ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    2017? Jednoznačně Timmy Trumpet :inlove:

    A k MATTN... Víš, že je to manželka dalšího DJ Dimitri Vega? By mě zajímalo, kdy se ti dva potkali doma, než vypukla ta celosvětová omezení xD

    EDIT: teď čučím na totální brak s Cruisem, u nás Na hraně zítřka. Kdybych nepotřebovala zůstat vzhůru, nedívala bych se. Nikdy. Teď už nic dalšího hledat nebudu, pustím si rači muziku...
     
    Naposledy upraveno: 8/2/22
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hodím nějaké bašty aspon pro mě ,tak dneska vstávání před sedmu, nejdříve šlo maso pak zadělat těsto a udělat si veču a tohle su výsledky.
    [​IMG] Trhané vepřové maso.[​IMG] Fazolový salát (fazolky domácí)[​IMG] Tohle poznáte,recept jsem dělal poprvé a dneska byli dobré,jedna šla bokem na test tvrdosti,snad za týden si nevylámu zubky ale test se musí dělat že jaký je recept pak mužu říct za 1.

    Tohle jsem posluchal při dnešním patláním
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož esi sis nenaběhl, Šmoulinku, ta pletýnka může být tuhá až tvrdá z muziky a ne ze špatného receptu :)
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hmmm, jsi dobrý kuchtík, vypadá to výborně a určitě chutná výtečně :).
     
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Y_n_O muzika to neovlivní to už mám vyzkušené ale zatím su dobré,ještě že jsem dal jednu bolem spíše skoval abych viděl jaká bude za 5 dní.

    Pitrýsek47 děkuji,mě to baví vše dělat zatím na to je časík ale až začne jaro to bude práce zasejc venku ale udělám si baštu určitě nějaku,bez toho bych nebyl abych si něco neukuchtil či buchtu,maso,pečivo.
     
  6. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    To je dobrý :inlove: To musím přeposlat staršímu synovi (19), aby to použil při trénincích házené s miníkama... švihadla používají občas v kondiční části tréninků. Ale on je schopný to přetavit do her s těma 8 a 9letýma děckama. Úplně mě to vrátilo do dětství, jak jsme byli furt venku s míčem anebo švihadly :music: Já to synům už nedokážu aktivně předat... holt jsem toho mladšího povila, když mi bylo 37 a spustilo mi to cukrovku... chjo. Ale dobrý, žiju 8) inzulín, lehce omezit aktivity (přeci jen po někom to ADHD mají), upravit jídelníček, začít víc relaxovat a "jede se dál" :music:


    PS: Šmankote o_O kde berete tyhle hudební pecky!!?!! Já bývalá hornistka a nestíhám sledovat hudební scénu. Ten trumpetista je super! :music:


    PS2: Šmoulinku, ty housky vypadají luxusně :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 13/2/22
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    smoulinek123 nedělej zase chutě :p pečivo nemůžu, ale mám svůj obchod, kam poctivě jezdím pro kváskový bezlepkový chlebík,

    ale mají tam zase prťavé rohlíky (na tu drahou cenu), tak pro ně jezdím do jiného obchodu, kde jsou dvakrát větší, ale zase jejich chlebík není tak dobrý, tak mám to mlsání složitější :p koukám na tvůj salát, protože všechny luštěniny jsou "prudce jedlé" xD
    proto je miluji, zkouším různé mixy, tak napiš, co v tom fazolovém salátu všechno máš - určitě ho ráda ochutnám :inlove: :p



    .. za ty tvoje mňamky ti posílám ..

    "ŘÁD ZLATÉ VAŘEČKY"
    nějakou muziku pro inspiraci a jen tak dál ;)


    [​IMG] ... [​IMG] ...[​IMG]



     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitečku, sousedko, to by bylo geniální využití téhle písničky. A třeba to i starší mládež nakopne a zase začnou skákat přes švihadlo a taky budou na sebe navlíkat i jinou a skákat přes krejčovskou gumu... Panáka už asi skáčou, po Hře na Oliheň xD Ale ten náš je lepší, kamarádský :)

    smoulinku, přidávám se k evainfo, nejen ona je zvědavá opice xD Pokud není Tvůj fazolový salát určený ke komerčnímu využití a tudíž podléhá jeho složení tajemství šéfkuchaře, také se přimlouvám za recepis, tenhle bude zaručeně lepší, jak od doktora ;)

    EDIT: k.vitečku, Timmy - to je moje "Romance pro křídlovku" verze 2.0 8)

    Tady je ADHD pro současnou generaci. Už jsem to sem dávala, ale pro Tebe a díťata znova. :)

     
    Naposledy upraveno: 14/2/22
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    evainfo juj děkuji za řád vařečku ale zase to není tak složité něco uplácat když tam dáš všechny suroviny co ti chutí vždy to bude mnamka a recept je velice tajný ale dám.
    Fazolky já mám domácí vypěstované na záhoně jakové ty dluhé zelené a naložené v laku a zavařené.

    Fazolky,šunka,olomousné syrečky,vejce na tvrdo,sul,pepř,trochu láku z fazolek a já dávám řecky jogurt místo majolky,zamíšat a nechat odležet a k tomu domácí husky když nesu ty kupované gumové,at vam chutí a mužete si tam dát co chcete,fantazije nemá hranice nad ničím.
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No teda, taková kombinace by mě nenapadla :D jedno lepší, než druhé a určitě to vyzkouším. Kousek od mé práce je obchod Sýrárna, která se specializuje na Olomoucké syrečky - mňamky :p
     
    vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Olomoucké syrečky neexistují. Tvarůžky, i když jsou z Loštic xD

    EDIT: su Patriot, Olomóčanka, která se zděšením sledovala soudní při jedné austrijačky, která nám chtěla kvargle sebrat 8)
     
    Naposledy upraveno: 13/2/22
    k.vitek, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Máš pravdu a to tam chodím co chvilku xD

    [​IMG]
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evainfo, a smažené v trojobalu jako řízek nemají chybu. I v těstíčku. Když bydlíš sama, nebude Ti nikdo nadávat. Smrdí jen při přípravě, a na talíři to musí sníst každý, protože je to už jen velmi chutný a výživný sýr...
     
    Naposledy upraveno: 13/2/22
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, párkrát jsem projížděl Lošticemi a prodejnu musel navštívit. Ty nakládané jsou taky vynikající. Moc dobré to mají :)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Deve Lister, jo, sou dokonalý; ale když mi ten mastný a neustále tekoucí kyblíček pár zákazníků položí na pás u kasy, vraždila bych xD A totéž různě nakládané ryby. A utopenci. Všechno mám ráda. Ale po směně mi někdo nabídnout cokoliv z toho, nechci, dám si asi posolený chleba s máslem xD
     
  16. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Škoda, že u nás žádná taková prodejna není - to by bylo pochutňáníčko, mňam ......nevěděla bych po čem dřív sáhnout :)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jsem jak v Jiříkově vidění. Na flixu po téměř sedmi letech dávají znova nejsenzačnější seriál za posledních bambilion let, Sense8. Natočily to už sestry Wachowské, nikolivěk bratři Wachowští, co spáchali Matrix, ale furt je to dokonalost sama, na mozek v celkovém smýšlení ta přeměna naštěstí neměla vliv. Já si to z nostalgie pustím z exteráku, protože sdílím přístup s dcerou z Anglie a tam jsou jen německé a polské titulky; já mám postahované původní díly s překlady z doby, kdy to byl hit a senzace roku. Doporučuji.

    EDIT: Veverko, u nás je sice v Dřevákově specializovaná prodejna sýrů, ale na ty naše kvargle nějak zapomněli, samá Francie, Itálie, Španělsko...
     
    Naposledy upraveno: 18/2/22
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Mi normálně děláte chutě! Všici!
    Ale kolegové byli v Lošticích na kontrole už předminulý týden, tak to je asi nepřemluvím, aby mi z tama něco chutného přivezli 8)
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zdravím všechny moje milé farmáře a farmářky, závisláky i důchodce :D, až bude víc času, tak si Vás přečtu a teď bych Vám chtěla jen popřát - krásný a sluníčkový den, s novou hrou a užívejte dne, každá vteřina života je vzácná
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evoku57, hlavně, že jsi ze špitálu doma a je to cajk. :)

    k.vitečku, drobnosti nalezneš i v supermarketech xD A do Loštic to nemáš zas tak daleko... O víkendu je v provozu automat a tam toho nabízejí taky dost, udělejte si výlet :)

    EDIT: nalákala jsem někoho ne Sense8? Bylo by mi ctí, že někdo shlédne tuhle fantasmagorii s nadšením jako já před lety a teď znovu s úsměvem a pláčem... 8)
     
    Naposledy upraveno: 24/2/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.