ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    tak nejak vyzerá prenádhera:inlove:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Wauu, DANKA722 ... tak ta je teda nádherná :inlove:;)
     
    DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Danka, to asi není návštěva z Blavy, na to je to moc malý. Ty sis pořídila vlastního kočičáka?
     
    Naposledy upraveno: 6/11/23
    DANKA722, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Y_n_O, stále je to ten istý macko, len fotka klame, myslím, že má 6 kg;)
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, pořád je ve ztrátě na mého kocourka. Ten má pořád přes sedm, ať dělám, co dělám. Akorát tuk přeměnil na svalovou hmotu, jak ho furt nutím lítat za hračkama, aby se nenudil. Dieta se snížením přísunu stravy nepomohla, asi má být takový. Jenže když mi z rozběhu skočí v posteli na hrudník, aby zajistil, že už jsem vzhůru a dostane mňamku, je to jak rána bucharem :)
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    stále v strehu, čo ak ten papagájik vyletí:D;)[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 7/11/23
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Niečo na studený večer....

    Axel Rudi Pell & Bonnie Tyler

     
    sovicka64, -Jara05- a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    a posezení před teplým krbem ...
     
    sovicka64, Peto121 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    jen připomínám, komu došel nebo brzy dojde Turbomlýn, můžete ještě 11 hodin pořídit 8)
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Teď mi to hraje v rádiu, tak neodolám o možnost se podělit xD



    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Pořád jsem hledala důvod, proč si přečíst Hladové hry. Teď mě udržují ve střehu. Ještě si musím stáhnout filmy, do konce Dožínek je času dost, tak se budu dívat a rozčilovat se, že ve filmu vynechali důležitější pasáž a zaměřili se na tu efektnější.
    Rozhodnopádně neumřu nevzdělaná, krom knížek a filmů se seriály konzumuju i naučné články xD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/23
    k.vitek, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dlouho je tady ticho. tak to trošku, i když smutně, rozehraju. Krásná, mladá a je pryč. Barbara Haščáková. Tak vzpomínejte na tu kočku s úžasným hlasem.
     
    Naposledy upraveno: 5/12/23
  12. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    • Necituj, prosím, příspěvek pod který píšeš (zahlcování fóra). Děkuji Skali
    Y_n_O
    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Podle jména nic, nic, nic... pak se po delší době začtu na Farmerama fórum, zavítám mezi Důchodce závisláky... a jsem ještě víc... protože tenhle hlas jsem si doteď se jménem zemřelé mladší než já hudebnice nespojovala :eek: ...Anjeli, ať jsou Ti křídla lehká...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/12/23
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím všeci a hlavně susedy,je mě to líto ale dám tomu ještě 14 dní a když sa hra nezlepší tak ukončím činnost páč RT stím nic nedělá a mě se to seká a su rádo že něco sklidím, akce nejedu nemám na to nerva tak že mě to nějak neba,je víc hraču co jim to nejede a nic se neděje je slibuji už přes týden něco co nemužou splnit,nu uvidíme co a jak ale tak to hra není promně hratelná.

     
    pigi1313, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitečku, není to dokonalé, je to fanouškovský sestřih, ale je hluboko od srdce...
    Nemůžu najednou najít rozhovor od kluků z Maduaru, se kterými začínala už ve čtrnácti letech, dala bych ho sem...

     
    Naposledy upraveno: 8/12/23
  15. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Chtěla bych poprosit-až bude OD mohl by mi někdo poslat dekorku potrhlé brýle to jediné jsem nedala(ležela jsem jak mrcha)děkuji
     
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    mituli, pošlu Ti je jen co to půjde. :D:D:D
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte. Dnes jsem si na farmě vyhlásila opožděného Mikuláše a předčasného Ježíška ;)
    Odtajnila jsem svých deset pikolek. A opravdu si nemohu stěžovat, jen se chlubit. Nechyběl sice nezbytný Vílí pramen, ale jen jeden. Pak už to byla farmahitparáda: Plácni červa, Plavbózní zábava, Křeččí past, dvakrát Tanec v listí, dvakrát Tečkovaný deštník a dvakrát Kouzelný klobouk.
    Děkuji jedničkám a nulám, že i na mé farmě správně zafungovalo náhodné číslo :)

    EDIT: našla jsem ten rozhovor, tak ho sem dávám. Barbara byla skvělá, už jako dítko. Škoda jí.

     
    Naposledy upraveno: 17/12/23
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    V práci jsem nestihla zavčas sklidit akční plevel, tak mi po návratu domů zbývala hodina a kousek do sklizně. Vyřízená sem byla, jak žádost o byt, jako dycky. No a pak v mém oblíbeném Pusa rádio pustili tohle:
    To je bomba xD Jsem naprosto vzhůru a pohoda :)
     
    Naposledy upraveno: 6/1/24
    -Jara05-, k.vitek a bačkora85 tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Evidentně sem všichni chodí jen číst, ale nenapíše nikdo nic, aby se s námi podělil o náladu, problém, o radost. Ano, máme Debatu o všem možném, akční vlákna, ale Závislákovské noviny by taky mohly vycházet aspoň jako občasník :)
    Já teď třeba sleduju na Ne.....jmenovaném streemovacím webu zajímavý seriál. Takový La Casa de Papel po americku. Lift.. Je to koukatelný, herci nejsou jak sochy, uvidím, jak to dopadne :)
     
    -Jara05-, mituli a Prepperka tohle ocenili.
  20. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Y_n_O máš pravdu. Vidím ten rozdíl diskuze (a nejen v závislácích, ale v celém fóru) před těmi čtyřmi lety co jsem odcházela, a dnes. Je tu tak nějak mrtvo. Před těmi čtyřmi lety, když jsem se pár hodin na fórko nedostala, měla jsem pak co dělat všechny ty příspěvky přečíst. Bylo jich tolik. A bylo to skvělé, těšila jsem se jak si počtu, že se pobavím, něco dozvím, uvidím známé nicky, podpisy od Astridky,... že zas budu mezi svými. Škoda že jsou ty časy pryč, bylo to hrozně fajn.

    Na to konto jsem si říkala (už několik dní, jen jsem si nebyla jistá zda tu o takové příběhy je zájem), že bych sem mohla sepsat jak probíhal náš 23.12. těchto vánoc. Ale na základě tvého příspěvku to hodím do klávesnice a dám sem, jen nevím přesně kdy mi to vyjde, počítám že nejpozději v neděli. Vydalo by to na celou knihu a těžko uvěřit že to byla realita. No budu se snažit to náležitě vybarvit, tak se můžete těšit. :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.