ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vždyť jo, do domu. Ani jeden stojánek, zrada ,-)))) U stolu v restauraci nebo pizzerii se na ni žádné papírové víko nepřilepí ,-)))
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, asi jak kdo. U nás při rozvážkách mají ty stojánky taky jen dva nebo tři podniky z cca 9-10, co rozvážejí ;)
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    MatysekKamilek, jak tě tak čtu, já patřím do velkoměsta na beton nebo na letiště na ranvej, protože můj přístup k pletí a okopávání je po všech letech rodinnejch galejí: Chcípni, šlahoune!xD
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásné slunečné ránko přeji...
    Piazza? Tak věřím že jsou picérky kde může být i u nás pizza dobrá?
    Ale buďto jsem vybíravý nebo nemám tu správnou chuť na jazyku.
    Mimo prozatím jediných dvou pizzerií mi nechutnalo zatím nikde.
    Ale pozor dokoncei i v Itálii, jenže tam moje hodnocení dopadlo obráceně.
    Nejlepší pizzu jsem jedl u jednoho Itala v Paříži, nebylo to dokonce v centru města ale v takové průměrné restauraci na okraji Paříže.
    Ani nebyla tak drahá jakou obvykle vše pro chudého Čecha jak to tak bývá.
    Na to sednout si u Julie nebo Rossiniho a rozžvejkat sousto za padesát korun jsem prostě neměl žaludek.
    Pizza je tam ale prý skvělá, no okoštujte!
    Krásné slunečné ráno a dobrou chuť.
     
    Naposledy upraveno: 21/3/19
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    -pechfógl- : .... Chcípni šlahoune! Tak to fakt pobavilo xDxDxD

    Noo, tak vesele vydělávám na bobcích, záhon je zrytý, chlap naprdnutý, páč jsem si to zase stihla udělat sama. Vypleté jahůdky a pustila jsem se do květinového záhonu. :p o_O Dle předpovědi mám ještě 2 dny, pak se nám celkem citelně ochladí. :oops: Tak uvidím, co stihnu, pak pauzu. To zase udělám nějaké resty doma.
     
  6. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Pechfóglová,
    tak ty stojánky nám dávají jen k velké pizze s větším průměrem, jedná se o pizzy v cenové kategorii 200 á krabice
    u klasiky je nevozí ;)
    jinak zvolání chcípni šlahoune :D :D no silně mě to připomíná mojí testovací kytku při Hře na Saharu, šmankote taková ta co pouští jedovaté kapky, flekatá, už přes rok se jí snažím zahubit a nezalévám, tak 3x do roka ji zalije manžel a ta potvora né a né odejít na druhou stranu... čili z toho vyplývá co je jedovaté nemá šanci chcípnout... :D

    tento týden byl dosti náročný a dozvuky jsou nelibé...
    bude změna ve vedení, jedna asistentka byla odejita, vzduch se pročistil ale to co nás čeká je podivně zapeklité s nejistým výsledkem, no nehodlám se stresovat, co příjde to příjde... :)

    krásný víkend já se chystám na Čoko fest do Turnova a k mamušce na oběd bo má dnes narozeninový den :)
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Čoko Fest?
    Tak pokud tam budeš už 22tého hledej pět bab co mají kolem pusy samou čokoládu + jeden chlap co bude čistý.
    Tak to budu pravděpodobně já...
    :D
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ta kytka, to mohlo být to, co mi bylo podsunuto jako falešný bambus ku zpevnění sesouvající se stráně.... ¨ničilo to všechno živé a když se to pustilo i do srubu odhodláno zbořit základy, vyhlásila jsem válku. ¨sirky a kanystr s benzínem (trifidi) mi vyrvali z ruky, láhvinku zeleného slizu za cca ¨300,- už ne. Každé ráno jsem tím ty mrchy potírala, dokud se neodstěhovaly.
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra




    [​IMG]


    Jéé ... knížku Den Trifidů jsem jako puberťačka měla moc ráda a znala nazpaměť.
    Filmové zpracování, to už nebylo ono. Tehdy jsem od někoho dostala malou,
    zubatou rostlinku, která se prý živila i mouchami, ale mě dlouho nevydržela,
    přestože jsem se snažila dodržovat její podmínky. Vypadalo to jako malé fazolky
    na stonkách, které se sklaply, když jsem se jich dotklnula a občas tam nacpala
    i tu mušku. To měl doma snad každý a stála jsem na ni hodně velkou frontu :p

    Tak přeji všem krásný dník, jak na farmičce, nebo v reálu ;)




    [​IMG]
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    evainfo: Nebudeš tomu věřit, ale moje masožravka (vypadala trošku jako z Děsivky) žrela i na vlákna natrhané vařené kuře a vajíčka. Kolegové mi nosili v krabičkách od sirek mouchy, červíky jsem zakázala.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/19
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    evi: ty jsi vtipálek xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
    kiki2305, kerryhill a evainfo tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Se vám to tu kecá... já od půl šesté bojuju se znovuzprovozněním mého PC dědečka... zase se odmítal připojit k síti. Nejprve psal neznámá síť. Pak to změnil na "připojení jsou k dispozici." Takže obnovení systému, to už vím, že jiná možnost není, ale pak nefunguje antivir... takže honem odinstalovat a nainstalovat znova, spustit test. Pak nefunguje žádný prohlížeč, než IE, takže jsem zaplaťtamnten alespoň sklidila, ale krmení nenamelu... Teď čekám, až se dokončí odinstalace GCH, pak odinstaluju Operu, pak to zas znova nainstaluju a nějakých deset dnů, než zase přijde nějaká "důležitá aktualizace" od pana G, budu mít pokoj... ale trvá to...

    EDIT 20:43: jupíjahej, na Opeře hraje muzika, na GCH jsem sem se přihlásila sem... :D Ale trvalo mi to přes dvě hodiny... teda PC dědečkovi, než to sežvýkal...
     
    Naposledy upraveno: 22/3/19
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ynočko...

    Tak si nech postavit nový a dědečka dej do šrotu!
    Stolní (výkonější) PC jde dnes poskládat dá se říci za pár korun.
    A jsou firmy kde ho dají na splátky a to za pár stokorun měsíčně.
    Pokud není uživatel náročný vejde se do pár tisícovek.
    :)
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Radku, ale já se vztekám celkem ráda... šetřím, pravda, a bude nový, ale já mám pokaždé takovou radost, když to rozchodím 8)
     
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak to ju, to plně chápu, tak pokud budeš chtít mám uložených pár kousků u kterých by ses řádně opotila...
    :D:D:D
    Sákra to byla krása, jenže míč padl do špatné branky.
    :(
     
    Naposledy upraveno: 22/3/19
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji za nabídku, ale na tebe nemám, to bych určitě nedala, řeším ty obyčejné problémy...

    EDIT: teď mne napadlo, pošli :) Mám svého PC guru, je ve věku mých dětí, zadám mu domácí úkol :D
     
    Naposledy upraveno: 22/3/19
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ynočko
    to já hltal vše co šlo strčit do zásuvky nebo bylo na baterky už jako prcek.
    S počítači jsem začal začátkem 80tých let kdy jsem dostal ZX Spektrum.
    A to byl zázrak když se to hejbalo!
    Dnes je to brnkačka, poskládat, oživit, spustit instalaci oken, nastavit a spustit instalace programů.
    Tak trochu nuda!
    :D
    Mimochodem i to první PC které jsem postavil stále funguje, když ho proberu ze spánku nic tu ale nepoznává.
    :D:D:D
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jonsdorf: ve svém věku jsem jakeštakeš pochopila hardware a převaděč souvislostí. Ohledně software tápu vždy a všude... ;) Já jsem byla vždycky spíš přes pohon na naftu a benzín, za mého mládí ty na elektriku, krom tramvají, nebyly... :)
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravíme důchodce i pracovně nasazené...
    Tak se tedy podívejte jak se u nás pečou buchty na výlet.
    Dal bych vám všem ochutnat ale brání tomu sklo a dálka.
    No kdo by to nějak dokázal obejít přeji "Dobrou chuť"

    [​IMG]

    Jo!
    A tenhle znáte?

    Paní Marešová si pochutnává na buchtě u své sousedky:
    "Trouba vám peče dobře, že?"
    "Peče, ale těch keců než ho k tomu dokopu!"

    :D:D:D

    Přeji pěkný podvečer...​
     
    Naposledy upraveno: 25/3/19
  20. herda21

    herda21 Expert fóra

    Jonsdy opět nezklamal: ani buchtami, na kterých můj pohled mlsně spočinul s hubou plnou slin, ani humorem ve svých příspěvcích :DJsi super....xD

    Žebra-nežebra, hrudník-nehrudník (je to už dva týdny a pořád to bolí, doprčic...) zkrátka zahrada nepočká a já makala s elánem a užívala si přírody. Doufám, že zítra ještě počasí vydrží.... A vypadá to, že moje drahé lekníny zimu přečkaly, jupíííí ;)

    Krásný a pohodový večer dle vašich přání :)

    edit: Chcípní šlahoune! Pechptáče, to si budu pamatovat, to nemá chybuxD
     
    Naposledy upraveno: 23/3/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.