ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    I já se hlásím k závislákům ( nedůchodcům), i když částečně ten důchod mám. Farmu hraji čtvrtý rok a to už asi velká závislost je. Jsem ráda, že je toto vlákno založeno a moc ráda si s vámi popovídám . Zatím krásný den a já jdu vytvářet hodnoty ;)
     
  2. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj všem, jsem taky v důchodu a hru hraju od června 2011 a jsem jak říká můj muž závislá na farmě. Hraju ji ráda a do hry peníze nedávám a jde to taky.Přeji vám všem hezký den a pohodu.
     
  3. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Sice ještě nejsem v důchodu,ale nazadržitelně i když pomalu se tam blížím.Někdy bych už tam nejraděj byla.Farmu hraju pátý rok,takže nemusím zdůrazňovat závislost,ta je jasná.Je to odreagování od každodenních starostí.Další relax mi přináší zahrada a menší odpočinek už je ze starostí o opuštěné psy a kočky.Ale ti aspoň neřeší moji závislost na farmě.:)Tak přeji pěknou hru všem podobně postiženým.....;)
     
  4. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    ahojky taky se přidávám do klubu důchodců do hry mě navrtala moje dcera už to je čtyři roky takže taky závislák hraju ráda , jak malé dítě se těším na každou akci hra je pro mě parádní odreagování od všedních starostí přeju všem hodně hezkých chvil u farmaření
     
  5. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji moc krásný den všem...:)
    Sice ještě nejsem důchodce, i když věk se pomalu blíží....50-tka klepe již na dveře. Pracuji v Domově důchodců, teda v Domově pro seniory. Chodím tam ve svém volném čase vypomáhat jako dobrovolnice. Vykonávám různé aktivity, od doprovodu do knihovny, přes povídání, ergoterapii, procvičování paměti, různé přednášky se skupinou a především pohlazení, které potřebují.
    Jestli jsem na farmě závislá, to nevím...:D Možná je to již rutina za 5 let hraního, která se dostala do mého života po probuzení s ranní kávou a beru jí takovou jaká je. Sklidím, přečtu si forum, co je nového, vedu si deníček...tak asi už závislák sem....:D

    Vzpoměla jsem si na úryvek jedné písničky:

    Žijeme len raz, práve tu a práve teraz.
    Slnko svieti rovnako na všetkých z nás.....
    Jsem ve znamení štíra ve 3. dekádě, který nesnáší křivdu, závist lež a ani med...a přesto dokáži odpustit lidem, pokud mi neublíží opětovně. Pak jsem již kousavá a vrátí se vše, co bylo odpuštěné.
    Bylo období 1/2 roku, kdy jsem s farmou chtěla seknout. Přirovnala bych to k totálnímu vyhasnutí, ale kdybych to udělala, nepoznala bych úžasného člověka, kterého mám po svém boku.

    Snad k vám zapadnu...:)
    m2707...moc skvělý nápad...:) naprosto bohovský...:)
    Držím palce, aby nás přibývalo více a více a tohle téma se rozrostlo v krásné čtení při ranní kávě.
    Mějte se krásně....páček

    [​IMG]



    P.S. a jelikož se prý důchodci sem nudí...:D na farmě,
    zvu vás se zapojit do soutěže
    ..>>TOP 3..<<

    >>...Pravidla...<<
    a těším se moc na vaší účast a zapojení.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/15
  6. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Ahojda,sice se nepřidávám do klubu důchodců,i když to už vzhledem k tomu, jak letí čas,dlouho trvat nebude,ale přidávám se k těm
    mega závislákům.Jen co mám chviličku,už koukám na farmičku,brzy z rána někdy i v noci ,jo ,fakt mi není pomoci.
    A moje milá farmičko,hlavně aby mi sloužilo zdravíčko.
    A až překročím onen věk,a budu se pyšnit titulem Prduch (pracující důchodce),a budu na vsi dýchat čerstvý vzduch,
    nikdy Tě neopustím farmičko milá,chci ,abys tu stále pro nás hráče byla.
    Takže všem přeji pohodý den,na farmě samý úspěch jen,hrajte si ,farmařte a pracujte,úsměv na tváři stále mějtexD.
     
  7. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    ja sa do klubu hlásim, aj keď toho času až tak veľa, ako správny dôchodca ;), nemám a preto ani nesúťažím v tom TOP, čo ponúka Julinka11, ale ktohovie, raz možno budem. Farmu hrám tiež už 5. rok, tiež už mám za sebou nejaké krízy, keď ma to prestávalo baviť. Momentálne som však tak namotivovaná, lebo z tejto akcie sa mi vysypal nielen vlk a žaba, ale od Renza som si odniesla aj kohúta. No a na Baharame sa zadaril rohovník a tamarindový strom (o oboch som sa dozvedela až tu na farme, predtým som o takých stromoch veru nepočula). Tak hneď je srdce farmára veselšie. Nuž a tiež som tu spoznala zopár fajn ľudí. Na hre sa mi páči najmä to, že nie je agresívna, teda s výnimkou nenažranej anakondy, ale uznajte, taký vlk, veď je to úplný anjel, nechce ani kozľa, ani bránka, dáva si len jarnú očistnú kúru z brokolice, cesnaku a špenátu. Tak som sa pobavila na tej vegetariánskej strave nášho vlčka, až sa mi slzy tisli do očí. Milí farmári, nech Vám to rastie tu i doma :inlove:
     
  8. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Dobré dopoledne závisláčci,
    tak si to tu pročítám a mám velkou radost, že mne napadlo toto vlákno otevřít. Vůbec jsem netušila, že je to právě to, co jsme všichni postrádali. Popovídat si nejen o farmičkách, ale i o životě, bez obavy, že dostaneme napomenutí. I když já paradoxně jsem si hned vysloužila jednodenní trest v podobě zákazu jít na forum, tedy i sem. Proto vás prosím, aby jste si opravdu všichni přečetli pravidla, jak výše napsala danda-vnovis. Nerada bych, aby nám třeba zakázali i celé toto vlákno.
    Samozřejmě zde uvítám i pracující závisláky. Vlastně jsem toto vlákno založila jen z radosti, kolik farmářů je v důchodovém věku a přesto vládnou počítači a ne počítač jimxD Když jsem si pořizovala chytrý telefon, abych mohla být s farmičkou, i když nejsem doma na počítači, tak mládenec, který mi ho prodával, říkal, že jsem dobrá, že jeho maminka zvládne tak max sms.
    Jsem ráda, že my takoví nejsme, jdeme s dobou a hrajeme si jako malé dětixD.
    Hezký den všem a hezkou práci na farmičce
    Moni;)
     
  9. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Hele farmarky,uz se vam podarilo pripalit obed ?? protoze bezi akce a musite ted hned sklizet? me ano ,a to i prez to ,ze jsem povolanim kuchar:oops:
     
  10. m2707

    m2707 Znalec fóra

    To znám,všechno načasované a teď ten fofr. Vařit, sklízet, sázet a ještě se do toho malovat, protože jdu do práce.xD
     
  11. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Ahoj, taky se hlásím do klubu závisláků, farmu hraju teprve od vánoc a mám ji moc ráda. Akcí je požehnaně, pouštím se do všech i když je nemohu splnit komplet, ale nevadí, jednou se k tomu dopracuji. Příští rok mi bude 60, mám tři vnoučata a celý léto trávím na realné zahradě, hned jak pustí vodu, což bude co nevidět. Naštěstí mám internet i tam, tak stíhám obě ;):) občas i takhle:p:cry::)
     
  12. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Není nic hezčího než sedět na reálné zahrádce a sklízet tu virtuální;)
     
  13. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    Moni (m2707), tak ďaleko ešte nie som, ale je pravda, že pri niektorých návštevách mi napadne, že by som mala už pozberať a oni tu ešte sedia a čo ja teraz... Momentálne to však zabalím a idem do tej skutočnej záhradky. Počúvajte, aj u vás sa tak rozšírili tie príšerné pĺže? Ja som vykopala už aspoň 5 hniezd tak po 30 kusov, čo úspešne prezimovali a už sa tešia na moje šalátiky, beštie. Veľké šťastie že tu na farme slimáky zatiaľ nezaviedlixD (aj keď tie niekdajšie dažde boli veru nepríjemné)
     
  14. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Déšť opět zavést na ty fňukaly, co brečí, že jim nic nepadáxDxDxDTo by koukali >:(. Kdo se tenkrát o malinko zpozdil, šup a už mu pole plavalo ve voděxDxDxD
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Už drahná léta tvrdím, že nejkrásnější zahrádka je vybetonovaná a natřená nazeleno. To díky mé matince otrokářce, která nás honí od jara do podzimu za pár od slimáků ožraných jahod. :pMůj syn má silnější motivaci, ale vyjádřil ji slovy: Když chci, aby mi babička půjčovala auto, musím celý prázdniny makat na tý ***** zahrádce. (To jsem vytečkovala sama, abych ušetřila práci modíkům).:p
     
  16. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Ahoj m2 2707....se máš.
    Já tak akorát tu svojí virtuální, jelikož panelák více nenabízí...:) a věřím, že kávička ti chutná ještě líp, když máš jak tu reálnou, tak i virtuální hotovou a ještě se na obě díváš a radost z nich máš....Tak nelejkuj a šup na salátek, ředvičky, bylinky a cibulku...:D..není nic lepšího z jara mít zaseto jak tam, tak i zde...Jo a kopřivy na velikonoční nádivku. Ty na virtuální farmě sice nejsou, ale jiné bylinky ano. Momentálně jsem však chovatelkou zvířeny a můj cíl je mít od každé 1000 kousků. U těch běžných zvířat to zas takový problém není, ale z tajemných jsem slevila na 500 ks a stejně nestíhám a kupovat je na trhu se mi nechce. Pořád se něco děje...:D
     
  17. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Také jsem závislá důchodkyně ale raději makám tady na farmičce než v reálu a co říkáte na úpravu mlýna mě vrtá v hlavě je sice dobré že jde nařádkovat kolik čeho ale jak to bude v reálu si to moc dobře neumím představit když můžu mít jen 300ks.vody
     
  18. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj a dobrý slunečný den.Tak se také hlásím do klubu důchodců.Je mi 67 a farmu hraji pomalu od začátku hry.je to můj takový úlet od reality a je fakt,že mi moc pomohla ¨,když mi před 3 roky zemřel manžel a já najednou zůstala v bytě sama.Tak jsem utíkala na farmu,abych se zabavila a přestala přemýšlet na skutečnost a přemýšlela o farmě.A je fakt,že synátoři to i přivítali a fandily mi,že jen tak nesedím a nepřemýšlím o blbostech.A teď se mi smějí,že maminka musí jít nakrmit zvířátka.Tak jsem se také svěřila a rozepsala tak už končím.Jo a farmu jsem založila vnučce a tu to přestalo bavit a tak ji mám já Lída ;)
     
  19. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Mlýn zatím neřeším, až to přijde, tak tady bude a potom teprve budu přemýšlet ev.hledat rady, co s ním dále.:p

    Ještě jeden milionek BZ a budu v 94.levlu. Až to bude, napíši sem, kolik to přesně trvalo dní. poznamenala jsem den,hodinu i minutu posledníhoxD
     
    Naposledy upraveno: 23/3/15
  20. m2707

    m2707 Znalec fóra

    markétka47- nic si nedělej z toho, že se ti smějí. Můj syn hraje střílečky(40 letý pán)xD, ale to je normální. Když já začnu o farmičce, tak jen slyším, ježíš ty jsi hrozná s tou farmouxD. A přitom já v tom rozdíl nevidím, oba si hrajemexDxDxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.