ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Veselka

    Veselka Rádoby autor

    lumat85 holoubek odeslán :).
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj Veselko,prosila bych rovněž zprávu na internetový obchod,moc děkuji M
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Veselka - ahoj, prosím taktéž zprávu na internetový obchod. Moc děkuji A
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. Veselka

    Veselka Rádoby autor

    modro.ocko22 a davidson00 odesláno.
    Kdyby ještě někdo chtěl vědět, kde to ráda kupuju, tak mi pošlete holuba na nick Veselaka.
    Těch obchodů je samozřejmě hodně, mě vyhovuje tenhle.

    edit.: Jedna uživatelka mi poslala zprávu zuzinou poštou. Přečetla jsem si jí, ale nezapamatovala jsem si nick. Nikde jsem pak tu zprávu už nenašla. Tak když mi prosím pošli normálního holuba :).
     
    Naposledy upraveno: 29/8/20
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsme vylepšili zdravíčko mazlíčkům i příbuzným a co dál?
    U nás venku momentálně chčije a chčije, jak pravil děda Komárek, takže se dá konečně normálně dýchat.
    Paul van Dyk mi tu pumpuje do uší superpecky, abysem nespala, potřebuju toho lasičáka protáhnout přes ostrahu k řádku na stonku do zítra dopoledne, pak musím do hajan, mám noční v ústavu. No a do konce akce to asi zase prospím, druhá noční následuje.
    A Paula asi prostřídám s díváním, našla jsem deset let starý serirál, původně britský, pak amíci, Strike Back. Dívatelné. A jednu z hlavních rolí v jů es ej pokračování má můj milášek z dalšího serirálu, Blindspot, kde se jmenuje Kurt Weller. Ale tady je mi sympatičtější, v Blindspotu je to trošku suchar...
    A co děláte Vy, ostatní závisláci, závislačky, důchodcové či důchodkyně?
     
    Naposledy upraveno: 1/9/20
  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    No,nedělám nic-neb se to kajdá jak chce.Toto léto je opravdu neštastné,začalo to zprzněnýma narozeninama,nepojízdným autem ,operacemi mamky s celkovým uspáním,mojí další trombozou a končí to vypáleným počítačem(teda doufám,že to končí),tak co dál? Tiše čekám kdy to semnou flákne:(
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak Paul van Dyk je taky moje srdcovka a to snad od začátku od jeho hraní a je to i hezkej chlap:pdokonce jsem na něm byla na Mácháči už je to hafo let zpět;),momentálně je mi fajn,tak snad to i nějaký ten pátek vydrží:)
     
    vilm4, evainfo a mituli tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    mituli, nebuj, ono se to otočí, člověk se má připravit na to nejhorší a doufat v to nejlepší. Ty máš to špatné za sebou, takže věř, bude líp :inlove:

    EDIT: modroocko, můj favorit je momentálně Timmy Trumpet, byla jsem na jeho šou 2018 v Brně, skvělý kluk. Ale Paul je jiný, takový romantik mezi dýdžeji, jeho hudba je jemnější. Ale umí to i Armin van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten, z těch mladých třeba Jay Hardway...
     
    Naposledy upraveno: 1/9/20
    vilm4, modro.ocko22 a mituli tohle ocenili.
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Teda dámy, my jsme důchodci jak vyšitý. Já zas, během čekání na sklizeň pařím ***:D
    ***odstraněn název hry (nepovolená reklama). Skali

    Vida, myslela jsem, že tohle se smí, když neuvedu firmu a prodejce. Tak abychom to opsali, jde o hru, inspirovanou dílem A. Sapkowského.
     
    vilm4, Y_n_O, mituli a 1 další uživatel tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl- ahoj, nesmí, musíš na to oklikou - pěkně od lesa. Zase na druhou stranu můžeš ostatní na chvíli zabavit pátráním ;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, já se moc nepobavila, je nad slunce jasnější, že po monitoru prohání nestvůry s Geraltem z Rivie. ;)
     
    vilm4 a -pechfógl- tohle ocenili.
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ale blbě. Víš, kolikrát já už jsem toho chudáka nechala zamordovat? Asi tolikrát jako bys to ty s chutí udělala tomu netflixáckému.xD
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zamordovala bych toho, kdo herce obsadil do role, on chudák dělal, co uměl... A taky scénáristy bych přinejmenším vytahala za uši, ale co už, nikdo mi nedržel u hlavy kvér, abysem se dívala :)
     
    vilm4 a .SilverAngel. tohle ocenili.
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak závisláčci a důchodci ... a celkově hráči a hráčky,
    vesele se potýkám s tím blbým bazaliomem, který jsem měla na bradě 2 roky (a vyrostl dost 1,5 x 1,8 cm)...
    Než jsem se odhodlala někam jít, rok a půl utekl jako voda ... no a v lednu mi řekli rovnou pod kudlu... takže jsem se opět
    odhodlávala dlouho aaaa, hodil se mi covid. Jsem prostě šílený srab... no ale baza... začal štvát a moc, takže hned po uvolnění jsem se objednala, termín dostala až 1.9. Celých těch 6 týdnů se na to snažila dívat pozitivně, jak jsem tam vlezla pozitivita mě přešla a klepala se jak drahý pes... no věděla jsem, že to jednoduché nebude.
    A není, bolelo to jako prase (když přestala působit lokálka), najíst se nešlo, napít leda brčkem. Namočit a chladit atd v žádném případě...
    Dnes jsem na ko vyfásla ATB, mám v tom zánět... zítra ko večer na emergency...
    Ai jsem si měla tu hnusnou obludu nechat.... :(
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: No velkej herec to není, ale je na něj příjemný pohled a hraje jen to, co mu režisér řekne. Co se scénáře týče, Poláci to zmrvili daleko víc. Tam byl zase dobrej herec, ale nic s tím nenadělal.
     
    vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pech, já ti nevím, asi jsem nějak předpojatá nebo co, ale polský seriál se mi líbí, tenhle jsem snesla. Polský představitel je dokonalý, skvělý, krásný, úžasný... xD Třeba ještě v Ohněm a mečem (1999), pokud jsi neviděla, to by se ti mohlo líbit. Je to můj krasavec spanilý a navíc dobrý herec. No a ten emerický plagiát... už jsem psala dřív, že má dva výrazy - nicneříkající a nudný. Opěvovali ho v Supermanovi, tam mu ty dvě tváře stačily; a já nějak odjakživa nemusím, ehm, chlapy, co mají místo brady zádel... toliko k hodnocení z mé strany.
     
    Naposledy upraveno: 4/9/20
    vilm4 a .SilverAngel. tohle ocenili.
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    To víš, že Žebrowski neunikl mé pozornosti, ale: Zaklínači byli banda zmetků, elfové převlečení Apači, ani jedna ženská sympatická, Marigold a Ježek přestárlí a ještě ty propagandistické řeči.... Co se toho druhého mládence týče, v Supermanovi jsem ho fakt nemohla, ale třeba v Tudorovcích byl skvělej.
     
    vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Kde ste všetci?Už v múzeu?:)
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nee, momentálně jsem v Johanesburgu a střílím se svými hrdiny padouchy, co staví atomovku xD
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Doufám, že ti padouši mají správou barvu pleti. :p (Teď jsem někde četla, že dědici Agathy Christie se rozhodli přejmenovat Deset malých černoušků. Co budou proboha dělat, až se začnou rasově vymezovat prasátka?)xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.