ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    marketka47: přesně tak to je, vyléčit, naučit slušnému chování a jdou o dům dál. Je to především zásluha mé dcery, ale statečně pomáhám :) Rimmer měl dnes návštěvu zájemců, uvidíme, jestli si pro něj po rodinné poradě zítra přijdou. Pokud ne, máme další zájemce. A Manku chceme podstrčit naší tetě, její Micinka, která přešla přes duhový most, myslím že v pěkném věku třinácti let, před třemi lety, vypadala skoro stejně :)
     
    Naposledy upraveno: 11/12/18
  2. Y_n_O
    u Rimmera mi chybí to "H" ;) :) byl by si více podobný xD
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No tak se spletl, místo toho má na čele klasické M.
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte trošku z jiného soudku. Potřebuji nazdobit perníčky, vloni jsem měla sáček na zdobení. Letos nemám a sáček s ustřiženým rožkem nefunguje-maličká dírka -MENŠÍ UŽ MI NEJDE POMOC:cry::(
     
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    dasa1143 - perníčky nedělám, tak vlastní zkušenost nemám, ale na netu určitě najdeš spoustu návodů na zhotovení zdobícího kornoutku z papíru.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143: manželka mého táty, teta Anežka, používala a nadále používá na dorty a perníčky umělohmotné injekční stříkačky, všech velikostí, co v lékárně dostala koupit... a tam jsou asi ty dírky menší, než ustřižený rožek... zřejmě má ale i jinou polevu...

    *JÁ*jinko, on se těžko smiřoval s rolničkou na krku, obávám se, že označení Hidiot by na čele nevydrželo moc dlouho :)

    Protože Rimmer a Manka brzy odejdou do nového domova, na chvíli je u nás další dočasný přírůstek... zatím jen na všechny ostatní kočičadla vrčí a schovává se do tunelu... a je tak krásně chundelatá, jak vypadá - tohle je Miňonka. Skoro stejná jako Damzel Kochanski, jen ve světlejším provedení a s ocáskem jako mýval :)


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/12/18
  7. Y_n_O
    bereš mi to přímo z klávesnice - jj Hidiota jsem měla přesně na mysli. Číči jsou to moc pěkné. Škoda, že je to tady psí území, možná, mooožná bych se nechala přemluvit.
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Samozřejmě jsem se dívala napřed na net ale pro mě kecy v peci. Injekční stříkačku jsem používala taky ale už nemám. Díky za rady:)
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143: udělej si cestu do města, navštiv bezplatnou poradnu pro narkomany, tvař se přiměřeně okolnostem, pokud si troufáš nebo se vymluv na závislého potomka, prapotomka a dostaneš všecko co budeš chtít a zadarmo... 8) Tfuj, to bylo ode mne ošklivé, ale fungovalo by to - na ty perníčky přes perník... xD
     
    Naposledy upraveno: 13/12/18
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    dasa1143: Injekční stříkačka stojí okolo 5,- Kč, kupovala jsem je klukovi, chce být doktor nebo učitel (s 3 z ČJ leda ve snu)... nicméně léčí a učí dinosaury ;)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    MatysekKamilek: tím doktorem se může klidně stát, zatím by musel studovat v zahraničí, stačí bližší Vídeň nebo vzdálenější Stockholm. Tam požadují výsledky ze znalostí v oboru, který chce studovat a teda vyučovací jazyk, NJ nebo AJ ve Vídni, AJ na severu, zbytek je jim u zádele... snad na to přijdou i u našeho zparchantělého školství... Lepší nechat na doktora vystudovat toho, kdo k tomu má vztah než toho, komu to někdo nalajnuje... ve spoustě případů za reálměnu :oops: U učitele by to bylo složitější...
     
    Naposledy upraveno: 13/12/18
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dobře dobře, moc děkuji všem8) Byl to jenom vztek nad mou blbostí, měla jsem pocit, že mě trefí. Když jsem se dívala na výsledek mého snažení:( Hezký zbytek večera přeji :p;)
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    dasa1143: V supermarketech byly ještě před pár dny k dostání tuby s barevnými polevami, připadala jsem si jako Rembrandt, byly nápadně podobné bývalým anilinovým barvám z NDR. Ale na těch mých dvacet perníčků (abych ty vánoce nevzdala úplně) to stačilo. Jinak máme rodinnou babičku Aničku, které táhne na devadesát a pokaždé nám přidělá mindrák. Když má na pečivu holoubky, tak třepají křídly, když srnečky, tak panáčkují.... Dokonalost sama, filigrán. Každoročně, když otevřu pícku a vyvalí se na mně ty humpolácké kusy, dostanu záchvat beznaděje. Ale nakonec to statečně sežeru, i když to někdy trvá tři měsíce.
     
  14. herda21

    herda21 Expert fóra

    Ynonko, všechna ta tvá kočičí stvoření jsou nádherná..a také je zde další potvrzení toho, že máš laskavé srdce...;)Když jsem byla holka, říkali mi kočičí máma - také jsem chtěla zachránit všechna koťátka...:-D
    Ale pejsáčkové jsou rovněž prima :)Synův bišonek se před pár týdny odebral do psího nebe a ačkoliv jsme se nevídali příliš často, chodívala jsem s ním na procházku a spal mi v nohou lůžka a já doma tu smutnou zprávu obrečela....

    pechptáče, možná jsem to zde na fóru již zmínila, ale nešť, moje valašská prateta tímhle filigránem zdobila velikonoční kraslice. Na malé vajíčko se tak kromě překrásných krajkových ozdob vešly celé říkanky :) Možná moje schopnost psát ozdobným písmem pramení z tohoto zdroje :)). Na perníčcích bych se takhle mohla vyřádit, ale poté co moje pečení (zaručeně jednoduchý recept) skončilo fiaskem, už se o ně nepokouším :) U mne jen klasika - vanilkové rohlíčky a linecké...
     
    Naposledy upraveno: 13/12/18
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pechfóglinko, to je rukama... kdysi jsem uměla vyšít, uháčkovat, namalovat, nazdobit motýlka, který se vznášel a třepetal křidýlky a vypadal opravdově; teď to bude možná akurát kua jež, je jednodušší... je to fakt o těch rukách... a já už ten cit nemám; závidím té paní, že to pořád dává... :inlove:

    herdi, hledáš něco, co tam není 8) ale nemůžeme být všichni hnusní soukromí materialisti :p kočičky a kocourci jsou mé dcery, ona je ta lepší... já se tím jen chlubím...
     
    Naposledy upraveno: 13/12/18
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    dasa1143, a preosiala si si práškový cukor a precedila bielka? a nešľahať len miešat?;) vtedy to cez sáčok ide aj cez najmenšiu dierku;)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    DANKA722: já jsem to pochopila tak, že ustřižený rožek právě NENÍ ta požadovaná nejmenší dírka na zdobení... ale už to může být únava ŠKM xD tedy té části mozku, která vypadá šedě a má mít na starost přemýšlení... :)
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Y_n_O, čo ja viem:music: ako to dasa1143 myslela, ale tak dierku si odstrihnem akú chcem, alebo nič strihať nemusím a rovno to namočím do polevy;)
     
    Naposledy upraveno: 13/12/18
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Už jsem nechtěla reagovat na můj blbej výkřik do tmy ale musím Danka 722 co mám namočit do polevy? Ten ustřiženej rožek anebo rovnou celej perníček?:eek: Dobrou noc vám všem:p;)
    Samozřejmě cukr prosátej bílek přecezenej poleva v pořádku.
     
    Naposledy upraveno: 13/12/18
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    dasa1143, namoč si čo chceš, prepáč, len som chcela poradiť, nepochopila som, ospravedlňujem sa:D




    edit
    tak fakt nerozumiem, máš tupé nožnice, na figu nôž, zlý sáčok?
    [​IMG]


    idem už radšej z tadeto hetxD
     
    Naposledy upraveno: 13/12/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.