ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já ty kluky taky upřednostňuju, od bratranců to byli samí chlapáci. A Andulka mezi nimi byla vlastně taky kluk xD Na holčičku si budu muset zvyknout, když mi dovolí.
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    S tím jménem - víš, co je taky mohlo napadnout? Buď ráda, je to hezké jméno.
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Y_n_O: Gratuluji k babičkování ...
    Noo, pravda je, že holčička je prostě jiná než kluci.... To vidím u nás.... i když, ta naše je dílo, vydá za deset kluků a v necelých třech letech nám lezla po stromech, díky bohu se začíná ozývat pud sebezáchovy, tak nám branku nepřelézá, přece jen je vysoká cca 3m...
    Na roli babičky se těším ... půjčit, pomazlit, a vrátit.... (hlavně to vrátit :music:) ....:inlove:
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    MatýskoKamilková, u nás to asik bude podobné, sice nepoleze přes branku, bude žít v paneláku, ale co se týče naturelu maminky i otce, bude divoška. :)
    Jen doufám, že se s ní teď srovnávají kocouři a kočka.

    EDIT: relaxuju znovu u odmašťovacího serirálu. Změnili se mi hlavní hrdinové, ženský jsou sympatičtější než chlapi. Teď po nich jde ruskej golem. Asi se ještě chvíli budu dívat...

    EDIT2: jo máš pravdu, pechptáče, taky to mohla bejt Hinata, tu má asik zeťak rači, než manželku. O dalších jménech hrdinek mangy či manhwy a dalšího komiksového čtení, včetně všech videoher nic nevím... dopadlo to dobře, ona by dcera souhlasila s čímkoliv 8)
     
    Naposledy upraveno: 27/9/20
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Musel som ujsť do tohoto vlákna,pretože v tých ostatných sa strácam !8) Dúfam to nebude trvať týždeň! Som maród,tak si to tu užívam,ale dnes mi to skazili a tak skúsim rozpútať nejakú inú debatu tu.;)

    Edit: Tak nič,pripadám si tu,ako Sám doma 7 - Stratený v Unity!8)
     
    Naposledy upraveno: 30/9/20
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, jdu se chlubit. Včera ráno se mi narodila vnučka Dominika-48cm a 3,75kg-8)xD
     
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    dasa1143
    Moc gratuluji,my čekáme první vnučku tenhla měsíc.Snad nebude mít spoždění,už se na ní hrozně těším.:inlove:
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: Jedna moje kamarádka vzdala mateřství, když zjistila, ž její přítel, obdivovatel Indie, má z předchozích vztahů děti jménem Ráma a Bhárata, Trval na tom, že jejich společné dítě se bude jmenovat Lakšmana, tak to nevydejchala.
     
  9. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoooj :)
    lidičky já jsem totálně zmrvila akci :D jak teď není čas :D tak jedu lážo plážo.... na faq jsem lenoch líná.. času poskrovno.. tak si to tam nahodím.. a? A jsem ráda že mám řádek :D :D zbytek tentokrát nedám ani omylem..
    Dostala jsem nucenou dovolenou.. Prý mám ještě loňskou a něco jako TY TY TY!!!! A tak jsem vyrazila o víkendu do Roudnice a jak správný Čech, vylezla na ten kopec jako kjáááva i s Pepčou... Borec to dal levou zadní, já jsem nechala plíce v ozdravovně :D pod Řípem :D
    To víte, ony ty plíce jsou v zácviku.. dvě léta už nepokuřují.... oprava... nehulí jako fabrika.... a jsou v rekonvalescenci :D
    Navíc jsme dostali v práci služební koloběžky... prej na auto nenji..... a aby jsme ctili název naší neziskové organizace.. tak prý sportem k trvalé invaliditě :D A já se do té Bětulililinky ouplně zbláznila :D už má od poloviny srpna nalítáno přes dvěstáá kiláčků a zejtra dostane záhul. Naplánovala jsem si sedmdesátikilometrovou trasu... zda zdechnu v polovině nevím :D :D ale ono to nějak dopadne :D
     
  10. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    dasa1143-Gratuluji,přeji zdraví-miminku,mamince,babičce a vůbec všem v rodině!
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hledám dobrovolníka, co za mne půjde ráno na brigádu, a nehlaste se všichni xD Potřebuju napěstovat do akce a taky spat. Ono to nějak dohromady nejde.
    Tak si uvařím kafe a ono to nějak dopadne ;)
     
    anickamalirka, vilm4 a dasa1143 tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jéjej už je tu zase, podzim čas převleků :) Y_n_O pozor na trhlinu.... nechci dělat reklamu, ale kniha a film to jistí...
    Peto, no to je změna a další a další ... už se začínám bát.

    Přál jsem si přání (strom) a dnes vyrostl. Děkuji všem džinům v dámském převleku za nabídku. Rád bych ji přijal, ale stačí mi jeden kus, třeba někomu ještě chybí. Moc díky.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, to se poddá, čas je relativní veličina. A ten strom teda příště pošlu jinam... I když jsem ho neinzerovala, připravený byl.
     
    vilm4 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  14. 1234567891011121314

    1234567891011121314 Zelenáč fóra

    73 roků. Jméno: Bill Wilkins.
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A dál? ;)
     
    vilm4 a Peto121 tohle ocenili.
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Už ho zase pustili, ale ztratil řeč :p
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak to tady vidím, nejen on ;) Spolutrpící farmáři a farmářky, co se kde děje? Jak se máte? Co děláte? Nejsme sice na xichtoknize, ale já jsem moc ráda za každou informaci o každém z Vás. Pošlete zprávy, jinak nám noviny přestanou vycházet a skončíme v Archivu :) Já sice plácám (blbosti) v jiných debatách, někteří z Vás také píšou jinde, ale v Závislákově je smutno...
     
  18. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Všechny vás zdravím a pozdravuji.Moc ráda bych sem občas něco veselého napsala,jenže od té doby,co mám psa-co psa!chrta!, lítám po luzích a hájích,abych tomu nohatému stvoření dopřála dostatek pohybu.Nejdřív do kopce k lesu,tam je přestávka na nabrání dechu-15min-a pak po louce z kopce k rybníku s občasnou zastávkou u každé myší díry.A pak mne před dveřmi do chalupy očekává myš na rohožce-dárek od jedné ze dvou koček.Když se potom posadím celá ufuněná k noťasu a natáhnu ruku k myši,chce se mi zařvat že dost bolo myší a že se na to můžu vykašlat!No,nevydržela jsem,tak se mějte hezky,v mezích možností.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    vilmuško, tak před procházkou, vlastně během, vynechej jedno cigárko, při té přestávce na kopci taky ;) a stihneš to s tím chrtem dřív a zbyde ti čas na nás a jiné věci. Co ti říká serirál Vychováni vlky? A Lovecraftova země? A pokračování Španělské princezny? Pokud se nic nezměnilo a máš předplaceno, díveš se?
    Buď ráda za myši, moje maceška (tatova druhá žena), měla na prahu potkany, páč jejich soused choval vepřovou zvěř a tam se jim dařilo. Občas se některý úlovek ještě třepal... 8) Ale potkan nepatří k PC... Ještě něco vymyslím... třeba že ten jeho ocásek je alternativa ke káblíku... :D

    EDIT: tvůj přírůstek do rodiny mi připomněl fle
    xku, víte o ní někdo něco?
     
    Naposledy upraveno: 19/10/20
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: nevím, ale rád na ni vzpomenu vždy, když dám na plochu kukačky, v pravěku mi darovala růžové (tehdy vzácné), no a teď jsou i neonové, mohl bych je poslat já, doufám, že myslíš chrtici v růžovém kabátku (župánku) ;)

    A kde je bítlsák?
    Hodně hráčů na fórum nepíše, ale mohli by se o Hell.objevit jako duchové :) to by bylo překvápko, třeba jen pozdravit, ukázat se.
     
    Naposledy upraveno: 19/10/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.