ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papulice

    papulice Veterán fóra

    přeji všem závislákům krásné vánoce v pohodě...:inlove:
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hurá, já už su skoro hodinu doma z práce :) Zblajzla jsem rybí polífku, půlku porce salátu a kapřího řízku, druhou mám napak, to se nedá sníst naráz xD Podárečkováno. ;) A mám sklizeno, zaseto, a jdu posílat dárky.¨

    Doufám, že spousta z Vás měla normální a klidný a krásný Štědrý den :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 24/12/19
  3. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Zdravím,
    přeji krásné Vánoce všem.... Ach jo, nějak jsem moc farmicku zanedbavala poslední dobou...
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Krásné a klidné Vánoce, přeji Všem. Hlavně zdraví v nové roce
    (ne jak u nás, kdy jsme si dost důrazně vyměnili názory kvůli stromku - jsem chtěla 100 - 150 cm, chlap dovezl 200 -250, což bylo něco na mě, při mých 157 cm abych si vzala štafle, takže vytočená doběla, chlap uražen, prý si mám příště jít koupit stromek sama :oops:) ... nicméně jinak byl klid. Ovšem ve 21:05 všichni odpadli, krom puboše, který do půlnoci mastil hry na XBOXU...

    A ještě jeden "postřeh" ... loni na Vánoce ex vstal od stolu u večeře (spustila se mu z nosu krev a extchýně měla na sušáku pověšené prádlo) - Vánoce měl kluk u ní, vypadlo to z něj včera. Tak nevím, sice věřím, ale tohle je .... dodržujeme to každý rok, ale po tomhle asi pro jistotu ještě důsledněji...
     
    Naposledy upraveno: 25/12/19
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Právě jsem dobalila dárečky - tohle je jedna z činností, které dost nesnáším, potvory klouzavý. Že až dneska: Jedu za rodinou, tak aby to měli čerstvý.... Včera jsem opět spustila požární cvičení, ten můj hlásič je nějakej vadnej, když ho rozhodí pouhé smažení řízků. Nedosmažila. Polosyrové sežrali miláčci, já měla bramborový salát - letos se moc povedl. Ještě mám na zítra vinnou klobásu, ale fakt nevím, jak ji tepelně ošetřím. A s vaším laskavým dovolením poreferuji o úspěchu jednoho dárečku pro ňoučátko. Letos frčí kakající jednorožec, což jsem netušila, ale zakoupila vábivou krabičku s duhou - teprve po přečtení komerčního článku jsem zjistila, že je to právě ono kadidlo pro jednorožce, takový sliz. No a ségra, u které se slaví, má nový obýváček, laděný do šedobíla.xD
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    [​IMG]
     
  7. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    MatysekKamilek
    Tak u nás se vždy vstávalo během jídla a nejvíc pobíhala babička, která se dožila stovky, tak to asi platí jen tam, kde se na to věří :)

    Všem přeji krásné svátky a do celého nového roku 2020 hodně štěstí, zdraví a lásky :inlove:
     
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    lott-lott: těžko říct, třeba jen shoda okolností.... nicméně pokoušet to pro jistotu nebudu;)
     
  9. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Hmm, u nás sa hovorí, že od sviatočného stola nesmie vstať gazdiná, ktorá večeru varila. Ak vstane, čaká nešťastie celú rodinu. Roky-rokúce to dodržiavame. A ešte jedna povera : na koho ukazuje knôt zo zapálenej sviatočnej sviečky na stole - ten do roka umrie. (teraz sme to na šťastie nesledovali - akosi nám to vypadlo.) No pri stole sme sedeli ja, manžel a 90 - ročná svokra.Tá je teraz momentálne na tom tak dobre, že mimo pamäti, jej nič nechýba...
    Preto aj ja verím všetkým takýmto "babonám" a dodržujem ich. Nestojí ma to nič a istota je istota::)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Lubinko, čo ak tá gazdiná u stola vôbec nebude? :) ;)
     
  11. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Y_n_Očka, to by som chcela vidieť gazdinú, ktorá navarila Štedrovečernú večeru a nesedela pri vianočnom stole. Buď by musela byť naserinkaná na celú rodinu ( a to by som na jej mieste nevarila ), alebo navarím a bežím do práce (ale to by som riešila trebárs obedom, alebo skorou večerou). Takže , nie - gazdiná pri stole sedieť bude!;)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No neseděla, protože po směně navařila, pak spala a zas šla na celý den do práce xD Najedla se rodina a po práci se přežrala gazdiná xD
     
  13. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Moje milé dievča, vidím, že sa vyhýbaš zodpovednosti! Ty si jednoducho navaríš, potom ujdeš a nech si každý robí čo chce.Ale to sa nesmie! Sama si zistila, že končíš ako prežraná gazdiná. Keby si to riešila podľa môjho plánu, si napapkaná, spokojná a radostná gazdiná, ktorá urobí radosť sebe aj rodine:inlove:
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Aká ľúbozvučná slovenčina od Y_n_O !:p;)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sem se učila číst a psát souběžně, tenkrát to ještě šlo :) Něco jsem možná pozapomněla, ale díky Vám všem doplňuju :)
     
  17. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Peto121 - no toto Y_n_O dokáže excelentne, ale v oslovení by to malo byť Ľubinka :D:inlove:
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    LubicaKrakova ...a nie u stola,ale pri stole.Veď ale je to aj tak pekné a to meno máš aj ty tvrdo.;)
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ľubinka, prepáč, nechtělo se mi přepínat klávesnici, ostatní mám v excelu ve slovníku. Doplňuji. :inlove:

    EDIT: Peto121, však jsem psala, že si to musím všechno osvěžit ;)
     
  20. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Peto121 - môj milý, pred 10 rokmi, som vôbec nevedela, ako to tu funguje. Jednoducho som nedbala na pravopis a teraz ma to už nemýli, ale mám radosť, keď ma niekto kontroluje.A hlavne, ak si mladší ako ja:inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.