ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Y_n_O: Však to je v pořádku... kde je chlup, tam je chuť ,-) Mmch co je na dnešní neděli zvláštního? Třeba to, že jsem konečně vymyslel jak těm dvoum piraňám dát "obíračku", aniž by s tím běhaly po celým baráku, vrčely na sebe a všechno bylo zas... znečištěný. Každá má svůj box a ten pak jen opláchnu a vydezinfikuju... lepší než lítat po celým baráku a hledat kde co zasvinily... konečně vím k čemu je dvojdřez ,-)

    [​IMG]
     
  2. Casey
    božskýýýý, to je geniální :D :D :D
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    jÁ: Dáváš takové zasvěcené psí rady - pomáhá na epilepsii diazepam? Mám ho na aplikaci do zadečku při záchvatu, ale lze mu včasným podáním předejít?
     
    kerryhill, Y_n_O a marketka47 tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Casey, tvá definice adventní neděle se mi moc líbí, i Pitrýskovo vysvětlení jsem vzala za své... 8)
     
  5. -pechfógl-
    tak radu pro tuhle situaci si vůbec nedovolím dát. U epilepsie není radno si zahrávat s léky a už vůbec ne laicky.
    Nejsem lékař, jen švestra a vůbec nevím jak časté záchvaty, jaký typ tvůj psík má. Ale ani potom bych si na dálku nedovolila pohrát si s medikací. Poraď se s vaším veterinářem. To je moje nejlepší a nejupřímnější rada.
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký sváteční večer :)
    Víte, jaké jídlo konzumují majitele koček a psů? No přece to vždy o chlup lepší ;)
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jo, já vím, ale múj vet je poněkud laxní a omezil se na ten diazepam při záchvatu. Takže to dopadá, že se chudáka vitálního čubíka bojím pustit ve Stromovce na volno, aby někde nezůstal ležet.... A ten dazepam už potřebuju taky.
     
  8. herda21

    herda21 Expert fóra

    Y_n_O Můžu mít trapný dotaz? Co je na této neděli zvláštního, než na všech ostatních v roce, že se posílají přání? :oops: Ano, vím, ale nechápu... vysvětlí mi to někdo tak, abych to pochopila?
    Ynonko, jak jsem tady z mnoha a mnoha tvých příspěvků vycítila, máš laskavé srdce, ale často ho skrýváš do drsňácké schránky. Docela by mne zajímalo, jaké jsi znamení...Kupodivu mi to tvé brblání vyvolává úsměv na rtech.... Ašadka ti to už vysvětlila, tak nebudu opakovat již napsané.;)
    Ašadko, moc hezké vysvětlení. Lépe bych to nevyjádřila :inlove:Já sice rozjímám a medituji po celý rok, ale v tomhle, pro mne útulném a magickém období, kdy netrávím tolik času na (nyní) spící zahradě, mnohem více...
     
    Naposledy upraveno: 10/12/18
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Víš Ynočko já nevím jak poslat vánoční náladu na dálku, tak se pokusím apoň popsat jak vánoce cítím já...
    Vánoce, nebo jak kdo chce a ve světě slaví, je aspoň malá šance být na chvilku ještě lepší než může být.
    Být lepší než po celý rok a věřit že se lidé můžou změnit k lepšímu.
    A i když jsou vánoce jen jednou za rok, nosit je v srdci stále, to je myslím to nejdůležitější.
    Protože nejsem věřící neb nemusím, můžem vánoce nazvat třeba:
    "Mám Tě rád, ahoj lásko, vážím si vás, pohlazení a určitě mír"



     
    Naposledy upraveno: 10/12/18
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mám dotaz: Kde najdu zdejší Nebe? Já už nevím, čí jsem. Do 20.12. se mám stěhovat, stěhováci se na mně vykvákli, žiju mezi krabicema a vidím je už i kde nejsou. Takže orientovat se ještě na farmě, to už nezvládám. Aspoň dneska ne.:music:
     
  11. -pechfógl-
    Nebe, neboli Magický stonek ;) najdeš na mapě v pravém horním rohu mapy ;)
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Díky, já už jsem vážně mimo.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pechfóglová - stěhování před Vánocema ? To bych byla na Chocholouška taky :(
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já si:mad: to nevymyslela....
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Až mi slzy tiekli,tak som sa nasmial!xDxDxD
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    herdi, jestli ti to pomůže v odhalení mého lepšího já... Váha s ascendentem ve Střelci. Dobrá kombinace, že 8)
    A děkuji Ašadě i Radkovi za pěkná slova... já snad na stará kolena budu ten konec roku i mít ráda, díky Vám tady... ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/12/18
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O ten střelec ti ty váhy narušuje, je opravdu hodně silný, ale ty se s tím srovnáš, jako přeci se vším v životě a zjistíš, aspoň koncem roku, co je pro tebe důležité, jako se nad tím chtějí zamýšlet (rozjímat) ostatní. Klid, pohoda s rodinou, přáteli, domácíma mazlíčkama, pro tebe film, video, prostě se vším, co je pro nás v životě nejdůležitější a chtěli bychom tak žít natrvalo i když okolnosti nás tlačí někam jinam, kde zrovna být nechceme, ale musíme, překonat i to. Chceme si jen užít chvíli klidu před neutuchající bouří života a někdo se s tím ještě potřebuje podělit i tady na fóru, protože cítí potřebu či sounáležitost, to je asi celé
    ;)
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    y_n_O: A je to venku, jsem Střelec a tím pádem je tvoje rovnováha v háji ,-), ale neboj, příští rok (2019 podle čínského horoskopu) je vláda Vepře a prý bude (ten rok) mnohem lepší než tenhle, hele máme se na co těšit ,-))))))
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Naše Manka hastrmanka a Rimmer si hoví "na peci" ;)

    [​IMG]

    [​IMG]
    EDIT: a tady je ta flekatá tulačka z lesa v celé své kráse :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    Když ji dcera přinesla, byla Manka černá jak kominík, blechatá, s bolavýma ušima, nafouklým bříškem... No není teď úžasná? :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 11/12/18
  20. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Y_n_O,- ta flekatá tulačka je krásná,tu si doufám necháš? jak jsem pochopila z tvého psaní tady na foru,tak ty je ošetříš,vypipláš a pak jdou do nového domova? ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.