ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já zahrádku nemám, k nejbližšímu parku to mám tak kilometr... takže se rozhořčuju nad lidskou blbostí a těžce placenou...

    EDIT: Pitrýsku, já moc titulky na senzačních stránkách nečtu, tohle jsem získala na seriálových stránkách, kde hledám odpočinek. Taky to asik nakrklo pár lidí, co se o provoz starají...

    EDIT2: asi se budu muset zeptat svého skorozetě, který je několikátou generací "přistěhovalců" z Afriky do Anglie, jestli ho nenutí znát původní bůžky jejich vesnice, aby odpovídal požadovanému profilu...
     
    Naposledy upraveno: 16/4/21
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Y_n_O a to ja zas zahradku mam- taku betonovu xD ,ale sadit mozem-akurat do vacsich kvetinacov,len rozmery tej betonovej zahrady su akesi male
    ale mam v plane sa prestahovat do inej stvrte,tak snad najdem dom s normalnou zahradou
    ale parky su tu pekne ,napr pozri si v googli cardiff roath park ,je to dost velke a je tam naozaj pekne
    ;)
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    alexandrakerulova00 - istý čas som pobudol v anglicku a môžem len potvrdiť,že o zahradke za domom nemohla byť ani reč!:p Keď prišli kamaráti na grilovačku,tak polovica musela sedieť vo vnútri,aby som mal kde postaviť gril!8)xD
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    veru Peto121, a pre to sa teraz snazim najst iny dom s vacsou zahradou,nie taku betonovu zahradku
    snad sa mi podari najst nieco
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak má dcera bydlí zřejmě ve městě, kde bylo pozemků dost, Gravesend, pár kilometrů východně od Londýna, protože si s přítelem na zahradě jeho rodičů postavili vlastní domeček... :)
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Zřejmě měli kliku jak od blázince. Kamarádka mi říkala, že tam co bydlí, balkonem nazývají to, čemu u nás říkáme "docela široký parapet" xD.
     
  7. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Kde je to jaro, sááákra :)
    Ahoj vespolek,
    no co no... sníh stále trápí nejen mě ale i mé chtivé ruce.
    Ony by už něco rády tvořily.
    Počasí na prd... ale co už..
    Dnes jsem si koupila palisádu, zítra se stavím pro červený okrasný vřes,
    a v pátek jedeme pro 250 kilo kamenů :D

    A estli Ty, tam nahoře nepustíš na víkend slunéčko, tak si mě nepřej! :D

    Už několik týdnů se snažím po chvilkách předělávat příchodovou cestu k domku,
    hodlám vytvořit žulovou malou stráň :)
    (a že těch kamenů mám na rozdávání :D) do které sazadím vřes.

    Udělám dva záhonky obložené palisádou
    a vysypu příchozí cestu většími kamey
    záhonky malými bílými + nějaké ty květy tam také šoupnu,
    (no nešoupnu přes noc je stále na nule)
    přeci to nebude samý kámen :)))
    Už se na to těším.

    V práci.... "Rozkaz zněl jasně!".... tak já si tu starou dovolenou přeci jen vezmu, paní šéfová :)

    Takže za týden si dám 14 dní voraz :)
    .... od mytí zádelí.... a přesměruji se k mytí kamenů
    a tvorbě své vysněné zahrady...
    takže jo, čtete to jasně...
    dovolená alias pracovní tábor "Gulag" :D
    (Snad trochu nadsázky nikoho neurazí ;) )

    Hezké dny přeji, a nezapomínejte se usmívat i pod rouškou roušky....
    svítící oči ten úsměv prozradí ;)
    Andulííí


    ps: mám novou zálibu, učím se madeirová vajíčka
    toto jsou mé první pokusy :)
    (Njn, když to jako né a né přijít :))

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 19/4/21
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím Andulííí, to jsem z toho jelen, z té cesty. To budete k domovním dveřím chodit jen tak po nasypaných šutrech? Trochu nepohodlné, ale třeba si to představuji jinak, než píšeš ;) každopádně ti elán nechybí. Jojo zvykli jsme si ze zimy rovnou do léta, tak to jaro musíme přetrpět. Před chvíli jsem přišel (ze zahrady), když se dělá ani zima není, ale u vás ten sníh přece jen zlobí.
    Vajíčka pěkná, taková jsem ještě neviděl.
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky všem a zdravím naši aničkumalírku :) Pitrýsku ty nevíš, co jsou madeirová vajíčka? - přece ta moc hezky děravá, jen nechápu, jak jsi je uvnitř nacpala, snad pinzetou :p já kdybych do toho vrtla, se mi to rozsype. To tvoje né a né je moc hezké, máš veliký dar tvořit a přináší to hodně radosti :p no ty šutry na příjezdové cestě budou hezký, ale aby mladým na kole nepíchla duše xD :p měj se krásně a potom taky nějakou fotečku ;)


     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    evainfo nemůžu vědět všechno, vím co je madeira, ale vajíčka vidím poprvé tady.:p
    jo s velkým i malým em;)
     
    Naposledy upraveno: 19/4/21
  11. mituli

    mituli Polobůh fóra

    všem sousedům-prosím za prominutí,že chodí dárky na přeskáčku,je mi hrozně,ležím a když to nějaký den jde tak jsem aspon jednou za den na farmě,ale pak to zase nejde a tak bohužel.Tak se prosím nezlobte,doufám,že to bude zase fajn-díky
     
  12. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    mituli prajem skore uzdravenie,nech si skoro znovu medzi nami na farme ;)
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Niečo len tak:
     
  14. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Peťo se nám vrátil i se svým relaxem ;) jdu nastražit slechy
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    berkaKolchoznice - ahoj.8) Vrátil - nevrátil,posledný mesiac bol dosť ...nabitý!Nestíhal som nič!Už by sa to malo trochu ukľudniť,tak aj sem zablúdim častejšie.;)
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pekný jarný,studený večer prajem:

     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    I já přeji hezký večer a maličký zbytek víkendu, ale dnes jsem měla nějaký útlum, brouzdala jsem ve vzpomínkách... tak si to rači nepouštějte, ať se Vám dobře spí... Ale ten song od Peti taky není zrovna to pravé ořechové na dobrou noc...





     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - to máš pravdu,ale kto by teraz spal,že..:p;)
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peto, já bych ráda spala, ale nějak to nende po tom dávkovaném spaní mezi cestou do práce a na farmu a do postele, z postele na farmu a do práce :)
    No a ještě jedna doplňková, nepodařilo se mi najít tu původní nahrávku, ale i tahle je dokonalá, ten hlas je skvělý vždy, i po těch letech od premiéry.


    A potom ještě jedna skvělá předělávka od muzikanta, který od nás bohužel odešel dřív, než předvedl všechno, co mohl dokázat...
     
    Naposledy upraveno: 25/4/21
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pekný večer prajem všetkým.

     
    vilm4, evainfo a berkaKolchoznice tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.