ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Prajem krásnu prvú adventnú nedeľu
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pekný 1.advent prajem.
    [​IMG]
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím všeci,tak už sa nám to blíži a herne se to pod tlakem, myslím vánoce to sa zasejc na štědrý den přejím a budu jak puk který sa valí po ledě a hopla hodíme sem českého kmotra.

     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    smoulinek123 - tak toto (nie túto pesničku) som počúval už ako chlapec,album Radegast som mal na magnetofónovej kazete - originál a bola to pecka!Pozdejšie som mal aj Kreyson,tiež dobrý album.S Tanjou mali už vtedy nejaký singel,tuším „Kam jen jdou lásky mé“,no a to bol hit. Takže za mňa chválim,dobrý výber a toto je tuším nové?

    Edit: Tie MG kazety mám dodnes.
     
    Naposledy upraveno: 1/12/22
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, to je Tanja, Tarja je taky bezva, ale z trošku jiného hudebního i časového šuplíčku ;)
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O,to vieš,hlava plná Nightwish a potom.... ;) A napokon,sú to už roky.
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,dneska je den na nic.



     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    smoulinek123 Noora z Battle Beast je pani speváčka,tento song môžem. ;)


    Edit: 4.12. Pekný 2.advent prajem.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/12/22
  9. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    smoulinek123
    Všechny tři písně, cos sem dal, jsou super. Ale trochu smutné, takové si pouštím, když se chci vybrečet ..... a tuhle k tomu účelu naprosto miluji
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdarovoje všeci,tutaj co tohle jukáte,já aj to to kládo hodím do 50W beden u pc a hodom volum do práva.

     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pekný 3. advent prajem.

    [​IMG]
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Co furt máte s tím Adventem? Už aby bylo dvacátéhosedmého prosince a byl zas na rok klid... :oops: 8)

    EDIT: Peťo, Ty jsi někde psal, že ABS připomíná niečo z auta. Trefil jsi to. Taky je to blokovací systém ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/12/22
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Na fóre je nejaká ponurá nálada?
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Peto: jako celkově nebo jen tady? Tak sem střihněte něco od podlahy nebo k jídlu :D
    Edit: smoulinkek: Hmmm, to vypadá pěkně, na mě až moc zdravé;), ale ne, může být i chutné. Hlavně, že se to dá jíst i očima.
     
    Naposledy upraveno: 15/12/22
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tož hopnem něčo až to tu rozhébéte.



    [​IMG]
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    To je na mňa moc zdravé.Ale ochutnal by som.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/22
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kua, zlatá benzinka, tam si pustím rádio a poslouchám si svoje. Včera od osmi do osmi a dnes jsem zas od šesti do jedné byla na baráku za kasou. Jo, sou Vánoce za rohem, ale jen ty české? Už jsem z těch odrhovaček měla tik. Proč nepustí občas ve firemním rádiu nejkrásnější vánoční... asi by je to moc stálo xD Naštěstí jsem odpoledne byla u nás na náměstí s dcerou na punč a hrála tam kapela samé osmdesátkové hity. Bomba, pecka, raketa, už mám v hlavě skorojasno :)

    Podle mého jsou top tyhle songy...






     
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) a takto vyzera moj list jeziskovi
    [​IMG]
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Přeji Vám všem krásné Vánoce a do nového roku vše dobré a hodně zdraví! A hlavně, nezapomínejte na farmu, i když mně se to v poslední době občas stává, ale snad to bude pouze přechodný jev.
    Mějte se a užívejte života!!

     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Přeji všem farmářům krásné a pohodové vánoční svátky, užijte si to s rodinou ve zdraví ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.