ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. m2707

  m2707 Znalec fóra

  Ahojky všem, no zírám, jak přibýváme. O to větší radost mám, že mne to napadlo.xD Jeden mužský tu byl v poledne a psal příspěvek o spáleném obědu kvůli farmě.Já jsem právě přijela z práce, tak rychle sklidit, zasít, nakrmit zvířátka na farmě, sebe a mého kocourka, který tu byl celé odpoledne sám a řve jak o závod. Nevím, zda hlady nebo touhou po mazlení.:D Přeji dobrou noc a zítra snad dáme všichni dohromady rozum a zvládneme mlýn:p. Papa Moni
   
 2. anvan

  anvan Dozorce fóra

  Krásné ráno lidičky - ráda se přidám do vašeho spolku, zatím jednoznačného babince! Chlapi ani netuší, v čem je síla! Sice důchodce nejsem, ale na farmu mi nikdo sáhnout nesmí a má rodina už si nejspíš zvykla, anebo to vzdali. Děti už mám velké a pryč z domu, takže to nakonec téměř nikomu nevadí... Ale nijak mi farma v denních povinnostech nepřekáží, na vše se čas najde a sem si chodím odpočívat, relaxovat. Takže je ráno, tak já jdu sednout na kombajn a sklidit pidipolíčka, podojit chameleony a vyrobit nějaké šnorchly..No a kdyby nám z toho přece jen někomu nakonec prdlo, tak se sejdem u Chocholouška...(kdo ví, třeba taky hraje farmu)
   
 3. bubák1960

  bubák1960 Velmistr fóra

  Taky jsem si všimla,že je to tu samá holka.Kluci se asi nechtějí přiznat,že už leckdy nejsou kluci.:)On se k nám určitě nějaký zatoulá.No nic,teď ošetřím farmu,potom nemocného psa a vyrazím ošetřit postřikem broskve a hrušně-ty reálné.A večer budu strategicky přemýšlet jak upravím farmu na zítřejší akci.:p
   
 4. stadole

  stadole Aktivní autor

  Ahoj. Jsem sice zatím důchodce čekatelka,ale farma mi vstoupila nenápadně do života a už se mnou tráví několik let a já s ní...Začalo to před pár lety nevinně,když jsem na ní narazila.Nejdříve jsem nevěděla vlastně co mám dělat až mi to jednou syn který ji tenktát také hrál vysvětlil co a jak a už v tom lítám asi 4 nebo i více let. Někdy je farma k vzteku,ale vždy to po chvíli přejde a já jedu spokojeně dál a dál a dál a jako malé děcko 58 leté se těším na každou další akci a podle toho se už docela někdy řídí naše domácnost tedy já a manžel,který také hraje a je už důchodce.:);)
   
 5. dasa1143

  dasa1143 Ikona fóra

  Ahojte, taky se hlásím, už od května jsem v důchodu a farmu hraji asi 4 roky. Pomalu se hrabu do 92 a na BAHA mi chybí 8 banánů do moringy.:p;):)
   
 6. Johnny

  Johnny Polobůh fóra

  Ahoj,musím podpořit kluky. Jsem farmář důchodce,bude mi skoro 70 let.Farmu hraji od 5.10.2010 přesně.Zdraví Vás Jiří

  Farmerama 95+ *** Bahamarama 229+
   
 7. burds

  burds Polobůh fóra

  To se nás najednou vyrojilo důchodců.Mě bylo minulý týden 65.Oslava s dětmi byla skvělá.Dnes se na farmě moc neobjevím,jedu s dcerou navštívit mou 92 letou mámu.A pak už jen farma a nutnost zavolat zubaře.Zub bolí a bolí.Vzhledem k omezené dopravě v Úvalech a mé chůzi o berlích po úrazu v pražské MHD oddaluji zubaře jak to jde,ale už to nejde.Musím se objednat.Au,au bojím se Stáňa
   
 8. -Jara05-

  -Jara05- Velvyslanec fóra

  Je bezva, že se nám to tak pěkně rozjelo. Ke hře mně přizvala (březen 2011) má nejstarší vnučka (celkem jich mám 6), ona sice už nehraje, ale mně i dceru (její matku), hra stále baví (no někdy.....). Druhá dcera = veliká nepřítelkyně farmy, nad námi kroutí hlavou, ale spíš se domnívám, že ve skrytu duše nám trošičku tu závislost závidí.
  A manžel, ten se snaží hraní tolerovat. Chodím s ním na oplátku lovit kešky a jezdím na cyklovýlety.
  Přeji všem (nejen důchodcům) pěkný den.
   
 9. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  Krásné počínající dopoledne všem. Vítám mužské zástupce závisláků v našem babinci a přeji jim mnoho úspěchů ve hře .
  Vnoučata jsem odvezla do školy, návštěva konečně odjela :p, já teď navařím , na farmě sklidím políčka , osiju a už se nevrátím, xD....až odpoledne , posledních pár dní mám napilno, jsem stále v trapu. Prostě bába na plný úvazek . Asi bych potřebovala jít jako důchodkyně znovu do důchodu xD.
  Pa a mějte hezký den.
  P.S. Podle toho, co zde čtu .... nedrží tuhle hru nad vodou převážně starší populace????xDxDxD
   
 10. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Zdravím ve spolek,

  vůbec nechci rušit Vaši debatu, ale prosím všechny přispívající nezapomínejte, že i zde platí pravidla fóra a proto zde nepište o tom, že někdo má přístup na vaší farmu, nebo že jste nějaké farmy dědili atd. V tomto případě jde bohužel o porušení VOP a na fóru je v pravidlech zakázáno o porušení VOP psát. Více viz VOP a pravidla fóra.

  Děkuji.
   
 11. Simissek

  Simissek Pilný autor

  Ahoj všem :)
  také zdravím nové příchozí do našeho spolku, je nás čím dál víc, což je super. Když jsem začala farmařit, nenapadlo mě, kolik tu bude lidiček "zralejšího" věku ;).
  Právě jsem dorazila z kontroly od doktorky, a od pondělí můžu opět do práce :p:wuerg:xD
  (ani nevím, jestli se mi tam chce - vyhodili postupně 2 mistry a teď už i ředitele, poslední dobou to tam jde už ne od 10 k 5, ale bohužel od 5 k 0. Vymýšlí čím dal větší blázniviny, několik lidí už dobrovolně zkončilo. No uvidíme, jak to tam za ty 3 týdny, co jsem doma, vypadá).
  Teď počkám až přijde syn ze školy, vyzvedneme dcerku ze školky, odvezu je k našim a hurá na ještě jednu návštěvu lékaře - tentokrát gynekologa (fuj, nemám tyto návštěvy ráda - u tohohle specialisty a stejně tak zubaře :cry:)

  Takže se sem dostanu až někdy k večeru a pomalu si přichystám farmu na zítřejší akci. A také zkouknu nový mlýn....
  Zatím pa a krásný den (i když u nás zamračený)
   
 12. astrid888

  astrid888 Polobůh fóra

  Pekný deň všetkým.
  Nie som dôchodkyňa, ale farmárčim už dlho, takmer od samého začiatku (cca od júna 2010 ).
  Toto vlákno som si všimla hneď od momentu, ako ho m2707 - Moni založila a vravela som si, že bude mať úspech. Ako vidím, nemýlila som sa :) Niektorých z vás poznám z fóra, či z hry a ani by mi nenapadlo, že ste v dôchodkovom veku :) ...všetci pôsobíte veľmi sviežo a mlado :) Veľmi dobre sa čítate :)
  Tak všetkým držím palce, nech sa vám darí na farmičke aj v reálnom živote a tiež tomuto vláknu s kopou milých ľudí a príspevkov.


  EDIT: Moni, už by to malo byť správne
   
  Naposledy upraveno: 24/3/15
 13. m2707

  m2707 Znalec fóra

  • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
  Dobré poledne;),
  na mé farmě dře ovečka se sbíječkou, tak doufám, že mi ji celou nerozvrtá.xD Doufám, že než půjdu do práce cca kolem druhé hodiny,že mne na farmičku pustí, abych vykydala hnůj zvířátkům a dala jim najíst, aby mi do půlnoci nepochcípali hladyxD.
  Jinak koukám, jak se nám to tady rozrůstá a začínám mít pocit, že farmička je hra pro důchodcexDxDxDxD, pardon důchodkyněxDxDxDxD. Z mužské části jsem napočítala cca 4. Anebo je to tím, že ženské jsou ukecanější a chlapi víc dřou?xDxDxDxD. Jdu si udělat něco k jídlu a připravit se do práce.Tak zatím;)
  astri888- m2707 jinak Monica, Moni:D
  astri888- neopravila:p, místo 4 mám 7 :p
  Koukla jsem na novou akcičku- jestli mi tedy nerozvrtá farmičku ovečka, budu ji muset rozvrtat sama.1.úkol časovka. Tak budu muset pokácet mé obr hnojící stromy, cukrové a slané, které stojí na farmě neustále a hodit všude pole,odkliknout stonek a sbaštit cukinový koláč a na hlavu si dám tuším,že jarní věnec;)Ještěže středa a čtvrtek nejdu do práce, tak by časovka mohla dopadnout,v pátek jdu do práce až odpoledne,v sobotu jsem celý den tzn.ráno vypadnu v 8 hod a půlnoc jistí návrat,v neděli jdu zase až odpoledne. No tak snad to dám. Jdu zkusit, jestli to ovečka už všechno zbourala a postavila:)

  Farma už frčí a v letu mlýn mi nepřijde špatný;) Pa v noci
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 24/3/15
 14. vvanilka

  vvanilka Mistr fóra

  no ja si myslím, že pre dôchodcov môjho typu je ten mlyn fajn,lebo ja napríklad vždy zabudnem, kedy mi má domlieť objednávka a teraz si ju tam môžem šupnúť a nenadávať potom na sklerózu.
   
 15. Julinka11

  Julinka11 Hrabě fóra

  Zdravíčko všem...:)
  před chvílí jsem se vrátila z práce, zkoukla mlýn - SK se už mele, seznámila se s komiksem a jdu do něj. Geometrické tvary jsou prý letos v módě....:)
  Myšky jsou v kurzu, kukačky budou mít svůj domov a k tomu ještě salony...super...těším se.
  Přeji hezký den...:)
   
 16. bubák1960

  bubák1960 Velmistr fóra

  No vida,jak pěkně klameme písemným projevem.Jak píše astrid.S tělesným projevem je to někdy horší.
  Akci si musím nechat projít hlavou a zvolit strategii.Mám pár 12hod služeb tak to musím naplánovat.Ale do akce jdu i když myšáků mám docela dost,mám dojem že bych do ní šla i kdyby nebyla žádná odměna.To je právě o té závislosti......:)
   
 17. kerryhill

  kerryhill Dozorce fóra

  Krásné sluníčkové odpoledne všem,právě jsem si v cuku letu uklidila farmičku,udělala jsem si fajn kávičku
  a pročetla dnešní příspěvky.Spustila jsem si mletí na novém mlýně a paráda,mě se to moc líbí .
  A co říkáte na nový komix.Já jakožto závislý hráč rozhodně do toho jdu,vždyť takovou výzvu si nemůžu nechat ujít.
  Přeji i ostatním hráčům fajn hru,a myši se nebojte,pusťte na ně kocoura :D .
  Moni Tobě dík za skvělý nápad a hezkou noční :).
   
 18. Mikeš

  Mikeš Titán fóra

  Zdravím zdejší babinec. Je tu řeč o myších a o kocourovi? Jeden by tu byl a nabízí své služby.
  Jsem v nejlepších letech.
  xDxD
  Teda dámy, sem budu chodit častěji. Dnes vám vděčím za 5 florenů.
  Jen co jsem tu zmerčil, že kino jede, hned jsem tam uháněl a to mi nějakým
  omylem po móóóc dlouhé době vysypalo 100 kinobodů. Super!!!!!
  Jste k zulíbání.
  :D:D
   
  Naposledy upraveno: 24/3/15
 19. vvanilka

  vvanilka Mistr fóra

  Dôchodcovia, zázrak, kino funguje, ušetrite si dôchodky a rýchlo naklikajte pár florénikov!!!!!
   
 20. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  Převeliké díky za info, opravdu běží. Eva
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.