ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    :'D
    No, máš to trošku od cesty do práce ;)
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - ale na polcesty by som sa zastavil v Zlíne,niečo by som zajedol,zapil a do Mostu by som to už nejako zvládol.:p
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak vyzkoumej, kdy zas Bítlsák bude něco kuchtit a zkoordinujeme to :)

    EDIT: teď už by na tebe asi nic nezbylo :D
     
    Naposledy upraveno: 23/5/22
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, to je dobrot, pravda, úplně to voní :) a tak taky přidám recept na slaninový chléb:

    250g hladké mouky
    100g špaldové mouky
    1 balíček sušeného droždí
    1 lžičku cukru
    150g angl.slaniny
    1 lžíci olivového oleje
    1 lžičku soli
    250ml vlažné vody

    Promíchejte obě mouky, droždí, cukr, sůl a olej, přidejte vlažnou vodu a důkladně zpracujte. nechte kynout asi 40min. nebo až zdvojnásobí objem, pak do něho zapracujte slaninu nakrájenou na kostičky. Vytvarujte bochník, dejte ho do formy nebo jen na plech a vložte do trouby předehřáté na 180st.C, pečte cca 40 min. Nahoru můžete posypat různými semínky (před pečením), já nesypu až tak zdravé to mít nemusím.
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Krásnou skoro půlnoc sousedi...
    Jsem se dnes zdržel na chajdě a to proto že dřevo na uzení je docela drahé a tak ho kradu až večer!
    :D:D:D
    Ještě jsem přiložil kousky višně a hrušky a ráno možná až k odpolednímu bude vyuzeno a tentokrát jako poslední rybičky.
    Jestli to do rána nesežerou vlci nebo bezdomovci tak zase udělám fotičky, když se vám to toliko líbí, ale lépe to opravdu chutná live.
    Peto121: Ještě by sis musela koupit pár litrů benzínu, abys to stihla až sem k nám.
    Ynočka to trochu popletla, ještě bys musela skoro 100km na západ, je to kousek od jedné vyhaslé sopky...
    :D
    Výborný postřeh (šrůtky už zmizely) některé kousky se záhadně ztrácejí do bříšek kamarádů, kolem jdoucích, atd.
    :D
    Tož dobrou noc, jdu se vysprchovat a jestli to pustí hurá do hajan!
    ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/5/22
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jsem si říkal, že mi ten Most nějak neštymuje, uhlí jako uhlí :D prý je dobrá švestka na uzení, ale kde brát, už jich tolik není, šarka je zkosila. Konečně jsem si tady zase pochutnal ;).
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak kdo chce ten zbytek ryb?
    Jen pár kousků schovám a zbytek bude pro někoho na uvoněnou, vždyť večer budou další.
    Taky přeuzuju uzeniny a to mi asi udírna na první pokus nebude stačit!
    :)
    A kdo pozná ryby je vítěz!..
    :D

    [​IMG]

    [​IMG]

    Tož dobrou chuť a nechte taky trochu kamarádům.
     
    Naposledy upraveno: 31/5/22
  8. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Jonsdorf:No tak to je nádhera,kaně mi tečou po bradě :inlove:
     
  9. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Skali, přidávám ještě jeden recept na jablečný koláč s drobenkou (kvůli doktorům, vnukovi, včelkám a zahradám teprve až teď).

    Těsto: 4 žloutky, 1 Hera, 17 dkg ml. cukru, 42 dkg pol. mouky, 1 PDP - vypracujeme těsto a 1/3 odložíme do chladničky, zbytek rozválíme na plát a přeneseme na plech. Těsto pokryjeme na hrubo nastrouhanými jablky, posypeme vanilkovým cukrem, skořicí, rozinkami, sekanými ořechy (popř. kokosem).
    Ze 4 bílků ušleháme sníh, vmícháme do něho 10 dkg ml. cukru a rozetřeme na jablka. Nahoru nastrouháme zbylé těsto.
    Pečeme asi 1/2 hodiny ve středně teplé troubě (peču na peč, papíru).
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    medved222 - děkuju moc, uložím si. Už jsem si dokoupila chybějící suroviny, tak asi o víkendu něco upeču ;)

    Občas upeču perník apod a jelikož jsme jen dva strávníci, tak nejlépe dělám z poloviční dávky, aby se to zbytečně nevyhodilo. Nebo vezmu do práce ke kafíčku. Sice všechny holky tvrdí, že drží dietu, ale jak je pozoruju, tak nejspíš tu bodovou xD
     
  11. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    vypadá to na pstruhy a jesetera, snad jsem se trefila
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jonsdorf Jsem zvědavá jak mi je pošleš, od rána nejím:p;) Těším se:)
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tedy vy mi děláte chutě, mám poznamenaný slaninový chléb, ten zkusím. Beatlsák je jednička. Ty uzené kousky, to musí být dobrota.
    Konečně nám prší a celkem vydatně. Tak budeme mastit karty. Všem přeji úspěšné úterý.
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Inčučunko
    co hrajete?
    Dášenko a ( ̶n̶ě̶j̶a̶k̶é̶ ̶č̶í̶s̶l̶o̶) uzené se dá klidně poslat expres poštou, ale nevím jak to zabalit tak bezpečně aby to někdo na poště ̶n̶e̶s̶e̶ž̶r̶a̶l̶ !

    Veselá.99
    Ano, je vidět že se vyznáš, je tomu tak jak píšeš.
    Dnielko
    Je to výborné, jen je potřeba dva tři i více dní počkat až uzené zkřehne, pak,děj se vůle Boží...
    Jinak dnes na to prdím a fandím Slovákům už je to 4:0
    Paráda!
    :D
    V҉á҉š҉ ҉J҉o҉n҉s҉d҉o҉r҉f
     
    Naposledy upraveno: 24/5/22
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jonsdy, sorry, sem se sekla, no. Ale tys zase z našeho Smrťáka udělal holku. Každý se občas dopustíme nějakého fó pá ;)
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O a já nána chtěla jet do Mostu!? :music: ;):)
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak aby to tu malinko ožilo více tak jsem šupnem muziky více.


     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Přidám se, ale zase tuctuc xD




    Je tu někdo, komu se to líbí? Já musím děsně prudit sousedy, protože když to hrají v rádiu, volume doprava. U mne repráky na max nastálo, na kompu vol 11, tož to posunu naplno. Ale na druhou stranu, sousedka nade mnou mne budí svými soundy, když přijde z odněkud (ve tři ráno) a já mám o půl čtvrté vstát do procesu. Ale já dodržuju noční klid, i když sluchátka nesnáším, od desáté večerní je na uších mám. Já sousedy ruším v rámci toho, co je dovoleno :)
     
    Naposledy upraveno: 24/5/22
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Som odchovanec rockovej muziky,ale zvládnem počúvať ,,takmer fšecko''. Pre náladičku trbárs aj toto:



    alebo



    Prajem peknú plavbu. ;)
     
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Zdravím a podotýkám, hrajeme takzvaný AUTOBUS. Je to jednoduché vykládání a přikládání. Musím se během hry zbavit všech karet.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.