ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jestli fešák, to neumím posoudit, ale hráč výborný.
     
    Y_n_O, veverka61 a vilm4 tohle ocenili.
  2. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Nojo,to jsem ještě hokej sledovala.Teď hůř vidím,takže puk nevidím a připadá mi,že se tam ti hoši snaží rozbít led.Celá rodina ze mne má psinu.Přešla jsem na rugby,balón vidím,pokud není ve mlejnu a hráče nelze přehlédnout,protože jsou to většinou korby.A hrají slušně,fauly jsou většinou omylem.Až na Gruzínce!
     
    ašada01, Y_n_O a jarege tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Peto, to byla sprcha, co? :p.
    Edit: na nás už taky prší.
    Duna: jaký čechúrik?
     
    Naposledy upraveno: 27/5/21
  4. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Tak to dopadne, ked si jeden čechúrik honí ego....:sleepy:
     
    vilm4, Peto121 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pitrýsek, Dunka asi myslí hlavného rozhodcu ..si myslím, že tých 2x 5 minút trestu bolo prehnané a to druhý raz ani nebolo jasné za čo. Teda ja som to nepostrehla. Inak naši hrali a Švajčiari dávali góly ..ani nevedeli ako ... ale veď dobre, nič na tom nemení to, že naši sú v lepšej forme, ako za posledné roky. Len nech nám to vydrží. Inak ja rada pozerávam hokej (MS) z čt, pretože českí komentátori veľmi dobre komentujú a hneď po svojich fandia nám ..aspoň ja to tak z tých komentárov cítim. No a už idem ďalej fandiť Čechom ;o)
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Máš pravdu Astrid, nevím při jaké příležitosti to bylo, ale nejdříve zaznělo hromobití a až pak opěvování luhů a hájů. No a pokud to není ve finále, tak stále jsme jeden tým:)
     
  7. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Dakujem Astridka, Ty to vzdy vies vysvetlit tak diplomaticky....
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Astrid: dobře jsi fandila :) výhra.

    Edit: taky děkuji za vysvětlení, mě by jen zajímalo jak by duna nazvala příslušníka jiného státu 8).
     
    Naposledy upraveno: 28/5/21
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pitrýsek47 - tak tí nás sfúkli!!:wuerg: Ale ja som to písal,že raz príde deň,keď sa to otočí,len som nemyslel,že to budú práve syrári!:(
    No,treba sa otriasť a zajtra hurá na Dánov. Češi sa už tiež rozbehli,síce pomaly,ale rozbehli.;) Nech Vám to šije!
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož si připadám jak tydýt... Všechno je vzhůru nohama. Tak jsem měla pěkně naplánovaný červen, do čtrnáctého brigáda, od čtrnáctého práce plus brigády ve volnu. Pak naši potentáti rozhodli, že ústav nám otevřou už sedmého. Takže měnit rozpis na brigádu. A dnes to pískli od pondělka a na nonstop, takže na brigádu budu moct nevím kdy, protože tři kolegové už do práce nenastoupí, to bude záhul. Já bysem jim tam v té Strakovce dala takových pár ťafek, facek až přesdržku, protože tam, kde mě podrželi skoro půl roku při životě, budu za nezodpovědného zmetka kvůli tomu, že se tamti oni zodpovědní nanaučili číst paragrafy...
    Jdu rači přišít nějaké záplaty k Hanabelle, než to se mnu sekne... :eek:
     
    Naposledy upraveno: 28/5/21
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Peto121...
    Dánsko sfouknete jak svíčku na dortu!
    Tedy nemyslím tu samou jak v tom vtipu...

    Potká farář Aničku a ptá se:
    "Tak co Aničko, jak se máš?"
    "Celkem dobře pane faráři," odvětí Anička.
    "A manžela už máš?"
    "Ano, mám."
    "A co děti, máte?"
    "No, to je to co nás trápí pane faráři, nějak nám to nejde."
    "Tak se netrap, jedu do Vatikánu a zapálím tam za vás svíčku i pomodlím se za vás."
    Po pěti letech se znovu setkají a farář vidí Aničku obklopenou dětmi...
    :):):)
    "Tak koukám, že vám Pán Bůh požehnal, kolik té drobotiny máte?"
    "Dvakrát trojčata, jednou dvojčata a pak ještě dvě."
    "A kde je Tvůj šťastný manžela?"
    "Ten jel do Vatikánu sfouknout tu pitomou svíčku!"
    >:(

     
  12. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Česko, gratulujem ku krásnemu výsledku! Paráda!
    ...ale toho 1.6. sa traste :p;):D
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To je den dětí :D.
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak Dánov sme dali!Ešte Švédov a Čechov a bude to v suchu!;):p
    Mimochodom,tiež gratulka českému tímu.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/21
  15. larelay

    larelay Analytik fóra

    Peto121: zrovna jsem to četla, co potřebujeme k postupu. Tak Švédi v pořádku, ty nepotřebujeme, aby vyhráli, takže držím palce, no a pak bohužel :p
    Naši se už dávají do kupy. A teda co dnes předvedli Kazaši, to byl mazec.
    Je to ale letos úplně marný šampionát, stejně jako NHL, na to se bez těch diváků nedá vůbec dívat :(
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    čaute, tak tu sa fandí hokeju?..:inlove:
    škoda tipovačky, čo robieval BlackDragoun:sleepy:;), bola to zábava..

    Naši tiež, deti zistili, že s opicou, čo mali po rusoch, to nedajú ani so švajčiarmi, som zvedavá na náš bratský duel, vyzerá, že by sme sa Vás už nemuseli báťxD8)8)
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tedy vy máte jasno :D jak nepotřebujeme Švédy, jasně, že musejí vyhrát, náš postup by byl klidnější;).
    Fandíme doma, ne? Vlaječky a mávat, u nás to tak funguje :) a všechny děti jsou nadšenéxD.
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..u nás máme vlajky na autách, farby, len teraz nerozoznáš, či je hokejový fanúšik alebo "konšpirátor" proti coronadivadlu8)
    (konšpirácie sa stávajú pravdou, len treba čas-.-)

    :inlove:SLOVENSKÓÓ:inlove:
     
  19. larelay

    larelay Analytik fóra

    Pitrýsek47: tak to není, Švédi jsou za námi, čím líp dopadnou, tím více se musíme snažit (např. porazit Slovensko :D)
    DANKA722: tak bát se nás nemusíte, ale... :) A co že to máte s vlajkami, "kospirátoři" mají vlajky na autech? U nás se fandí, jen když se vyhrává, zlatá česká povaha.
     
    vilm4 a DANKA722 tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    larelay: nejsem žádný velký stratég, ale když Švédové porazí Slováky a my Dány, tak je postup.
     
    Jonsdorf, vilm4 a DANKA722 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.