ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Pitrýsek souhlasím že věci se mají řešit hned, ale neplatí to vždy. Na některých situacích bychom se shodli (ať už že řešit, nebo naopak že neřešit), na některých, hraničních, to budeme vidět každý jinak. A tedy to už bylo za moji hranici, kde si myslím, že řešit to hned netřeba, a že je to dokonce nežádoucí. Nemusíme se na tom shodnout, ale od toho jsme lidi, abychom si navzájem sdělovali různé pohledy. Co z pohledu jednoho vypadá nějak, to z pohledu druhého může vypadat úplně jinak. A když si to navzájem neřeknem, tak nás to třeba ani nenapdane. Tak jsem sem dala ten jiný pohled.

    Kdybyste nějak pozitivně okomentovali ten text nad fotkou, že to musel být supr pes.... že asi se Zrzinkou měli pěkný vztah... že je vám líto že už není... že je fajn že nám to Zrzinka vyprávěla.... a pak se zmínili, že akorát ten obojek byste nepoužívali, tak to taky vyzní jinak. Vy jste ale oba vytáhli jen ten obojek, a ostatní jako by v tom příspěvku ani nebylo. A to mi nepřijde vhodné, ještě když se nejedná o žádnou veselou historku z natáčení ale o vzpomínkový post.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dobré ráno, jdu se pochlubit, co se mi zase povedlo xD
    Když jsem zjistila, jaký pěkný bonus pro nás připravili na konec rakvového kalendáře, tak jsem si řekla, že ho odkliknu až než půjdu spát, při první sklizni akčních plodin pro cirkusy. A co myslíte? Usnula jsem u PC a vzbudila se před chvílí... jojo, kdo chce víc, nemá nic ;)

    EDIT: Holiday Unterwasserman je v depozitu a čeká na novou rodinu... a od středy máme zase nové podnájemníky, nalezence... kočičku našla slečna někde na Vsetíně při projížďce na kole, kocourek byl sice "doma," ale zavřený v králíkárně...

    Seznamte se - damsel Kochanski

    [​IMG]
    [​IMG]
    a Young Man Rimmer

    [​IMG]
    Pokusím se o lepší fotky, třeba je odchytím zítra večer (vlastně dnes xD) u misky, to vydrží chvíli v klidu ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/11/18
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra




    [​IMG]


    Ahojky v závislákově :) jsem přišla pozdravit a přečíst dojemné příběhy
    a taky obdivovat fotečky vašich čtyřnohých kamarádů :p jsou úžasní ...

    Y_n_O nic si z toho nedělej, jsem to odklikla hned ráno a nekoukla
    na forum, co tam vlastně bude ... no něco málo jo ... a taky se ukecala
    koupit Jackův dárek a vzpomněla si na něj až teď :D tak čekat do zítra.
    Přeji všem splněné akce a pohodový krásný dníček :p




    [​IMG]


     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte tak jsem si zapálila svíčku,- škoda že neumím dát fotku, vypadá to moc hezky.- Svíčka hoří za všechny lidi i zvířátka které jsem kdy měla a je mi tak nějak :(:)
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    dášo špatná nebo dobrá nálada podle smajlíků ?
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Honzulko, podle mé vlastní zkušenosti, smutnosladká... na to smajlíci nejsou a ty jsi na to ještě moc malý či mladý, abych neurazila, časem to pochopíš, až ztratíš ty nejbližší kolem sebe.
     
  7. herda21

    herda21 Expert fóra

    Y_n_O
    Hm, já včera takhle přišla o možnost pochytat ještě něco od královny.....:DA nestalo se tak poprvé....
    To jsou nádherné šelmičky :inlove:

    Také jsem včera zapálila svíčky na několika místech i doma. Je dobře, že vzpomínky v srdci zůstávají.... Ve čtvrtek jsem se sborem zpívala na vzpomínkovém večeru a při promluvě, kterou jsem měla do brumenda, jsem měla chvílemi problém ukočírovat hlas...

    Přeji krásný upršený víkend. Aspoň mám alibi, že nemusím ven a poté, co dokončím naplánované úpravy (povedly se mi, fakt;)) se mohu věnovat v teplíčku třídění myšlenek na mých lístečcích, naplánovaným prezentacím ...
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    herda21, tak u nás naštěstí od noci nese... neprší, ale je pošmourno. Po těch minulých krásných dnech je najednou za oknem smutno. Asi zatáhnu žaluzie a pustím si prosluněnou muziku. Třeba Buena Vista Havana Social Club. Měla jsem tu čest je u nás v Jazz Tibet klubu vidět a slyšet naživo, youtube je placebo 8)
     
  9. herda21

    herda21 Expert fóra

    Y_n_O
    Jistě, můžeš mít sebelepší aparaturu, naživo je naživo.... :) Zvuk, atmosféra...
    Taky mi od rána hraje hudba a svítí světýlka. Musím odběhnout k mámě - uklidit, nachystat léky...A pak zpět do teplého bezpečí mého bytu. To si pak zapnu krbík a naliju skleničku... Možná pustím bezva film nebo audioknihu... :)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Už jsem si nemohla ani pustit do pokoje čerstvý vzduch, neb na stadijóně se zase čutalo. Netuchám s kým se zase šefci bili, ale fanouškovský kravál byl hrozný... naštěstí už dočutali... xD Jdu si do obchodu pro něco na mls, asi kus masa xD k obědu jsem měla květák...
    A film... mám staženou jakožepohádku Coco, kolega v práci z toho byl nadšený. Recenze jsou rozporuplné, tak až se vrátím, pustím se do dívání...
     
    Naposledy upraveno: 3/11/18
    mamča50, herda21 a kerryhill tohle ocenili.
  11. herda21

    herda21 Expert fóra

    Krásnou neděli všem v Závisláčkově. :) Tady je poněkud mlhavo, ale poměrně teplo. Ve hře nějak váznu, ale to jsou taková období, možná (určitě) to také znáte ;)... Ze stereopřístroje se linou nádherné písně mého oblíbeného Joea Cockera, dnes při nich netančím, pojídám slaďoučké hrozno a koukám, co zde nového. Nu, není vždy posvícení - pusto, prázdno...:D
    Poněkud prázdný prostor části chodbové zdi mého bytu od pátku zdobí nádherný citát spolu s novou poličkou na vonné oleje...Části toho krásného lina, které zbylo jsem využila a položila na podlahu toalety, namísto koberce.... Zkrátka nezahálím :p
    Tak zatím a čiňte tak, ať vám to přináší radost a uspokojení....:music:
     
  12. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Ahoj všichni.
    Dlouho jsem tady nebyla, a teď hned s dotazem.
    Budou tady vánoce a tak jejich příprava.
    Nikdy se mě nepodařilo uválet vanilkové rohlíčky. Máte někdo zkušenosti se silikonem na rohlíčky?
     
  13. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Ahojky, silikónová forma na rohlíčky mi robí už dva roky radosť. Pre lepšie využitie rozohriatej rúry som však kúpila po minulých sviatkoch v akcii ešte dve, tak to pôjde bez zbytočných prestojov jedna radosť. Súčasťou obalu tejto formy sú aj recepty, idem podľa ich návodu a v rodine je maximálna spokojnosť so sladkým výsledkom - takže môžem len odporučiť.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Už zase? Tak jsem si libovala, že když nechodím do nákupních center, tak mám od těch poondiatých svátků letos ještě minimálně měsíc pokoj... :oops: :(
    Ale když vás to baví... proti gustu žádný dišputát 8)
     
    Naposledy upraveno: 4/11/18
  15. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Milka66 - díky za radu. Ve středu je akce....tak hurá do obchodu.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se podívala na tu Coco... v emerice udělali film pro latinomenšinu... nuda, ale posledních pár minut to zachánilo; emerický happyend. Neurazilo, nenadchlo - viděla jsem, ale nemusím vidět vícekrát...
     
    Naposledy upraveno: 4/11/18
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Zrzlinka: Až středa a čtvrtek.... tatínek v náklaďáku, kluk u sebe v pokojíčku (měl nějaký splín, tak do úterý spal v ložnici v dětský postýlce), takže jsme s malou spaly sami, probudila se jen jednou a vstávala v k 7mé h, (takže supéér.)

    No a musím se omluvit Viki, je podzim a mrchy myši se stěhují do baráku, kočka nekočka. Večer v kuchyni najednou rachot a Viki chytila myš! Po třech letech první myš. Tak jsme ji oba hrozně moc chválili... jenže Viki to nějak nepobírala.... Tak nevím, ale myši zase krade Mimi... Ta dnes dotáhla malého potkana.... Loví a loví.... Má co.
    Y_n_O: Nějak podobně reaguje na slovo Vánoce (i Velikonoce) můj chlap. "Cože? Už zase? Dyť byly loni o_O... I když už se ptal, kolik chci dělat druhů cukroví a které :p fakt nemám potuchy... loni jsem jich jakousi záhadou s malou stihla 32:oops:, letos jich tolik nebude. Nějak pomalu docházím k názoru, že nejlepší cukroví je řízek xD
     
    Naposledy upraveno: 5/11/18
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já docházím k zjištění, že jsem Grinch... a vyhovuje mi to...
    32 druhů cukroví? To neměla ani moje babička... smekám... I když je fakt, že cca 26 druhů by seschlo a žluklo, páč by to už nikdo nejedl...
     
    Naposledy upraveno: 4/11/18
  19. larelay

    larelay Analytik fóra

    MatysekKamil: páni, smekám taky!
     
  20. herda21

    herda21 Expert fóra

    Já mám moc ráda už to předvánoční období. Užívám si dekorací, světýlek, sladkobolné nálady, jarmarků....Děti ve škole učím koledy a vánoční či zimní písničky. S cukrovím to rozhodně nepřeháním, dva základní druhy pro chuť, dekoraci na stolek a provonění bytu - linecké slepované a vanilkové rohlíčky dle starého vyzkoušeného receptu; a bez silikonové formy - klasicky ručně (tradice je tradice) a jsou úžasné:music: Ale ještě máme chvíli čas, ne?:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.