ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek,
    mám za sebou poměrně hodně perných dnů
    a tak jsem si potřebovala řádně pročistit mozkové závity
    ;)
    pár proužků papíru a v hlavě "vy"meteno :D

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/11/18
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No teda, to je nádhera!!! Já v první chvíli myslela, že je to namalované, teprve když jsem si to přečetla a lépe zaostřila, vidím, že jsou to proužky papíru... a místo tří teček si představ smajlíka kácejícího se v úžasu, bohužel takový tu k dispozici není ;)
     
  3. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Jondý, a Ty jsi jí zase nechytil... Pokud mě zrak nešálí tak vidím 2 kočky... U očního říkali, že vidím i to, co není vidět.... xDxDxD

    Ahoj anickamalirka, tímto stejným způsobem jsem také něco chtěla zkusit, ale za 4 roky jsem se k tomu ještě nedostala tak snad někdy najdu čas... Ale jsi šikovná :music:

    Nevíte někdo jak si zapamatovat jména sociologů a co vymysleli...? Je to tak nějak nezáživné... V sobotu mám test mimo ní ještě jeden předmět, ale ten je už lepší a k tomu druhému musím vypracovat ještě nějakou práci, která mi pak může zlepšit známku...
     
  4. larelay

    larelay Analytik fóra

    Zrzinka11: přečíst si jejich díla :D
    anickamalirka: hluboký obdiv, hlavně za tu trpělivost (a taky šikovné prsty). Perné dny mám co chvíle, ale toto by mne dorazilo. To bych nedala, ani kdyby mě někde zavřeli a musela se věnovat v rámci pracovní terapie rukodělné práci...to možná jo, ale jedině pod pohrůžkou. Úžasné, když je žena ženou :)
     
  5. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    larelay, to bych četla ještě na Silvestra příští rok, těch jmen je dost... xD Nějak nevim k čemu mi to bude... xD
     
  6. larelay

    larelay Analytik fóra

    Zrzinka11: to jo, sociologie už tu nějaký pátek je :) A k čemu to bude...no tak třeba k získání širšího rozhledu, poznání...neučíme se snad kvůli známkám nebo diplomu, ne? Nehledě na to, že zrovna sociologie je dnes oborem, který se hodí (média, fake news, marketing...). Takže pro život :)
    Ale jen jsem tě chtěla poškádlit. Nemyslím to zle. Když tu občas čtu tvoje stesky nad studiem, vzpomínám, jak já studovala s malým dítětem a při zaměstnání a do toho některé další těžké osobní záležitosti...chápu, že je to otrava, ale děláš to pro sebe, zkus si na tom najít něco pozitivního, přeznačkovat to...:) A ať ti to jde pěkně od ruky (do hlavy) :) Anebo zamířit na obor, který ti bude k užitku a bude tě bavit :)

    Edit: tak to už snad zvládneš, i kdybys nechtěla. Držím moc palce, ať to utíká, a pak už jen samé příjemné a užitečné věci.
     
    Naposledy upraveno: 13/11/18
  7. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    larelay, už mám poslední rok tak to zmáknu... No, to je fakt, nějaký pátek tu je... Zkusím si jí přeznačkovat, protože mě moc nebaví... Vím, jak to myslíš...;):) S ostatními to studujeme dálkově při práci a jeden i při rodině a dvou malých dcerách... Takže obdiv...;) Děkuju...:music:
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    K těm kočkám: Na tom prvním obrázku vidím dvě zvířata, z nichž jedno je prokazatelně kočka. Na druhém vidím přinejmenším dvě zvířata. Pokud ten předmět u dveří není škrabadlo a na něm nesedí třetí.
    Zrzinka: Když jsme měli na škole logiku, měli jsme postupovat podle jakýchsi mudtrů, které jsem si nemohla zapamatovat. Naštěstí už ve středověku vymysleli studenti tahák - složili krátké říkánky, za kterých vzorec vyplynul. Pamatuji si jen začátek té první: Barbara celarent.... vzoreček tedy zněl aaaeeeaiieioaaieao. Blaženě jsem zapomněla, co to vůbec má být. Ale podstata mého vyprávění zní: Slož si nějakou stupidní říkanku (ty se pamatují nejlíp) se jmény těch ctihodných mudrců.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kolik koček vidím? Tři. Pokud to skákající za postelí není hračka jojo ,-)))))
     
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Pitrýsku skoro přesně...
    Já jsem taky byl u očního a dnes dokonce u dentisty.
    Vše v pohodě řekl dentista a odkývala to i instrumentářka.
    No a u očního taky vše ok. Tak že u mně chyba nebude.

    Co je to?
    Jedna hlava a sto zubů..?
    A obráceně, sto hlav a jeden zub?

    1) aligátor.
    2) domov důchodců.

    Pěkné odpoledne...
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sobota večer a od úterý nic? Mno, asi všichni píšeme jinam...
     
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    To bude dnes tím že asi netančíš Inočko..?
    To já bych tančil až bych si prošoupal trencle..!
    :D
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    -Jonsdorf- a jaký druh tance by jsi vypral ? a abys měl i dobrou choreografii
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jondy, trsám o život, DDR už má ošoupané šipky xD
    V mém věku tam, kde bych chtěla jít tančit, už nemůžu, páč by si mě spletli s biletářkou... a tam, kam bych mohla bez problému vejít, nechci xD
     
    Naposledy upraveno: 17/11/18
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Aha...
    No co Ynočko!
    Člověk je tak stár na kolik se cítí...
    Pokud máš chuť tak neváhej a jdi!
    "Nikdo nemládne, jen někteří mladí myslí že nestárnou"
    RA.

    Honzí,pokud budeš trvat na tvé otázce tak si myslím že to nejde...
    :D

     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jondy, Honzulka asi netuchá, vocogou... vypraný tanec bych taky chtěla definovat přesněji... 8)
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nebuďte zlí. baleťáci. Myslel vybraný - a aby vám nakonec nenatrhl triko ve Stardance.;)
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jdu se vyventilovat... když jsem si přečetla vlákno o poděkování, připadala jsem si jednak jak v Jiříkově vidění a jednak jak na pranýři... děkuji za milá slova, ale prosím, prosím, já to nedělám proto, aby se o mé maličkosti vědělo... jen abych udělala radost... tak příště prosím do pošty, ne do jakéhokoliv vlákna, když už máte pocit, že je třeba něco napsat, moji milí spolufarmáři a spolufarmářky... :inlove:

    EDIT:
    A je to krajková nádhernost...
     
    Naposledy upraveno: 19/11/18
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky :)
    včera jsem vzala svou mamču na film do kina,
    a nebyl to lecjaký film, je v éteru sotva 14 dní a už se umístil na 3. místě nejlépe hodnocených filmů.
    Nejen že jsem si odnesla mnoho dojmů,
    odnesla jsem si důležitou vzpomínku,
    kterou snad jen ten němec, co schovává věci po celém bytě, vezme zpět...
    "sedíc vedle své mamky nechajíc se unášet tony skvělé hudby se slovy...
    Mamááá"

    Lidičky bulela jsem jako želva a tóny božské hudby
    stále zní v mých uších.

    Ju a Ynočko... ;)
    děkuji a další ochutnávka :D

    [​IMG]

    EDIT: Honzulka, ano jedná se o vánoční věnec,
    ale rozhodně se nejedná o umělotinu, je to vyrobené z 3 milimetrových proužků papíru ;) -- kuk detail.. ;)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 19/11/18
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    anicko toto mi připomíná jako věnec na vánoce ale umělý
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.