.

    frybka

    Ano, to je správně . Ten, kdo ještě pomocníky nekupoval, dostal na farmu nabídku koupit je na 30 dní za 25,-Kč.
     
    Naposledy upraveno: 27/3/15
  10. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Vám to pěkně frčí, první jsem nestihla, druhý dodělám, další uvidím:)
     
  11. frybka

    frybka Pisálek fóra

    pajaable děkuji za informaci, počkám, snad se to připíše. Jinak plním pomalu 3 úkol. Jde to celkem dobře, ale musím
    zdůraznit, že jsem doma , ale pro ty co jsou v práci, je to dosti náročné.
     
  12. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Už jsem to tu psala, ale byla jsem zmoderována pro jakési závadné údaje: Tak tedy: Farmu jsem začala hrát, abych se zavděčila přítelkyni svého syna a našla s ní startovní téma ke konverzaci. Bohužel, záhy se ukázalo, že ta moe farma není jediná, takže ona hraje něco jiného. Spory kvůli tomu mezi námi zůstávají dodnes. Farma mě ovšem uchvátila (zlatý časy, kdy jsme vstávali ke sklizni v noci). No a pak bylo gtěch farem mezi rodinnými příslušníky víc a víc, pak míň a míň, takže jsem zůstala jediná. Mezitím jsem přešla do invalidního důchodu, který díky mým četným úrazům v poslední době trvá doteď, než nastane ten nečekaný, nežádaný starobní. Ale pořád komentuju, hlasitě a místy i peprně. A pořád hraju, i když díky své roztržitosti nedokončím ani jednu misi. Tedy - dvě jo.
     
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Holky a kluci , u nás blázinec...hotová spoušť. Myslela jsem, že leje, ono, houby, přívalák, ale kroupový. Teď je všude kolem bílo, a pořád padají jen kroupy, žádný déšť. A pak se člověk diví při těch výkyvech počasí, že ho bolí v kříži, kyčle, hlava atd., no, že je prostě jak skopaný od chuligánů xD.
    A do toho sluníčko zčistajasna, je vidět, že apríl je za humny.
    Knírárny na ploše, hodila jsem na ně SK, tak to pofrčí a bude brzy i další úkol hotový.
     
  14. frybka

    frybka Pisálek fóra

    Tak vše v pořádku, kombajn na celý měsíc už frčí.Venku pořád poprchá a tak si uvařím kafčo
    a budu čekat až dozrají rostlinky. Pak hodím na noc nějaké dlouhodobky ať jsou taky nějaké vypadávátka.
    Doplnila jsem poháry kukačkama, no toto poskočilo. Ještě udělat poslední a je to.
    Přeji hezké farmaření a taky trochu toho sluníčka na reálné zahrádce.
     
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hotovo, farma připravená na noc a já zapluji do vany a pak na kutě.
    Přeji dobrou noc a klidný spánek.

    [​IMG]

    P.S. xD
    Před ohradou se pštrosy se shromáždila výprava a průvodce vykládá: „Pštros se vyznačuje dvěma specifickými zvláštnostmi. Velmi špatně vidí a zhltne cokoliv.”
    Do nastálého ticha zazní povzdechnutí starší paní ke své přítelkyni: „Slyšíš, Božka? To by byl ideální manžel!”
     
  16. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Dobré ráno, děvčata, tak už mám ranní kávu, vyčistěné zuby a dnešní první sklízení je hotová. Třetí úkol splněn, mám zaděláno na čtvrtý, ale knírům pomáhám SK. V Praze je zataženo, večer jdu na koncert Anety Langerové a všem přeju hezký den
     
  17. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    rarare73, je to těžké, ale dá se to dělat i jinak, porušením pravidel to nikomu štěstí nepřinese :(
     
    lacrima a babioli tohle ocenili.
  18. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    rarare 73, není to škoda ? Jsou v tom léta dřiny, nebylo by lepší na nějaký čas přestat hrát, a po nějaké době zase s čistou hlavou do toho jít ?
     
  19. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj a hezký den přeji vám všem. Taky mám třetí úkol hotový a na čtvrtý mi chybí už jen kníry a ty budou hotový v poledne. Horší je to s hrníčky těch mi chybí ještě 322, ale ty do konce akce taky snad napadají.;):):)
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Pěknou sobotu, i když je trošku uplakaná. Akce spěje ke konci i ta vypadávátka si dávají říci a je jich tak akorát.
    BP nám včera v mimořádném zpravodaji přál vše nej..nej.. Co k tomu jiného dodat.
    Snad jen i já přeji Vám všem pohodu a příjemné a úspěšné farmaření.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.