ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak aj ja dám jednu na pokojný večer...

     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A já jednu pro Jonsdyho...Snad všechno dopadlo dobře a už za nějakou chvilku bude s námi

    ...
    EDIT: Peťo, bubeník z téhle kapely, už tam není, Mike Terrana... Naprosto dokonalý mimoň. V roce 2010 u nás na Mástru nejen že trhnul rekord v bubnování, odehrál čtyři koncerty a svou šou, ale se zvedl od bicích, sebral zpěvákovi mikrofon a teď jdu zpívat já... A vystřihl Sinatrovu My Way jak ze žurnálu, odevzdal mikrofon a šel zas bubnovat...
    EDIT2: vilmuško, i ostatní, najděte si, kdo je DEMO, třeba některým z vás potom nebude tolik vadit...
     
    Naposledy upraveno: 4/11/21
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj,snad mě někdo nevynadá ale musím sa pochlubit,,maso dělané metodou SOUS VIDE a teda povedlo se když su to dělal po prvé a hovězu rovnu tak krásně štavnaté i když jsom to chtěl udělat trhané ale nějak se to nepovedlo co jsem si myslel že bude ale i tak mooc dobré,tož sa mám ješta co učit ale já to dopiluji do jara a bude raut všeho druhu masa,tak co temu ferčate.
    [​IMG]
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    no, já akorát konstatuji, ze jsem dostala hlad. asi obě polívky do hrníčku i obě oplatky, co mám do rána, sezeru hned... ;)
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    smoulinek123 už jsem něco o této metodě slyšela a z obrázku se zbíhají sliny :p no hovězí, které miluji se zde v těch sáčcích "vaří" několik hodin a vlastně jde tady o to, že se cokoli takto "uvařené-jako upečené" dá v těch vakuovaných sáčcích skladnit už jako hotové v mrazáku, kdykoli vytáhnout a konzumovat. Určitě to má výhody v uchování vitamínů v dané věci-ingredience, než to smažit na pánvičce, bez smradu v kuchyni xD ale když mám na ten flák chuť, udělám si ho naživo :p v hodně restauracích tento styl provozují delší dobu a člověk si přitom myslí, že má na talíři čerství steak :p ale proč né ... nebráním se novinkám ;)



     
    vilm4 a smoulinek123 tohle ocenili.
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    evainfo jestli pujde tak dobře jak toto hovězí tak budu spokojen,jen vychytat teploty a hodiny a pak jen davaj a papkat ,na plánu je kerkovička ale snad ta bude trhaná a pak pujde kachní prsa na fronty,,chcu aj zkusit steaky pořádně silné at už to má význam že.
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A čo???Dnes nikto nič nenapiekol???
     
    Y_n_O, evainfo, vilm4 a 1 další uživatel tohle ocenili.
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no nevím, ale tato písnička by mohla o ledasčem vypovídat proč tomu tak je ;)

     
    Naposledy upraveno: 9/11/21
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já bysem vařila, dusila, smažila i pekla, ale pro sobě sama si to neba. A ani na to neni čas, tím svou lenost sama sobě si ospravedlňuji xD Kupuju hotovky, při velkém hladu na chleba namažu paštiku a tak... ;)
     
    vilm4, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  10. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Tak já chlebík peču a vždycky zmizí hned ten den, přijdou mláďata a je spořádaný raz dva :) ... jo a přijel Martin na bílém koni, ale stačil ho přebarvit na hnědozelený....tak jsem alespoň veverku oblékla do zimního hávu :)
     
    vilm4, Y_n_O, evainfo a 1 další uživatel tohle ocenili.
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Přeji pohodový víkend :)


    doporučuji zhlédnout film
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra


    EDIT: Jde mi hlavně o tu první skladbu; když to vyšlo, měla jsem repráky osolené na max. Ve večerních hodinách mi to tucalo do sluchátek, až se divím, že mi to neprotrhlo bubínky... xD Kdo nezná film, třeba ho to naláká...


    EDIT2: Tak jsem přišla před spoustou let prostřednictvím skvělého songu a perfektního klipu k dokonalému filmu. Song Marky Mark a Princ Ital Joe Life in the street. Film Renaissance Man, u nás Vzbuďte se, vojáci. Všechno na jedničku s hvězdičkou... Sem si tenkrát koupila první videopřehrávač, abych si tu kazetu z půjčovny mohla pustit...
     
    Naposledy upraveno: 14/11/21
    alexandrakerulova00, -Jara05- a vilm4 tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kašlu na multipost. Tiež niečo bez prekladania...

     
    vilm4, Jonsdorf a DANKA722 tohle ocenili.
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ale dámy, musíte jít s dobou. Teď něco aktuálního... můj oblíbený Pokáč.
     
  15. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ahojky,již jednou jsem to hledala a s vaší pomocí našla.Bohužel zzase zapoměla---byla bota domeček a měla nástavby.nemohu ji najít jednalo se o nějakou havět.....prosím o pomoc(má hlava dubová()moc děkuji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj mituli

    Hledáš tuto botu z akce Ubikace obojživelníků. Odkaz ZDE
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, sobota byla malinko buchtová a opět test na sous vide a ten se povedl, od rána 7 jsem začal v kuchyni lítat a toto je moje dílo....Kdo uhodne co je to za maso.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak to vím docela přesně co je to za masíčko! To je jasně moc, moc dobré masíčko...
    Že je to tak...
    A nebo to bude hovězí zadní?
    :D
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdyby to bylo na tenší plátky, tak řeknu hovězí pečeně, čili anglický roastbeef... Ať je to co je to, vypadá to chutně a já tady slintám, teprve se mi vaří obědovečeře, ráno jsem měla obloženou bagetu z pekárny...
     
  20. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Docela by mi to pasovalo na divočinu,že by srnčí nebo divočák?:p
    Včera jsem stahovala bažanta a koroptev--nechtělo se mi je škubatxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.