ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pavlínko, než se mi klouby začala šířit artróza, hrozně ráda jsem vyšívala... asi se do toho kvíkcosi pustím, to ještě moje ruce zvládnou a je to stejně krásné jako výšivka nebo háčkovaný nebo paličkovaný obrázek...
    A na jakémže to filmu jste byly? Já jsem momentálně filmobarbar, doháním letní sezonu seriálů a snažím se vidět průběžně i tu, co začala v září xD
     
    Naposledy upraveno: 19/11/18
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Nevím zda se neporuší nějaké pravidla.. ale v překladu film o Královně :)))
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Aha, jdu lovit na síti u východnějších sousedů, než je Slovensko, tam najdu cokoliv ihned :) Děkuji :) Už vím, který to byl a stahuju...
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    The Queen...
    Už jsem také viděl, no bohužel je ve filmu řada chyb.
    :(
    A Fredí je víc podobný naší sousedce z prvního patra...
    Snaha o autentičnost byla a velká.
    I předkus je prudce věruhodný!
    :D
    Ale kdo je viděl naživo nezapomene.
    Slyšet Bohemian Rhapsody a jiné bylo zázrak.



    "Roztáhni svá malá křídla a leť, leť, leť vysoko...
    Vstávej..!
    Víš, že to musíš udělat, to proto že jsi chlap..."


    Dobrou Královny...​
     
    Naposledy upraveno: 20/11/18
  5. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Opravdu jen z 3 mm proužků? S tím se snad ani nedá pracovat. Už jen nanést lepidlo na takové nic. :eek:
    Ale je to opravdová nádhera. Tobě to pomůže zrelaxovat kdy to vyrábíš, mně zase když se na tím chvíli kochám. Je to prostě pastva pro oči a tak díky za fotečky, že ses námi podělila :inlove:
     
  6. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Žabko, schválně jsem vzala měřítko :D
    a musím zadat opravu..
    na obalu sice jest 3-4 mm proužky..
    a skutečnost jest 4mm proužky :D
     
  7. anickamalirka
    výtvory jsou opravdu moc hezké a přiznám se, že závidím šikovné prsty. Sice jsem taky "na ruce šikovná" ale tohle je mimo moje schopnosti.
    Mmchd - ;) mám plný zásobník ve skartovačce, takže můžu poslat spoustu papírových proužků xD
     
  8. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Já-jo, to je skvělý nápad... už jen sehnat skartovač :D :D :D
    Jinak opravdu se jedná o velmi jednoduchou techniku...
    vypadá těžce, ale zvládne i má dcera (13)
    sice u toho špačkuje, ale jde jí to :D
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Aničko, ta skartovačka by byl velký pomocník a není až tak drahý. Kdybych trochu líp viděla, tak by se mi taková práce taky moc líbila, jsi fakt šikulka, výtvory jsou nádherné :D
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jondy, nemůžu než souhlasit... naživo je naživo...
    Moje začátky s kapelou byly přes mini rádijko, které mi dovezl, tuším v roce 1976, strejda z Lybie (byl to Filips, velký asi jako kapesní svítilna ve stejné době. A protože byl zpoza opony, nemělo to ustřižené ladění, tak jsem poslouchala rakušáky a taky svobodnou... První vinyl mi bratranec dovezl o pár let později z bývalé jugošky, vyměnil za basu plzně, co jsem mu dala sebou... a pak jsem jezdila za rodinou do Polska, tam byl ráj - fotky, opasky s přezkama, tašky... a hlavně začínající kazety... :D A na můj první živý koncert jsem musela taky za hranice, pro změnu na jih. Jejich koncert v Budapešti byl a je zážitkem, který si budu pamatovat i na smrtelné posteli 8) Vážně :inlove:
     
  11. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pavlínko, jsi moc šikovná a Tvé výtvory jsou nádherné. Je dobře, že i Tvoje dcerka se zapojí, nikdy neví, kdy se jí to může hodit. Já mám moc šikovnou švagrovou a ta se také věnuje různým technikám a je co obdivovat. Přeji všem pohodový den i když venku od rána poprchává.;););)
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: Tak abych tě pobavila, koupila jsem přes internet švagrovi k narozkám těch 47 róninů a když už jsem byla v ráži, jelikož se domnívám, že v rodině je co stmelovat, přihodila jsem k tomu i stejnojmennou stolní hru. Nějak jsem se asi překoukla - přišla mi divadelní hra. Tak k tomu, aby hráli tohle představení, je asi nedokopu.xD
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pechfóoglinko, pobavilo, a nic si z toho nedělej, možná to někdy vykopou, až to tady bouchne a budou to mít za historické dokumenty... :)
     
  14. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Zdravím :music:
    tady se teda dveře netrhnou...xD
    Pitrýsku, zkusila jsem ty tvé perníčky a musím říci, že jsou mňamózní asi je sním do Vánoc a upeču si nové... :music:
    pechfógl, film 47 róninů jsem viděla a nebylo to špatné... ;)

    Jinak jsem dostala nápad a zkusím před Vánocemi udělat Bezé roládu snad se mi povede... Filda mi tu chodí po klávesnici a píše sem nějaké šifry, musela jsem to smazat, aby jste si nemysleli, že se mi plete jazyk... ;) Měla bych uklízet a strašně se mi chce, je to tu jak po výbuchu... xD Spíše se kouknu znovu na film Máš ji... Tam jsem se celkem nasmála... :music:

    Přeji krásný den, i když venku je brrr...
     
    Naposledy upraveno: 27/11/18
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zrzinka11: Díky za poklonu, sněz je, my už je taky nemáme ,-))) Ozval se onehdy jeden hlásek: Babičko, upečeš ještě jedno sousto?

    Edit: pudinkové neznám, ale šlehačkové je taky dobré ,-)))
    Jo u těch perníčků prý záleží na mouce, pokud by těsto nešlo dohromady, je dobré přidat trochu vody ,-)
     
    Naposledy upraveno: 27/11/18
  16. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Pitrýsku, tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo je už mít nebude... Pořád na ně chodím...xD:music: No, ale upeču je asi ze dvou várek...;)xD A to jsem zkusila ještě upéci pudinkové cukroví a to mi chutná taky... xD
     
  17. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Zrzinko hoď jsem recept, prosím. Pudink miluju (stejně jako celá naše rodina, děti na něm vyrostly :D). Takových receptů proto není nikdy dost. :p

    Dnes jsme byli s naším autíčkem u gumaře. Syn si ho půjčil, a po cestě zjistil, že je prázdné. Mysleli jsme že třeba hřebík, ale gumař nenašel nic. Asi uteklo ventilkem. Jenže syn zastavil až bylo prázdné úplně, tož kolik kilometrů jen po poloprázdném. Když ho gumař sundal z ráfku, sypaly se na něj granulky gumy, koukaly na něj dráty a vůbec to nebyl pěkný pohled. Tak nám zbyly jen 3 letní pneu. Zimní máme 4, ale na léto si asi budem muset pořídit velorex. :p
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    I já chci pundig...
    Nejlépe puding a la chipollata.
    :D

    Má vypadat nějak takto?

    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 27/11/18
  19. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Nemáte ani trošku zľutovania :cry::cry: Kto sa má na tú dobručkú nádheru dívať bez možnosti ochutnať :mad:
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ruční práce, děvče. Odervat ručky od klávesnice, postavit se k plotně a tvořit a tvořit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.