ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    bačkora85 , Y_n_O hlavný zdroj fám má ohlásenú 3 týždňovú dovolenku a ostatné ,,akože'' zdroje sú ... no slabé. :p Naša gulička je dlhodobo nezvestná,takže tam mám všehochuť.
     
  2. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, jsem ráda, že už je snad všechno na pohodu. Děkuji všem co se podíleli aby farma byla zase jako doposud :), bavila nás k naší spokojenosti.:)
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Zdravím vespolek, absťák jsem neměla, ale když farma naskočila v cukuletu, tak dostal pusu přítel. Jsem ráda za dárky a oni nám ještě něco určitě přihodí. Akci mám splněnou od soboty, ale nasela jsem brusinky do družstva a v té radosti jsem je na dvou polích sklidila bez marmelády. Ale to je detail.
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Farmářka_X - prajem pevné nervy vo vlákne Jiné dotazy,ja by som ich nemal.A to sa to ešte len začína.
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Peto121 ... :D:D:D, přesně to, co jsi napsal, za tohle všechno a nejen ve vlákně "Jiné dotazy" obdivuji celý Team Farmerama.
    Jelikož já už bych z toho všeho dávno vykvetla :D:D:D. Klobouk dolů, před nimi .... jsou super ;)
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, tulipanelák naplněný. A zítra by měla podle kalendáře začít akce Umělcova zahrada. Pokud bude stejná jako loni, seju na hlavní a na divošku laskavec, až se vrátím z práce, chvíli počkám a snad už akce bude :) Ještě že mám z Piccolek dva Jacky, při mém náhodném čísle vypadávacích kombinací na mince budu potřebovat tuny akčního plevele, abych v obchodě koupila alespoň něco. Snad nezvýší počet plevele a pajdátek u her při skládání na řádek, i tak jich bylo potřeba hafo... o_O

    EDIT: Nebyla bych to já, kdybych nezakončila songem. Momentálně mi zní v hlavě jen jeden...


    Kéž by se podobné odplaty dostalo každému jednomu, kdo se účastnil útoku na "naše" stránky na serverech BP...

     
    Naposledy upraveno: 25/7/23
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Niečo jemné na dobrú noc. (vlákno zapadne prachom...)

     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hm, Ty jsi přivedl Proměny, já přidám Místečko
    .

    Vlákno nezapadá prachem, jen občas musí někdo krom do akčních vláken přispět i sem. Já mám těch multipostů neúrekom a nemíním je množit :)
     
    Naposledy upraveno: 4/9/23
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O Čechomor je legenda a mám rád ich tvorbu,aj keď je to z iného súdka,ako som zvyknutý.V tomto vlákne ťa dúfam netrestajú za multipost,alebo áno??? o_O Ja som v Orákulu tiež takmer ,sámjediný' a tam mám tých multipostov ajajaj. ;) Nikto mi medzipost nedá,takže tak.
     
  10. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Děkuju... úplně za srdce :inlove:
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdybyste se náhodou u pěstování, sklizní, chovů a plnění akcí nudili, najděte si na síti mé oblíbené rádio Pusa (anglicky, nezapomeňte, dvakrát "s"). Mají tam skvělou rubriku "Hej šašo." Hledají především posluchači, ale i moderátoři, česká i slovenská slova a věty v zahraničních písničkách. Spoustu mi jich skorozkazili, ale je to sranda, protože si při poslechu zazpívám ten český nebo slovenský text :) Nejlepší je asi Zdeno z Popradu, čo kúpil Kaufland...
     
    Naposledy upraveno: 15/9/23
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O rubrika Zdeno z Popradu ide na Fun éteri v SK už pekných pár rokov a je to sranda,čo všetko ľudia počujú v pesničkách.Skús ich archív.
     
    vilm4, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, já nejsem hledač na jůtůcosi, s tímhle jsem se potkala až v tom mém rádiu. Byla to jen nabídka na vyplnění volného času :) Je fajn, že to znáš :)
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O nie jútub,ale archív slovenského rádia,rubrika Zdeno z Popradu.Meno rádia poskytnem,ak chceš.Ale v poho,ja len,že je to zábava.
     
    vilm4, -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Baví to, moc. A moc lidí. Tak asi to rádio Pusa začalo souběžně s tím Vaším, taky je to starší záležitost. Dokonce na nějakou dobu přestali, ale pod "nátlakem" posluchačů pokračují :) Já teď třeba nemůžu poslouchat Minelli a Rampampam, neb je česky nemravná a nemůžu si ji veřejně notovat xD
     
  16. -.Barbara.59-

    -.Barbara.59- Rádoby autor

    Taky se vám dneska hra zasekla a nejde nastartovat?
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Většinou jste tady (iá) starý páky, ale tohle by se mohlo líbit...

    Mno, zas mám multipost. Ale před pár okamžiky jsem si při čtení nějakého článku o vypočítaném konci světa vzpomněla na film 2012. Mám z něj takových pět vzpomínek. První je ta, že jsem byla na posledním promítání v Multikině a musela využít taxislužbu na cestu domů a nechat se vysadit o dvě ulice dál od svého bydliště, neb jsem neměla dostatek hotovosti a taxi terminál nemělo; tlapkat napadaným sněhem před půlnocí nebylo příjemné. Druhý, pozitivní zážitek, je ten, že jsem si znovu připomněla Adama Lamberta, který nevyhrál cenu v soutěži, ale zpívat opravdu umí, to dokázal mockrát. Ten třetí je skvělý John Cusack. Čtvrtý je pocit, že by se to mohlo stát. Pátý je okamžik, když se děje tohle, kdy člověk, který ví, co přijde, protože to objevil, dělá to, co dělá... :
    [​IMG]
    A tady je Adam.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/10/23
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, hopla a dáme si panáčka.




     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zemřel další z dobrých herců. Matthew Perry. Většina ho bude znát ze seriálu Přátelé (neznám), já si ho pamatuju nejvíc jako zubaře z filmu "Můj soused zabiják." A tam byl naprosto úžasný. Normální. Jako by ta postava byl on sám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.