ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :oops: ani tu to nie je ruzove-Celkové utlmenie ekonomiky, začne vo Walese platiť v piatok o 18:00 miestneho času (19:00 SELČ). Lockdown by sa mal skončiť podľa plánu až v pondelok 9. novembra.
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 Tak to se radsi predem na lockdown zaridte, protoze dneska to v malem krajskem meste vypadalo, jak pred soudnym dnem, jak se vsichni snazili v poslednich par hodinach (do zitrejsi 6:00 rano) obstarat vsechno, co je treba.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jj, fšecko je na prdlačku, a nejen u nás; těšila jsem se na Vánoce, že přiletí mladší dcera z UK. Nic, už teď jí zrušili let. A asi se to hned tak neupraví. No tak snad někdy již brzy, až ta kulatá potfora přestane pobíhat po světě :wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 21/10/20
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 - no veď to je to!Jeden deň je u nás zavreté a v obchodoch to vyzerá,ako keby už nemali ani otvoriť,tak neviem čo by robili,keby to prišlo aj k nám.Paradox je,že v takejto situácii obchod predá aj to,čo pol roka nikto nekupuje!A o dva dni sú plné kontajnery!:eek: No môžeme si za to sami!
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ano přestane pobíhat až se lidi začnou chovat zodpovědně. Na co je jim netěsnící rouška, ruce, které na ni pořád sahají (upravují), rozestupy, lidi,kteří by měli být 10 dní v karanténě po třech dnech chodí venku...
    Správně Peto, můžeme si za to sami.
    Edit matlafous za vzniklou situaci, která se táhne od prázdnin, kdyby se všichni chovali podle pravidel, nemuselo k tomu dojít.
    Samozřejmě, že máš problém jako plno dalších živnostníků a firem. Sám si to pluk.nevymyslel.
    Hele, nechci tě dráždit, ale ty struny nemůžeš mít v zásobě? Dvě? :p
     
    Naposledy upraveno: 21/10/20
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Za co si muzeme sami? Ze plukovnik jeden den rekne, ze do 2.11. se nebude zprisnovat (krom rousek) a den nato se dozvis, ze zitra od 6:00 je lockdown... pristi tyden mas sekat 10 ha elektrarnu a nemas nic (ani pitomou strunu nebo noze na mulcovac), protoze jsi penize poslal v klidu tenhle tyden jinam a zitra si ji uz stejne nemas kde koupit!?

    EDIT: A to nemluvim o tom, jak se chovaji ted spitaly k pacientum, kteri nejsou covid! Nedovedu si predstavit ve stejne situaci, jako jsem byla dneska ja treba 80ti letou babicku, ktera breci nekde doma bolesti a v telefonu se doslechne cosi o tom, ze blabla covid cervena zona, blabla covid zelena zona. V tu chvili z toho uz musi byt uplne mimo (ja teda byla,... akorat me neni 80 a mela jsem vsechny jejich zony na haku, protoze slo o moje dite) a rovnou to vzda, protoze nevi, co ma v tomhle chaosu delat!
     
    Naposledy upraveno: 21/10/20
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, nebuď labuť, když jsi on, labuťák. Ale asi máš přímou zkušenost.
    No, já teda tu aplikaci, co mne bude budit kdykoliv v noci, kdy mi přejde pod oknem někdo potenciálně nakažený, na telefonu nemám.
    Hraběnko, klíd, když Ty musíš kosit, musí se platit. Jen teď bude složitější zjistit kdy, kde, kdo a esi fšecko xD
     
    Naposledy upraveno: 21/10/20
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Myslel som na šírenie tej pliagy,nie na vašu vládu a jej vyjadrenia,toho máme aj tu dosť. Asi prebrúsim kosu.... ;)
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No tak.. našla jsem i jedno pozitivum. Nikdy jsem nechápala ty obrovské nákupy, když jsem byla zvyklá nakoupit si jen co potřebuji a za dva dny si šla zase čerstvé dokoupit. Dnes nevěřícně koukám že i já mám v košíku zásoby na týden. Tudíž nemusím vylézt z pelechu. Co se týká pana plukovníka, jsem v centru dění a málo kde byly nařízení tak dodržovány. I v létě jsem viděla mladé s náhubkem. Těch pár rozmáznutých excesů se jen hodilo. Ale udělá se z toho, že za to můžeme my.. opozice, lyžaři, dovolenkáři, školáci a snad i marťani.:oops:
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: jo to mám, neplácám křídlama do větru jen tak, bez důkazů nebo co si někde přečtu (když jsem labuťák) ;)

    GordonS. ty jsi přímo v krizovém štábu? ó pardón v matičce měst ;) ta je na tom celkem dobře.

    Edit: matlafous, právě podle osobních pravidel, virus nezmizel, když jsem šel do obchodu měl jsem roušku na čumáku i když nemusel, vím co je kapénková infekce a dávno před covidem (když byla chřipk.epidemie) jsem šel k lékaři s rouškou, koukali na mě jako na vola ne labuťáka i doktor se ptal Vy se bojíte?
     
    Naposledy upraveno: 21/10/20
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 Za vzniklou situaci, ktera se tahne od prazdnin? A chovali podle pravidel? Pokud vim, tak v pravidlech v lete nebyly zadne rousky tzn. vsichni se chovali podle pravidel tzn. o jake situaci mluvis a kym byla vyvolana?
    Y_n_O Ja nemam ani chytry telefon, na kterem bych si tu chytrou aplikaci pustila 8)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, jak ráda bych byla zpátky v jakékoli opozici o pár století nazpátek, kdyby to pomohlo. Tentokrát by se oplatilo poslouchat a myslet si svoje...
    No já se omlouvám, Pitrýsku od jara krom jednoho z příslušníků rodiny další případy neznám, tak to beru na lehkou váhu, všechna ta čísla, protože za den se potkám s tolika lidmi, že bychom museli být v těch číslech všichni mrtví. Akorát mi jdou na nervy všechna omezení, včetně mé práce...
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Toto je síce vážna téma,ale nechcete presedlať na inú??:p Ja už mám koruny po krk! (len na karte nie!)xD
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 Bylo by to rozumne... mas snad primo nejaky navrh? ;)
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sex? Ale budem muset počkat po desáté xD A s politikou asik navždy, špicluje se všude 8)
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 A jsme zpatky na zacatku 8)
    Y_n_O Jj, tam nakonec stejne vsechny debaty konci (myslim u vyrobny guana tzn. politiky) a jsme zas na zacatku xD
    Btw decka, co takhle nejaky real sraz, az tenhle mrak odtahne? ;)
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - sex!??o_Oa tu ??
    matlafous123 - to by bola prča,len pre mňa trochu ďaleko!
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 Hele, to slovo, cos pouzil na zacatku fakt system neeliminuje, stejne jako obuv? xD
    Btw delas, jak kdybys mel adresu: Za Smrkem 1, Magadan :p Preshranicnim zajistim zdarma ubytovani ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.