ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Milka66, máš pravdu, naši první pejsci, teda pejsčice, protože to byly fenky, u babičky byly pudlice. Tam nic nepadá, nemají srst, ale vlnu... tam se musí česat a stříhat...
    Mám problém s lidmi, co jsou v opozici, zvířátko s takovou povahou bych si určitě nepořídila, zkazila bych ho...
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Teď jsem četla, jak si lidé vybírají plemena podle vzhledu, ne podle toho, k jakému účelu byli vyšlechtěni, hahaha. Autorovi zřejmě uniklo, že pudl byl původně pes určený k lovení vodní zvěře....
    Jinak westík je naprosto boží zvířátko, měla jsem jednoho za souseda, bohužel nedávno zemřel, bylo mu 15 let.
     
  3. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    pechfoglinko , máš naprostou pravdu :D:D:D

    [​IMG]
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kerryhill, tys to zabila :D
     
  5. vládík2

    vládík2 Zelenáč fóra

    • Multipost - prosím nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Děkuji. *JÁ*
    Dotaz, jak se dostanu do toho abych mohl něco psát, zni to možná blbě ale nemohu na to přijít
    ***příspěvky sloučeny***
    Hledám přítele na vyklizení louky, jse začátečník tak mi prosim píchněte
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/18
    marketka47 a kerryhill tohle ocenili.
  6. herda21

    herda21 Expert fóra

    vládík2 Hledám přítele na vyklizení louky, jse začátečník tak mi prosim píchněte

    Najeď si na Domů - Uživatelé a hra - Hledání sousedů. Já bych ti ráda pomohla, ale momentálně je moje kapacita sousedů naplněna. Jistě se někdo najde, neboj... Třeba i tady někomu vypadl soused a nabídne ti pomoc :)

    Nevím přesně, co máš na mysli svým dotazem. Když chceš reagovat na něčí příspěvek, klikni na odpovědět. Když se ti nějaký příspěvek líbí, klikni na ocenit... (vpravo dole) Pokud chceš ty sám něco psát, máš úplně dole bílý obdélník, do kterého napíšeš své sdělení a dáš odpovědět...

    Nepiš více příspěvků pod sebe, čekal by tě postih. Když chceš ke svému příspěvku něco dodat, klikni na svém příspěvku vlevo dole na Upravit.... Raději oba své příspěvky (viz výše) sluč, než si toho všimne některý z bdělých modíků. Jsou sice hodní, ale musí dohlížet na dodržování pravidel.

    Spoustu užitečných věcí najdeš v Domů - Nápověda
    - Dotazy nováčků

    Pročti si také pravidla fóra, je to velmi užitečné...

    Ať tě hra baví a ať se ti v ní daří. Na všechno časem přijdeš, neboj :) Stačí to takhle? Pokud budeš něco potřebovat, jistě poradíme. Také jsme začínali ;)
     
    Naposledy upraveno: 9/12/18
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem zjistila, že nikdo nechodí do Zlepšovacích návrhů. A nikdo nechce mít pravidelnější přísun BZ a BBZ, jinak by jste podpořili můj návrh Aktivace dekorací a stonku a hned by šel směrem k RT, aby se nenudili ;) Dokonce jsem přidala zkrácení formou run na Stromě moudrosti, každý máme spoustu hvězdiček, tak by byly využité :) Děkuji Vám závisláčci a důchodci, že mě podpoříte :music:
     
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásné ráno Plantážnice...
    Tak tu máme neděličku nedělatou a sváteční.
    Dnes mám poslední pracovní den v tomto roce, hurá!
    Už se těším jak si až do sedmého ledna budu hrát na důchodce a vrchního ochutnávače bramborových salátů i pečiva.
    A vám všem přeji ať ta druhá zapálená svíce výdrží plápolat co nejdéle.


    Evočku...
    Ale my tam chodíme.
    Za mně ale můžu napsat že na bézetka nehraju.
    Když na mně vyskočí dokonce na párty kole dostanu vyrážku.
    Já totiž nikam nepospíchám.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 9/12/18
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    [​IMG]
    Přeji hezkou druhou adventní neděli všem
     
  10. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    [​IMG]

    Pohodovou a klidnou neděličku přeji .
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra




    [​IMG]
    Krásnou druhou adventní neděli všem závisláčkům :p ... [​IMG] [​IMG]



    [​IMG]




    [​IMG] .. [​IMG]




    [​IMG] ... [​IMG]



    Ještě chci napsat, že můj Ibišek podle vašich rad, pravidelně celé měsíce hnojím, ale kvítečko zatím žádné :sleepy: ... asi je to fakt starý samec a nedá a nedá xD. Spodek jsem tehdy celý oškubala, aby lépe dýchal a prosím ještě o radu ... když jsem kupovala na podzim Adélu ( ta co přes den vypadá jako pavouk - lístky dole a v přítmí je zdvíhá nahoru) další tu jednoduchou plazivou rostlinku, mám je stále v originálním květináči, jak jsem koupila a už by asi chtěli nový, protože docela povyrostli. Můžu je přesadit teď, nebo raději počkat na jaro? :p Nechci o ně přijít, vypadají hezky, no zatím jen u pár lístků se kroutí rožek, spíš špička lístečku, ale malinko :p. Holky víte, že tomuto moc nerozumím, tak budu ráda za jakoukoli radu ;) moc děkuji a pá pá všem.
     
    Naposledy upraveno: 9/12/18
  12. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Klidnou a pohodovou neděli a všechny ostatní dny,které přijdou;)

    [​IMG]
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Můžu mít trapný dotaz? Co je na této neděli zvláštního, než na všech ostatních v roce, že se posílají přání? :oops: Ano, vím, ale nechápu... vysvětlí mi to někdo tak, abych to pochopila?
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Y_n_O

    To je asi u každého jinak, já v tom vidím tradici, jak žili naši předkové, kdy se vše řídilo ročním obdobím. Před koncem roku nastal klid, úroda sklizena a lidé se tak trochu věnovali rozjímání u kamen a hodnocení celého roku. Také jsou v tom vzpomínky na bezstarostné dětsví, kdy se člověk těšil na dárečky. Celý rok se jen za něčím honíme, tak aspoň poslední měsíc, tedy aspoň neděle, se snažím prožívat v klidu a nicneděláním. Proto třeba u nás není žádný předvánoční úklid a šílenství s dárky. Máme domluveno, že každý dostane jen jeden malý dárek pro potěchu ducha, děti jednu hračku.
    Ale myslím, že tohle je nepřenosné, tu atmosféru je potřeba cítit, pokud to tak nemáš, třeba tě těší zase něco jiného a svůj klid nacházíš v něčem jiném. Je to tak v pořádku. Kdyby byli všichni více tolerantní ke druhým, ubylo by konfliktů, těch malých i těch obrovských.
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Úroda sklizená, hlad ještě nehrozil.... Elektřina nebyla, tv nebyla, byla brzo tma - čas na pohádky.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tma a pak taky hodně dětí ,-))))
    y_n_O : chápu tě, neděle nejsladší a přes rok jsou na sebe jako psi, kteří si nevoní ,-))))))
    Ale proč jsem chtěl psát: pochválit tu tlupu opic, jako děti a lidi, že? Ještě by se matka prvního lumpíka za nimi málem rozběhla a dala jim co proto ,-)

    Neradím, nejsem holka, ale nepřesazoval bych v zimě (je míň světla), lépe menší květník a výživa než velký kde se rozrůstají kořeny a vršek "čeká" ,-))
     
    Naposledy upraveno: 9/12/18
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Evainfo: květiny přesazuji vždy na jaře. Co mi fakt dlouho nešlo pěstovat byly kaktusy, naučil mě to táta (chcíply vždy po přesazení), no a dodnes neumím pěstovat muškáty. Jinak mi roste vše, orchideje si i sama množím (jen 2 druhy)...
     
  18. Ahoj vládík2
    psát na fórum můžeš a to tak, že sjedeš na dolní konec stránky kde je prostor nového příspěvku. Stačí kliknout do místa pro text a můžeš začít psát.
    Vhodně je, začít příspěvek oslovením toho, komu je tvůj text určen.
    Podrobněji se o ovládání fóra dozvíš (klikni)-> ZDE





    ******************
    Y_n_O
    :cry:
    ono, aby se to nepletlo, tak chlapák má více krycí (dlouhé srsti) a líná mu spíše ta, bába ( za pár dnů 15. let) má jinou,. nestandardní srst, kde převládá měkká, čmejříčkovitá podsada - a samozřejmě více líná zrovna ta. Obě "zlatíčka" mají srst opravdu dlouhou, chlapák má 40 cm dlouhou na oháňce, předních končetinách, a bába to samé. Mořská řasa sama o sobě neukončí línání, jen ho urychlí a hlavně zkrátí dobu, po kterou srst vypadává. Což také není k zahození.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    *JÁ*jinko, není nad to, mít doma mazlíčky... dokud dcera nepřinesla kočičáky, nevěřila jsem kamarádce, že jsou kočičí chlupy i v neotevřeném jogurtu (mají ty malé kočičky, mainské mývalí) 8) Jsou i v nákupu, který teprve nesu domů ;)
     
  20. Y_n_O
    no comment ;) :p
    to k těm chlupům)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.