ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pechfóglinko, ty prostě perlíš xD řežu se tu smíchy, ještě že není moc pozdě, abych nevzbudila sousedy 8) Ať tě ten tvůj humor neopouští ještě hodně dlouho... to máš jako náhradní kolečko k tomu náhradnímu vozíku ideální... :inlove:
     
  2. -pechfóglinko-
    ... a zkontrolovala jsi, zda je na koštěti ještě funkční "polštářové" kouzlo? Protože by se mohlo stát, že po zapůjčení by dotyčný neměl dvě půlky, ale čtyři čtvrtky ;) :D
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A kdybvys slyšela to vrzání....;)
     
    evainfo, kerryhill a Y_n_O tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vrzání slyším pokaždé, když se snažím cokoli pochopit, ono než se ty zarezlé závity pohnou... co je proti tomu vrzající kolečko či náhradní kloub, případně cokoliv jiného. Což mi připomíná přítomnost *JÁ*ji - takže skvírůkl, ňurik, rutat! A pak bude následovat Hérangr ;)
     
    Naposledy upraveno: 9/10/18
    herda21, kerryhill a mamča50 tohle ocenili.
  5. Y_n_O
    mám dojem, že tam byl ještě jeden... ten "nový" ;)
     
    kerryhill a Y_n_O tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ten nový byl ten první, mnou jmenovaný xD Ale je fajn, že jsi furt ve střehu... skoro jak Franta Kocórek 8)
     
    kerryhill a mamča50 tohle ocenili.
  7. Y_n_o
    ;) :) jen co bude chvilka, ověřím si, protože já si opravdu myslím, že tam byl ještě jeden ;)
     
    kerryhill a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    2 – Int. Kosmík.
    [KOCHANSKÁ leží na posteli, upřeně pozoruje trubky vedle sebe a v zaťatých pěstích drží montážní klíč]
    KOCHANSKÁ: Ještě jednou, a tímhle dostaneš! Slyšelas? Nedělám si legraci. Ještě jeden zvuk, jen jediný, …
    <Trubky náhle vydají hrozný zvuk, jako by v nich vylo nějaké monstrum. Znenadání začne KOCHANSKÁ do trubek tlouct.>
    KOCHANSKÁ: Co jsem ti říkala? Říkala jsem ti to. Nebo snad ne? Kolikrát ti to mám říkat? Tak! Co to bylo teď?
    <KOCHANSKÁ se posadí a začne listovat v sešitě, který vzala z police vedle. >
    KOCHANSKÁ: Ňurik? Takže další zvuk bude: Rutat! A pak bude následovat Hérangr! <čeká na další zvuky> Čtyři sekundy, … tři sekundy, … dvě sekundy. …
    <Ozve se další zvuk z potrubí, KOCHANSKÁ odpoví dalším mlácením do trubky.>
    KOCHANSKÁ: A teď: Hérangr! …
    <Do třetice to samé>
    KOCHANSKÁ: Ne, to je špatně! Klidně si přeskakuješ, Ňurik, Rutat, Hérangr! Co je to s tebou? Když už bráníš spánku, tak aspoň podle pravidel.
    <Trubka jakoby začala vzdorovat>
    KOCHANSKÁ: Skvírůkl! … Kde ten se tady vzal? Ten je tu nový!

    8)
     
  9. Krásná práce :D
    mea culpa, mea maxima culpa, jak jsem mohla pochybovat...? :p
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To nic, asi to mám přečtené a oddívané víckrát xD Musíš svou polovičku omezit v těch jeho ságách a pouštět trpajzlíka častěji xD
    Hele, osobo, zapomnělas dopsat český význam té latiny, dostala jsem za to v srpnu trestné body... dáš si je taky? :D
     
  11. častěji? To bych už nesledovala nic jiného, trpazlíka mám za sebou asi tolikrát, kolikrát jsem četla HP (27x) :D
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, tak já bysem to určitě nespočetla... a kdyby se počítaly i části, já střídám trpajzlíka s láskou nebeskou na usnutí xD a jak jsem psala, s mladýma máme dvakrát ročně maraton...

    A klobouk dolů, fotra jsem četla celkově čtyřikrát. Jedné dceři, pokus o čtení pro sebe, druhé dceři, potom dokončené čtení pro sebe :) Raději se podívám a potom v knihách hledám filmový nedodělek...

    EDIT: a co ta latina? :p

    EDIT 11. 10., 0:13: a zase jsou všichni jinde... :cry:

    EDIT 12. 10. , 0:11: furt sou asi fšici na lovu pokladů... :oops:
     
    Naposledy upraveno: 11/10/18
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Já ne, já jsem práci, hurá...
    :D
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Furt lepší než šest půlek, že....
    (pardon, schodišťový vtip)
    Latina? Přeložím....
     
    Naposledy upraveno: 12/10/18
    kerryhill, Y_n_O a Zrzinka11 tohle ocenili.
  15. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tak se musím pochlubit jak jsem zase ulítla.... Už o 2 akce OaD sháním dekorku Kočičí šlofík s pocitem, že jí někde mám, když všechny ostatní ve stonku mám... To šedé místo mě tam iritovalo... Když jsem jí hledala tak jsem jí prostě nenašla... A co se dnes nestalo? Rozhodla jsem se v parku vyndat pár dekorek a nahradit je jinými, co mám v liště a dávají bedničky a mají vyšší počet BZ... Jak si tak projíždím parkem, zastavím se na dekorce a všimnu si, že vedle ní je ta dekorka, kterou urputně sháním... Zastrčená a těžko viditelná... Takže vesele putovala do stonku k ostatním... :music: Šlak by mě trefil, co já ještě neobjevím za převrat... A to už nemluvím o tom jak jsem po 6 dnech teprve uplatnila prokleté mince...xD Mám psát referát a místo toho si tu v klidu a vesele farmařím... :music:

    Přeji krásný slunečný den... :music:
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zrzí...
    Tak,tak, relax dělá dobře každému.
    Zvláště ververkám...
    :D
     
  17. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Jondý, však právě relaxace a tak ujíždím na farmičce... xD Zrovna z předmětu, který je zajímavý, ale mě to momentálně nebaví...
    Jak to víš? Zrovna chroupu oříšky...xD
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zrzí však to jde slyšet až k nám jak chroupeš...
    A to nepracuji v zrovna tichém prostředí.
    :D
    Já vlastně také relaxuji i když nohy u toho na stole nemá.
    Ale výpověď kvůli tomu dávat přeci nebudu.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 12/10/18
  19. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Jondý, opravdu? Tak to musím chroupat potichu, aby Tě to nerušilo v práci a co potom? Svedeš to na mě, že jsi neměl klid k práci a rušilo Tě mé chroupání a posuďte sami přitom se nedá soustředit... Ruším Tvůj relaxační klid...xD
    To nedávej, není to zase až taková tragédie... xD
    Neboj, už jsem přestala, jím čokoládu... xD
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zrzí...
    Tak na to pozór!
    Víš co dělá čokoláda s tělem!
    Aby nám nakonec u vás po stromech neskákala rezavá kulička...
    :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.