ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Alča1946

    Alča1946 Zelenáč fóra

    Hlásím se též do klubu důchodců a závisláků. Hraji od počátku, hrála celá rodina, jenom já vydržela. Mám tři farmy na starosti.
    Při pročítání fora, jsem zjistila, že mé dvě dobré sousedky se již přihlásily, takže nemohu zůstat pozadu. Zdravím čilou dopisovatelku Evu /pajaable/ a Lidušku /marketku47/
     
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Alča1946
    Ahojky milá sousedko, vítám Tě mezi námi ukecanými babkami .... a abych neurazila pár našich pánských protějšků a také mladší ročníky zde se hlásící k věrnosti farmě ..tak tedy mezi námi závisláky vítej !!! Jo, jo, já jsem čile ukecaná xD, však jsem babka z venkova xD.
    A něco málo k inovovanému mlýnu...není to zas tak špatné, celkem spokojenost, jediné, co mi vadí - třetí zamčený slot a že nejde mlýt na Baha SK.
    A teď se na chvíli loučím , mažu čistit zoubky , páč jsem měla k večeři romadůr , právě jsem ho slupla a tato hygiena je nutná xDxDxD, tak papa...a mimochodem, kino stále jede, sice jednu a tu samou reklamu, ale komu by to vadilo, když je za ni 15 KB.
     
  3. Simissek

    Simissek Pilný autor

    Tááák , mě kino nejede - asi nejde proud, či co - roztočí se kolečko a pak černočerná tma. Ten můj promítač tam toho má asi moc a vždycky si určitě vyhodí pojistky. Jinak už nevím, fňuk fňuk :cry:

    S mlýnem jsem také spokojená, a pokud budou další novinky, nebo změny (viz korálový ostrov) následovat již brzy, tak hurá.

    Díťata a taťka si hoví v pelíškách u pohádky, tak mám klid na farmu a počítač ;). Ještě si dojdu uvařit čajík, najdu něco na zub, pustím si Star Trek a budu připravovat farmičku na zítřejší akci :)
     
  4. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Moc děkuji za info, kino se rozjelo, připsáno pár bodíků. Na mlýn si určitě zvyknu je to jen zase něco nového. Jdu uložit farmičku k spánku, jelikož se jdu usadit k mému oblíbenému seriálu. Mějte se tu moc hezky a přeji dobrou noc
     
  5. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Ahoj všichni, tak jsem kino zkusila a mě promítá, což je paráda po tak dlouhý době, s mlýnem jsem taky spokojená a na komix se vrhnu taky, ještě nevím co mě čeká, ale v noci se budím, tak na to juknu:)
     
  6. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahojky děkuji Alča1946 za pozdrav potěšil.A také se jdu pomalu připravit na zítřek,vyzkouším a uvidím kam až to dotáhnu i když nevěřím,že to zvládnu až do finále.Je toho dost a bude to fuška.Tak dobrou noc Lída
     
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Farmička připravená na novou akci a půjdu do postýlky. Hezky se vyspěte , ať se vám pak při plnění úkolů dobře vede. Dobrou noc.

    [​IMG]
     
  8. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Dobrý večer, tak už jsem se přihnala z práce domů. Mlýn maká a líbí se mi, kino mi dalo 102 kinobodů(super), ALE z jednoho mazlíčka, z kterého vypadává nářadí,mi vypadlo 10 bedýnek. Jsou uloženy ve stodole mezi OSTATNI, ale nejdou rozkliknout. Ráno jsem tady někde v rychlosti četla, že se na ně musí kliknout, abych věděla,co v nich je. Nějak to ale nejde.:(
    Jinak farma z poloviny připravena na zítřek, aby hodně vypadlo a další polovinu nechám, protože to jsou obr stromy a chlévy a ty sklidím těsně po začátku akce
    Přeji všem dobrou noc a zítra po 14 hod nashledanou. To dámexDxD.

    Dobré ráno v rychlosti;)
    10 bedýnek nářadí přes noc zmizelo, takže to byl asi jen počítačový šotek, který mi chtěl ukázat, jak to bude vypadat při akcixD.Letím zařizovat plno věcí tak, abych tu byla ve 14 hod v plné polní.;)
    Hezkou čekací dobu:p na akci

    Tak už jsem uběhaná doma. Udělám si jídlo a nedočkavě čekám na 14 hodinuxD
    majce38 po tom vínečku bych raději na farmu nechodila, aby jsi nezasadila něco, co nechcešxDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 25/3/15
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dobré ráno všem. Dnes vyjímečně přijdu na farmu a nemám až tak velké nutkání sklízet , jako se mi to již několikrát povedlo ráno v den akce. Vypadá to, že dnes nebudu dělat ptákovinky, ale člověk neví a ptát se nechce, co během dne provede xD. Ono to láká, stromy obalené úrodou, zvířátka řvou hlady , pole málem zralá ke sklizni , to se ruka cuká xD.
    jo a tuhle znáte? -Jak se rozmnožují počítačové viry? -Pučením. -????????? -pučíš si disketu a je to tady!
    Přeji hezké dopoledne , dobrou chuť následně k obědu a za minutu dvě nástup na farmu ! xD
     
  10. morfeusmax

    morfeusmax Pisálek fóra

    Krásné dopoledne a hodně sluníčka vám všem . Jmenuji se Anna . K farmičce mě přivedl vnuk a od té doby na ní experimentuji. Nemám zas až tolik času, ale snažím se seč můžu. Za krkem mi sice již číhá nedaleká sedmdesátka, ale stále mám co dělat a jak také jinak , když žiji s mladými a vnoučátka mám stále na očích. Také ráda cestuji, dost času strávím právě touto aktivitou.
    Děkuji za toto vlákno , je milé číst vaše příspěvky a vidět, že nejsem jediná "stařenka" zblázněná do internetové hry. Hezký den . Ančí
     
  11. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Tak já ve 14.00 na farmu nanastoupím. Chodím ve středu odpoledne cvičit a pak si vždy zajdeme na dvojku červeného - a tradici přece nemůžu porušit. Začnu tady až večer a myslím si, že čím později začnu, tím usilovněji budu pracovat. Sluníčko svítí , tak hezký den !!
     
  12. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj všem, taky se na novou hru těšim. Vždy se snažim jí udělat celou a vám všem přeji aby se vám dařilo. Hezký den a pohodovou hru. :);)
     
  13. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    Milí závislí dôchodcovia, tak ja v tej hamižnosti za kinobodmi som sa hneď ráno rýchlo ponáhľala pozerať, či kino ide a úplne mi vyšumelo z hlavy, že mám počkať 24 hodín od posledného zberania bodíkov, aby som mala zase šancu na 15 bodové zisky. Samozrejme, že kino išlo a pripísalo mi jeden ušmudľaný bodík. A ja teraz musím vydržať o nejakých 12 hodín dlhšie, aby som mala zase plný počet bodov. A teraz sa trápim, či ešte zajtra ráno pôjde. No berte si z mojej popletenosti príklad a vydržte tých 24 hodín!
     
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Kuč, za minutku 14.00 a jsem tu xDxDxDxD...doufám, že rozjezd akce bude bez problémů.
     
    micinka, morfeusmax a lacrima tohle ocenili.
  15. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Zaseto, pohnojeno,snězenoxDxD a 95 hrnků je doma. Tak ještě 10x tolik a je hotovoxDxDxD

    10 tis kukaček prodáno a 2 milionky jsou doma:p To se mi líbí:p
    pajaable- kino by údajně mělo jít zase po 24 hod od posledního klik. U mne také nejde, zkusím to tedy v noci( to jsem včera přišla z práce a do kina jsem vlítla);)
    Jinak dýně rozpěstovány,melouny teď budu sklízet a počítám, že na noc půjdou již do časovky.;)
     
    Naposledy upraveno: 25/3/15
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také jsem akci rozjela, hrnečků napadalo 131. Velké překvapení, většinou kolem 115ks. Tak ať se nám všem moc daří. Pěknou hru.
     
  17. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    tak mám taky naseto hrnků kupodivu 150 kousků a vyděláno na prodeji kukaček přeju všem hladký průběh akce
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Kino fakt funguje, i když jsem furt nepochopila, jak ty body přiděluje.
    A veselá historka z farmaření v souvislosti s reklamou: Dnes jsem byla u svého urologa kvůli , no proč to neříct, inkontinenci. A on položil otázku, za jakých okolností nastal únik moči. No uznejte, mohla jsem mu říct, že při příležitosti sledování reklamy za účelem získání několika kinobodů? Tak jsem se jenom zapýřila a on si domyslel své.xD
     
  19. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    -pechfóql-
    Ty jsi ale číslo xD.. to mi nedělej , málem jsem si krůpla xD.

    A k akci ...první várka hrníčků byla slušná, teď, alespoň u mě na farmě, zase utažený kohoutek . A kino už mi nejde.

    Simissek ... nějak se v tom Tvém popisu poznávám . xD

    Vidím , že je přítomna Moni ...zdravím ;).
     
    Naposledy upraveno: 25/3/15
  20. Simissek

    Simissek Pilný autor

    -pechfógl-
    jsem na tom stejně jako papaable xD. Já mám podobný problém - jen v tom, že kolikrát se mi chce.... ale já ještě musím támhle kliknout, tuhle zasadit, dočíst fórum. No kroutím se na židli, a pak jsem ráda, že dojdu včas :p.

    Kino mi stále nabízí kroutící se kolečko a černou tmu (alespoň hvězdičky tam mohli prsknout) :eek:.

    Akční kvítí zraje na polích, hrnky jakž takž lítají (zatím jich mám 123).

    Než mi to dozraje nakrmím hladovou rodinku, pak je uložím a hurá sklízet..... ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.