ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    MatysekKamilek máš naplánované dopředu co vše budeš dělat za cukroví na Vánoce.Já mám třeba každé Vánoce Mamča udělá cukroví a Taťka umí dobrá vosí hnízda
     
  2. herda21

    herda21 Expert fóra

    anickamalirka
    ...
    sedíc vedle své mamky nechajíc se unášet tony skvělé hudby se slovy...Mamááá"

    Lidičky bulela jsem jako želva a tóny božské hudby stále zní v mých uších.

    A copak to byl za film, Aninko? Pokud to zvýrazněné slovo patří do písně mé oblíbené zpěvačky Marty, tak ona zpěvačka i tahle píseň, jsou mojí srdeční záležitostí... Ale možná nejsem v obraze :)
    Každopádně jsi to hezky napsala :inlove:. Asi je prima mít mámu, se kterou se můžeš smát i plakat...
    Edit: vidím, že nejsem sama zvědavá, Ynonka rovněž zbystřila svou pozornost :)






     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    herdi, film o skupině Queen. A jak psal Bítlsák, souhlasím, nic moc, když znáš jejich příběh zdokumentovaně a postupně... Jenže je fakt, že kvůli spoustě faktů by to nebylo mládeži přístupné... Ale pěkné, třeba to ty dnešní technocápky naučí poslouchat opravdovou muziku (i když já techno taky můžu, i trance i drumík, i dub step... výhoda mladších kamarádů - pustí něco chytlavého a já se naučím poslouchat skoro všechno, protože potom je chytlavé všechno; já jsem je naučila poslouchat ty originály, ze kterých je to "přizpůsobené" a dostali jsme se u některých přizpůsobivých jedinců až k elektroswingu a postupem času i k originálům dávných let minulého století) 8)
     
    Naposledy upraveno: 29/11/18
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Honzulka: Neplánuji... téměř nikdy.... včera jsem si naplánovala pohodu a nevyšlo to... takže plánovat nemá smysl... Alespoň u nás.

    Joo, to můžu jen závidět, těm kdo má fajn rodiče... Nemám už tatínka a matku taky ne. /byť bydlí 15 km, 15 let jsem ji neviděla. Nechce, co se naši rozvedli, tak tečka, konec, hotovo. Vykašlala se na nás. Její rozhodnutí. Bolí to pořád. Jen o Vánocích o něco víc/.
     
    Naposledy upraveno: 30/11/18
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Napsat: Nic si z toho nedělej, by bylo na pěst, ale jsou vyšší grády - když se na tebe někdo vykašle a pak přitáhne, když už jsi samostatná a vyžaduje nadstardardní péči.... a ty jsi tak měkká, že jí to nemáš sílu odmítnout.
     
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    -pechfóglová-: tak to je snad jediný, čeho se děsím... že jednou přitáhne, ať se o ni starám...
     
  7. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Jondý, děkuji Ti za rady... ;) Ach jo, já vím jinak nevylezu na strom... Ale ta je v miniaturním množství, tu by jsi mi mohl povolit výjimečně. Prosím, smutně koukám... :sleepy:xD Jo pekáček, kdysi býval plný... xD

    Ynuško, to jsi mi připomněla mojí Enušku, ta byla expertka na tohle, kde stály štafle už na nich byla a ležela úplně nahoře nebo lezla po žebřinách a z vršku skočila na skříň, bylo jí jedno, že třeba čekala koťátka... Někde jí jako lezoucí šmouhu, mám vyfocenou... Jeho císařství (Štístko) ten zase pořád šplhal po visících záclonách, ale co asi v 5 letech skočil do půlky visící záclony a žuchnul s ní na zem tak jí vždycky packou plácne :music:xD
    MatysekKamilek, já také neplánuji, protože mě to nikdy nikdá nevyšlo asi zákon schválnosti... No a je mi líp...xD Vždycky bývalý přítel nedokázal pochopit, že když přijdu domů z práce či ze školy, že prostě nevím, co budu dělat... xD Vždycky to mám dle mého rozpoležení a co se mi chce... Vyjma věcí, které musím...;)xD
     
    Naposledy upraveno: 30/11/18
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Zrzinka11: jj, přítel pokaždé, když volal, nechápal, proč vrčím, až jsem ho odnaučila to jeho "tak co" fakt mě s tím štval, až pokaždý dostal odpověď h..o...o , teď už se ptá konkrétně na to, co ho zajímá... Už jste doma, potkala jsi Kamila, co máte v plánu, stavíš se u ......, nebo jak jste dopadli u mudr... takový ty "důležitý" věci (sámo někdy kupa věcí nedopadne, někdy stihnu nějaký rest + něco navíc, dle nálady minislečny), takže je to neplánovat, jen vím co je potřeba udělat, ale jestli to dopadne nebo ne.... je ve hvězdách. Práce není zajíc, takže neuteče a jaksi fakt na mě počká. A sama se také neudělá. Ono s ním taky plánovat nelze... V úterý ti řekne přijedu v pátek odpoledne, ve středu, tak až večer, ve čtvrtek asi v sobotu ráno, v pátek hlásí tak až okolo poledne a nakonec je to v sobotu někde okolo 17h.... xD Takže kromě úřadů, mudr, rodičáků, besídek a jiných pevně daných věcí fakt nic neplánuji. Pro jistotu, ušetřím si zklamání nervy a čekání....

    Ps: Nevíte někdo jak vypadá D5 od Rozvadova do Prahy? Karlovarsko je katastrofa, náledí - tam teda nejede, ale na D5 zatím jsem nechytla zprávy...:oops: vyhrožují ledovkou.:cry:
     
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A taky že ano! ledovka je úplně všude!
    Na dálnici krokem a jedničky také.
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Jonsdorf: neděs. Má tam být okolo 22h :oops: tady je právě sucho, ledový vítr ale ani kapka nebo vločka i sluníčko svítilo
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Kruciš - a já zítra zahajuji přesun na Sibiř s krabicema.. tak do první várky zařadím knihy, porcelán nechám na oblevu....
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    pechfógl: jedině vzlétnout a určitě ne po ránu, namrzají i křídla ,-)))) na západě katastrofa, ale to tě nemůže rozhodit, přeji hodně štěstí ve staronovém domově ,-)
     
  13. herda21

    herda21 Expert fóra

    Y_n_O herdi, film o skupině Queen. A jak psal Bítlsák, souhlasím, nic moc, když znáš jejich příběh zdokumentovaně a postupně... Jenže je fakt, že kvůli spoustě faktů by to nebylo mládeži přístupné...

    Aha, čili jedná se nejspíš o Bohemian Rhapsody....ano, nádherná skladba, při níž má člověk husinu, nebo jak krásně říkají naši slovenští přátelé - zimomriavky... Když jsme ji zpívali s BTZ sborem za doprovodu skvělého klavíristy, chvílemi byl knedlík v hrdle, a nejen v mém... :) Historii Queenů pochopitelně znám, ale ráda se podívám.... :) Doufám, že ho brzy najdu v mé "kouzelné krabičce"...
    Máme tady první adventní víkend kamarádi farmaříci :) a začíná tedy překrásné období roku. Nehoňte se, má se prožívat v přívětivém klidu :)

    Edit: Ještě před odchodem do pelíšku jsem si početla. Inu, není vždy do smíchu, viďte...
    Už jsem tu asi psala, že táta mi odešel v 53 letech. Čas možná otupil hrany, ale ránu nezahojil....22. prosince si vždy zapaluji svíčku a přiťukám si s ním dobrým vínkem... U mámy jsem bývala na druhé koleji, nu ani se nedivím, malá Vodnářka - samé proč a připomínky namísto vyžadované poslušnosti....Ale je to máma a díky ní jsem tady, takže jí pomáhám a oddychla jsem si, že jen s lehkým otřesem mozku, ač s obrovskými podlitinami, včetně stehů na čele, ve svých téměř 85 letech zvládla pád s pěti schodů, aniž si něco zlomila....navzdory mnohdy lopotné práci a dvakrát dvojitému bypassu....
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Film o skupině Queen: Je to film, troufám si říct, že na hollywoodský film dost dobrý. Není to dokument. Něco tam být nemohlo, něco přidáno být z hlediska scenáristů muselo, aby se to prodalo. Sežrali jsme i jiné hady. Tenhle nechutná nejhůř.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Byla jsem si prohlídnout první ponožku; ze zvyku před odchodem z jakéhokoliv kalendáře kliknu na vedlejší položku v pořadí, pak kliknu zpátky na otevřenou a opouštím darovací místnost.
    Dnes jsem to udělala stejně a polekala jsem se... oni nám přejmenovali prosinec :cry:

    [​IMG]
    Potom mi došlo, že mám prohlížeč na 125%, abych měla farmu přes celý monitor... po zmenšení na 100% jsem ji našla...

    [​IMG]

    :D
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ynočko...
    To se stane.
    Ještě že tam není psáno: Měj se!
    Nebo štěstí že to nebylo na 300% Bylo by tam "Tuto punčochu ne!"
    To bych ten návlek vyťukal z monitoru...
    :D
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jondy, nelenila jsem a zvýšila jsem na 300%; sice jsem chvíli myšovala, než jsem přelištovala svisle i vodorovně na správné místo, ale tam je text celý... :)
    Ale jako ftípek dobrý, opět boduješ :inlove: Asi ti pošlu nějakou tu kytičku, tuš na farmě posílat nejde...

    EDIT, opět pro JondyRadka, 2. 12. 2:51

    sliby se musí plnit, nejen o Vánocích xD K tomu farmavěnci ten nápis po síti protlačit nešel a nešel...

    [​IMG]
    a ještě jednou, s textem podle přání...

    [​IMG]

    ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/12/18
  18. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    [​IMG]
    Přeji krásnou a pohodovou první adventní neděli Vám všem .
     
  19. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

  20. herda21

    herda21 Expert fóra

    kerryhill, natali: krásné, děvčata....

    hm, ráno jsem zapálila první svíci, jak jsem se dozvěděla, "svíci proroků".... Odpoledne máme krátké vystoupení na adventním koncertě sdružení postižených Zvoneček. Mám tam do brumenda povídat báseň o adventním andělovi. Doufám, že můj hlas zůstane pevný.... :) Přistihla jsem se, že čím jsem starší, tím bývám ještě více naměkko...nu co už.... Tvrďák jsem bývala jen k sobě....ale už se učím hýčkat i sebe ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.