ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Bylo to sice určeno Ynočce, ale dovolila jsem si taky vyzkoušet tvou radu a moc za ni děkuji, souhlasím, že to šlo celkem svižně, až teda na stonek, ale to už je maličkost. Dneska jsem potřebovala nouzově sklidit na mobilu a na Edge mi to nešlo... mobil nejdřív začal blikat, pak se sekl úplně, tak jsem si vzpoměla na tvou radu a už jsem stahovala Beta verzi Firefoxu a pro jistotu jsem ještě zapla verzi pro počítač a voilà už jsem sklízela, takže supéééér :D
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Bylo to psáno pro Ynočku, to však neznamená že se radou nemohou řídit všichni kdo budou chtít.
    Já rád řeším problémy ve hře, mohl bych se rozepsat i proč tomu tak je, ale to je nezajímavé pro nás hráče.
    Pokud se RT nesnaží lépe vycházet hráčům vstříc, nezbývá než si pomoc sami...

    A taky mám jednu otázku na znalce, co na fotce chybí?

    [​IMG]

    Pěkný den přeji...

     
    Naposledy upraveno: 13/7/21
    Y_n_O, vilm4, evainfo a 1 další uživatel tohle ocenili.
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Jonsdy, tak ještě jednou moc díky a možná by nebylo špatné vložit tvůj příspěvek i do tohoto vlákna, on možná důchodce každý nečte, ale to je jen takový nápad.
    A co se fotky týče, nejsem znalec, takže nevím, i když jeden tip bych měla, ale počkám si na znalce :D
    Jo a s problémem se na tebe s důvěrou obrátím:p...... kecámxD
     
    Y_n_O, vilm4, evainfo a 1 další uživatel tohle ocenili.
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Dindí klidně to tam můžeš dát pokud myslíš že je to dobré.
    Já na program ani obrázky patent nemám, u hráčů si šplhneš.
    ;)
    Teď si dělám bžundu zase já.
    :D
    Přeji krásný podvečer...​
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Jonsdorf - čo chýba na obr.?...žeby černá kočka?:D To mi pripomenulo ten: ''Na prúchodu pro chodce,tatra .....
     
    Y_n_O, vilm4, evainfo a 1 další uživatel tohle ocenili.
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Peto,
    no já věděl že je to záludná otázka..!
    :D

     
    Y_n_O, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bítlsáci přece :D
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pitrýsek to rozsekl :D

    Oki, už je to tam.... zas budu za důležitou xDxDxD
     
  9. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    lidé
     
    Jonsdorf, Y_n_O a vilm4 tohle ocenili.
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Vlastně máte skoro pravdu, ale kolik Brouků tam chybí, to už bude vědět jen opravdový znalec.
    Originální fotka vznikla spontánně, bylo to ráno 8. srpna 1969.
    Fotograf Iain Macmillan měl jen 10 minut na to, aby pořídil fotografii, která byla později použita na design obalu.
    Na tom přechodu vzniká myslím denně víc fotek než slavné Eiffelovi věže nebo našich Hradčan.
    A parodií najdete na internetu tuny...

    :):):)

    [​IMG]
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chybí i pátý bílý brouk na kolech, no a sojako? :)
     
    Naposledy upraveno: 13/7/21
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    No že jsem si to nemyslel..!
    :D:D:D
    Přijde poslední a zase to vyhraje.

    Je to tak jak říkáš, opravdu na fotce chybí nejen Beatles ale do kompletu jim chyběl pátý brouk na obrázku.
    Přiznám se, byl to takový slovní chyták ale sranda a cvičit mozkové závity je dobré.
    Přeci nechcete aby tady někdo psal věčně o coronaviru a jiných starostech světa.
    Myslím že odreagovat se a zasmát je mnohem lepší než být na vše sám a smutný.

    [​IMG]

    dinoalesi
    Beta verze (firefoxu) má na googleplay od včera upgrade.
    Vše je ale pode testu i s novou verzí v pořádku.
    Já mám přesto automatické ubgrady zakázané a řídím se recenzí o verzích programu.
    Vždy je i tak nutné časem v telefonu dělat pořádek, neb dnes už to není jen o telefonování.
    Každá aplikace ať kdekoli, dělá s dobou používání v telefonu i PC atd svinčík, a je dobré tam občas uklidit.
    Ty včerejší obrázky platí nejen o betě firefoxu ale o všem co máme v telefonu nainstalované, tedy, o každém programu...
    A tak je dobré to jednou za čas promazat úplně stejně jako betu firefox.
    Jistě, jsou na to i speciální programy pro čištění, a i když jsou dobré, zabírají jen další část pamětí.
    A některé dokonce zpomalí díky free verzi celý přístroj tím že stahují data opakovaně za účelem reklam atd.
    Tož ale na nás si nepřijdou, my už víme jak na ně..!
    :D:D:D

    Přeji všem krásné dopoledne a pohodový celý den...
     
    Naposledy upraveno: 14/7/21
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A vyhrála jsem co? Třeba Slevíka na ty nej chlebíčky na druhém konci republiky? 8)
    Jo, protřepala jsem šedou kůru mozkovou, zjistila, že fachá, to je v mém věku dokonalá výhra xD
    Tož ale bez strejdy gůgla a tetičky wiki bysem to nezvládla. Ač mám Beatles hodně ráda, takový znalec nejsem...
     
    Naposledy upraveno: 15/7/21
    vilm4, Jonsdorf a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ynočko chlebíčky už putují zažívacím traktem, a kdybych je poslal jako výhru bylo by to podobné...
    :)
    Budeš si muset vymyslet něco jiného co lze poslat bez rizika.
    Dnes dělám k obědu vánočku, rada mladších mě ukecala!
    Těsto už odpočívá a voní, doufám že se povede?
    Pokud to stihnu než jí sež... sní, udělám slintající toto.
    Zdravím všechny a přeji krásný den...
    A držte palce ať se povede...

    EDIT:

    Už je tam!
    :D

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/7/21
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož je k nakousnutí už v troubě. Jsi šikovný, a takový multifunkční - vaříš, pečeš, smažíš, zahrádku i se skleníkem opečováváš, nábytek vyrábíš, s technikou pomůžeš... Šťastná to žena, která tě má za manžela a děti mají bezva tátu :) Zdravím paní Jonsdorfovou a Jonsdorfčata taky :)

    EDIT: asik si přestanu platit ty streemovací stanice, páč se fakt nevyspím xD Tak jsem si dnes libovala, že dopěstuju na Baha, zaseju na hřbitově a pudu spat. Tu máš čerte kropáč, v mezičase jsem se přihlásila na flix a objevila německý počin, Biohackeři. Zas budu čučet od nevidím do nevidím xD A to nemám dodívaných spóustu dalších věcí. No, nějak to budu muset zkoordinovat ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/7/21
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zdravím všechny sousedy, sousedky i sousedčata...
    Tak jak jsem říkal, než jsem přišel z garáže kde jsem měnil jeden tlumič.
    Tak ty potvory mi nechaly jen dva kousky!
    Se slovy: "nemáš jí dělat takovou dobrou!" a bylo...
    Tak že fotička bohužel nebude.
    Ynočko prosím nepřeháněj, úplně normální, jako každý druhý.
    Jen se myslím vymykám tím že nemám rád pivo
    Což je prý divné, ale dobré vínko, to jsem ochotný jít světa kraj!
    :D:D:D
    Za trochu vína šel bych světa kraj,
    šel s hlavou odkrytou a šel bych bosý,
    šel v ledu – ale v duši věčný máj,
    šel vichřicí – však slyšel zpívat kosy,
    šel pouští – a měl v srdci perly rosy.
    Za trochu vína šel bych světa kraj,
    jak ten, kdo zpívá u dveří a prosí.

    Hlavně nepiš že jsem i básník, jen sem napsal originál, než ho musel Vrchlický kvůli své ženě změnit!
    :D
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Radku, neboj, svatozář ti nenasadím, jen se mi líbí, co všechno zvládáš shrnout na jednu hromadu a vyřešít 8)
    A to pivo ti teda mám za zlé, máš mínusové body. Ale vínem to vyrovnáváš. Ale já bysem teda po buřtech na ohni nebo pečené makrele víno nedala ani náhodou... Ty si dáš možná na zapití nealko :)
     
    vilm4 a Jonsdorf tohle ocenili.
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Kdepak Ynočko, ani nealko, nejde o alkohol, s tím problém nemám, jde o chuť.
    Nemám rád hořké, což pivo je, i když jsem ochutnal jeden druh piva v Holandsku a ten bych možná na opuštěném ostrově jako trošecník ještě dal, pokud by tam nebyla voda.
    :D
    No a pak ta makrela, no, i do pomazánky je docela tučná, že?
    A buřty? Tak ty jsem na ohni jedl, ale vzpomeň na chuť buřtů před třiceti lety, sem tam hužva ale i tu bych dnes rád pokousal. No nemám pravdu lidi?
    Třeba někde-někdo dělá dobré, ale tady u nás kde většina lidí pobírá základní plat, by kvalitnější byly prakticky neprodejné...
    A za další, představ si že si po buřtu dám slámové, nebo ledové víno?
    Ono některé věci k sobě nejdou a nejdou...
    :D:D:D
    Tak jak říkal starý hodný čert Trepifajksl: "Ahoj lidi, mám vás rád..."
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, buřty mám od dobrého řezníka, nešidí suroviny a ceny se dají jednou za čas skousnout, na pravidelnou opékačku bych asik taky neměla xD
    Pivo není hořké, jen to tak na první ochutnání vypadá; a čím vyšší stupeň, tím sladší, hlavně u tmavých piv. Tady v Dřevákově se dá koupit třeba to pivo z pivovaru, co o něm zpívá Argema a tam je to natuti stupeň od stupně tmavší a sladší 8)
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ynočko...
    A je hořké, je a je a je..!
    S tím nic neudělám, leda tak vyměnit ten můj mlsný jazyk za jiný.
    Ámen...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.