ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Dnes tu máme sviatok - vavovi i anickamalírka si našli čas na návštevu a prispeli fotkami, ktoré nemajú chybičku. Jar nám tu dnes doslova jemne dýcha na zátylok, vonku slniečko a milých 18 stupňov. Ráno to však na to vôbec nevyzeralo, dážď a hmla, len moja malá meteostanica vytrvalo ukazovala slniečko. Tak som jej skúsila veriť ...
     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    vavovi řeknu ti máš krásné mladé mazlíčky,jen ať dlouho vydrží
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Honzulko, nechci ti brát iluze, ale - nevydrží. Konec konců jsou určena k podnikání, bohužel.
     
  4. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ynuš, děkují,
    jak víš tak s Pepčou to nenji vždy ouplně jednoduché,
    po nocích jančí a nějak se zabavit musím a hlavně mi to pomáhá se zbavit stresu :D :D
    ale zase mám podarunky pro rodinu a známé :))))​
     
  5. larelay

    larelay Analytik fóra

    No ano, jaro, i venku, kůzlátka jsou krásná.
    anickamalirka: říkám si, co je to za "podstavečky" u těch krásných "květin", tys už myslím minule psala, že je to vlastně docela malé (jak je to asi velké, ty kytice), mně to připomíná takové ty stojánky, co jsou na pizze, když ji člověku dovezou, aby se na tu pizzu nedostalo víko... Ale asi je to něco jiného? No pokud ne, tvoje kreativita vážně nezná mezí :) A je to fakt krásné a tak precizně provedené, klobouk dolů.
     
  6. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Larelay,
    uhodila jsi hřebík na hlavičku, opravdu se jedná o stojánky na pizzu :)))
    máš jednotku :D
    ta "vázička je vlastně skořápka vajíčka, celé to je velké 12 - 13 cm ;)
    narcisky jsou cca 3cm velké, sněženky cca 2 cm :)
    právě si připravuji další "stojánek" na královnu květin,
    snad ještě dnes stihnu, pak zase urááá práce ;)
     
  7. larelay

    larelay Analytik fóra

    anickamalirka: děkuji, tak to mám radost, že jsem uhodla :) Nad tou vázičkou jsem také přemýšlela, jednotná barva...ale vajíčko mne nenapadlo, asi že jsem si nedovedla představit, jak miniaturní to je... musíš mít neskonalou trpělivost a klid, když to všechno dáváš dohromady, ruce by se mi třepaly... a kolik hodin práce na tom musí být... mohla bys to prodávat, lépe se budou střádat peníze na domeček... ať se ti daří, to je prostě famózní, co všechno v tobě je!
     
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Vavovi: Nádherná kůzlátka... mi připomnělo dětství, kdy jsme měli 4 prasátka, 2 kozy (na jaře 4 kůzlátka), býka, králíky, slepice, kačeny, kočky a dva psy. Každé jaro byla vždy "miminka".
    Anička: nádhera... :inlove:
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji za polévky, zítra kolegu utluču argumenty ;)
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Proboha, od kterýho Taliána berete pizzu? Ještě nikdy mi ji žádnej nedal se stojánkem! A já ho chci!
    Y_n_O: Hlavně si ho neopař, budeš muset pracovat za něj!
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pechfóglinko, neboj, nepudu sama proti sobě... je to odolný mladý ogara... ;)
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra



    .............. [​IMG] ............[​IMG] ...........[​IMG]..........[​IMG]..........[​IMG]......

    [​IMG] [​IMG]. [​IMG]

    Krásné ráno všem :) jsem vás přišla pozdravit,
    forum se už obléklo to jarního a taky plno nových podpisků - moc hezké.

    vavovi ty mrňata jsou vážně slaďounké, jenom pomazlit :inlove:

    anickamalírka šikulka a dekorace krásné ... to ostatní určitě zvládneš jako vždy,
    tak moc přeji, ať se ty mráčky brzy rozeženou :p



    [​IMG]
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    -péchfógl- já myslel to že by se mohla vyhřívat asi 2-3 možná 4 měsíce ve svým chlívě

    eviinfo tvoje obrázky mě rozesmály xDxD
     
    kerryhill, Jonsdorf a evainfo tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evoku57: tvoje zelnice se asi bude vařit na zlínsku. Papiňák urychlí maso, kysané zelí mají svoje... stejně vaří většinou kolega, neb jeho láska je věčně v práci nebo na nějaké interdimenzionální seanci a o děti se musí postarat on ;)

    Děkuji všem za přispění a pomoc :)
     
    Naposledy upraveno: 20/3/19
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak trochu téma polívka probudilo vzpomínku na jeden povídkový film.
    Kde jeden vinikajicí Český herec si zahrál roli milostného mecenáše.
    Vůbec to tedy není můj ročník ale téma polívka připomene vždy.
    " Ich bin human. Ja, human. Ja uvařit polivka pro ten pakáž"
    :D:D:D
    Všem přeji krásné ránko...
     
  16. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Nádhera, aničkomalirko, gratuluji, jsi šikovná :)
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Která firma přibaluje ty stojánky na pizzu? Chci si udělat velikonoční dekorace.....;)
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jóoo to se tady nesmí prozradit, ale musím konstatovat, že je to pro mě taky novinka, nikdy jsem stojánek u pizzy neměl.
    Třeba si z nich dodavatelé staví židličky jako aničkam. a zákazník utře ,-)))))
     
  19. herda21

    herda21 Expert fóra

    Panejo, že by tady opět začalo být živo? To asi to jaro - kdy příroda se probouzí a ožívá a všichni opět pookřejí... To je príma :)My jsme dnes zahájili novou sezónu v loutkovém divadélku a měli jsme dopoledne první tři školky z okolí....

    aničkamalířka - ty myšlenky, viď... to znám.... mmch, za mlada jsem také ledacos vyráběla, pletla vlastnoručně navrhované svetříky a vyráběla si šperky....takže vím, co ruční práce obnášejí. Ale takové titěrnůstky, jako vyrábíš ty a tak precizně, hmm, klobouk dolůo_O
    Tak jo, farmaříci, doufám, že vám elán vydrží ;)Já si jdu přečíst propozice k novým úkolům, trochu jsem zaspala...
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No děcka, ty stojánky dávají u nás k pizze většinou, když je to dovoz do domu :)
    Jinak akci nejedu ani jednu, neboť mám jinou akci... konečně je tepleji, tak farmařím na reálné "farmě" ... Tj, dnes jsem ostříhala růže po zimě, vyplela pod nimi záhonek. Pak přišel na řadu malinový záhon, chodník pod sušákem, a zryla jsem 1/3 zahrady, neb na podzim jsem to nestihla a jen ji pohnojila. No a ještě jsem stihla jít s malou 2 x na procházku. Zítra tak snad doryji zahradu a vypleji jahody. Ostatně po zimě je práce na rozdávání a mně se nějak nechce odbíhat k farmě a počítat akční kytky. Tak jsem si dala týden oraz od virtuální honičky. :)
     
    Naposledy upraveno: 21/3/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.