ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, zas jsme na okraji xD Kdo by chtěl, už jsem znova dostahovala poslední díly druhé sezony, pošlu fčecko emilem.
     
    Naposledy upraveno: 30/3/22
    vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tady to zas chcíplo, tož to pojďme rozpohybovat xD Nejsou tam kytary pro Peťu a Berku, ale je to luxus trance nestor v novějším provedení :)


    A kdyby to někomu nešlo pod nos, tak třeba tohle... Pustit od začátku do konce...


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 30/3/22
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj. Y_n_O - tá druha pesnička je veľmi dobre spravená,v originále to bol obrovský hit, :music: aspoň u nás a mám ho dodnes rád.Zvláštne,že prerábky starých hitov á-la 80-90 roky sú stále v kurze.Asi to bola dobrá diskotéková muzika,narozdiel od tej dnešnej. ;)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    JJ, proto pořád poslouchám to moje anglicky Pusa rádio. Hrajou devadesátky a miléniovky, v kazetovce pouští osmdesátky. Jsem jak ryba ve vodě, i když hrajou jen taneční muziku. To ostatní dohledám na jůťubu nebo na vypálených kolečkách :)
     
    -Jara05- a Peto121 tohle ocenili.
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A to ja zase,keď sa dá,tak fínske rádio skala (anglicky),to je môj žáner a hlavne hrajú vždy niečo iné a veľa nového.
     
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Naladím, poslechnu, a asi zakotvím :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Asi nie,ty si na disco hity!;)
     
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nee, metlák a rocker. Tělem i duší. Ale když ono je toho k poslouchání hezkého móóóc :)
     
    -Jara05- a Peto121 tohle ocenili.
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Sósedkó, ta Rhythm Is A Dancer je skvělá :music: vím vím, je to předělávka... ale smičce a ten skvělý hlas, téměř jak originál :inlove: Kecám, tam nebyly jen smičce!!! Můj "rodný" lesní roh :inlove: a že zněl uáááá


    Ehm, tu první jsem ještě neposlechla ;)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kvitečku, Alex Christensen s Berlínským orchestrem je můj velký sen, jednou je slyšet naživo. Teď jen loudím nahrávky z netu... A jo, horna hrála, něco kolem 2:02 a dál... :)
     
    k.vitek a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A zase ticho.... 8)
     
    k.vitek a -Jara05- tohle ocenili.
  12. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Gordonka, kde si s Pokáčom8);)
    ;)
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Co já? Jeden by byl, ale ten by politicky neprošel, vzhledem k majitelům této hry a s kým se kamaradí. Ale kdo hledá Pokáčovy rychlovky, tak ji najde:) Co třeba, jeho rozloučení s minulým rokem? Už máme shrnutí jen za první čtvrtrok, na který jsme s trochou naděje shlíželi. A že je těch maléru víc než za celý minulý.
    .
    A když jsem měla jedny šneky pro skaláru, tak mám i jedny pro TebexD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 31/3/22
  14. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Gordonka, ďakujem, výborné a daj sem aj ten ďalší:inlove:;)
    ináč kto boli zlatí slávici 1.-3. miesto, keď už Gotta Žbirku nemáme:music:
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    DANKA722, výsledky máš na síti, tož hledej xD Něco se dalo čekat, některé kategorie opravdu překvapily. Ale já víc sleduju Anděla, ne Slavíka, tam je lepší výběr.

    EDIT: co se těch cen týče, asi totok. Já tu naši hudební scénu nesleduju, akorát ty řebříčky. Devadesát procent neznám, protože prostě českou muziku neposlouchám, něco znám, když mi to naservírují v rádiu.

    EDIT: ale tohle se mi vážně líbí, fakt, klasika a platí to furt a čím dál víc :)

    A ještě další od nich:


     
    Naposledy upraveno: 5/4/22
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Malinko přidáme.

     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Všetkým na dobrú noc...

     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já na dobrou noc přidám také pár kytar a trošku pískání...

    A ještě jednu, netuším, proč se mi objevila v hlavě...
     
    Naposledy upraveno: 9/4/22
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra









    [​IMG]
     
  20. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra



    Tak jsem s dovolením také něčím přispěla. Sice jsem na tvrdší muziku, ale tohle mě bere u srdíčka :inlove:

    A ještě jedna, kterou jsem odkojená :D
     
    Naposledy upraveno: 16/4/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.