ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    • Multipost - prosím nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Děkuji. *JÁ*
    Jonsdorf, tak teď jsem se vážně urazila. Copak já furt čučím na telku? Dopihele, vždyť já ani nevím, kdo je Gábina a kdo Mára!
    ***příspěvky sloučeny***
    Pokud ten člověk nebyl živitel tvé rodiny a neodmítl by tě ovézt domů, tak ses na něj měla vyrezignovat a nasbírat si masáků, co hrdlo ráčí.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/10/18
    kerryhill, marketka47 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pechfóglinko, spoj si příspěvky, ať nedostaneš bububu 8)

    EDIT: pozdě, velký bratr, teda sestra, vidí všude a hned... :( ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/10/18
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A vždycky na pravém místě, i když mu za zády hoří Sjezdovej palác.xD
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno... tak se zvolna probojovávám ke stonku z prvního úkolu u kostěné královny; de to, ale dře to... xD Uvidíme, co přinesou dny příští.

    herdi, taky bysem si šla trsnout, ale asi by mne měli za pořadatele nebo nějakou kontrolu... počkám zase na léto a na fesťáky, tam je nás dlouhověkých povícero xD
     
    Naposledy upraveno: 7/10/18
  5. Y_n_o
    ... tak, tak, (a to nejen v roce 1984, ale i v roce 2018 ) ;)
     
    kerryhill a Y_n_O tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dobrý podvečer přeji :)
    U Orákula jsme připomněli zrušenou hezčí sestřičku Farmeramy. Vilm4 a pechfóglinka smutně vzpomínaly na svoje mazlíky. Já vzpomínat nemusím, já se můžu zrušenou Fantasy kdykoli kochat. Když dali vědět, že se hra bude rušit, pomocí prográmku Bandicam jsem si ji celičkou po kouscích natočila. I s hudbou.
     
  7. Y_n_O
    hmmm, tak tomu se říká věrnost ;)
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    *JÁ*jinko, když se mi chystali sebrat mazlíčky, sice virtuální, jenže roztomilé, hledala jsem způsob, jak si je uchovat jinak, než jen screenem. A povedlo se ;)
     
  9. Y_n_O
    Fantasyramu jsem viděla jen z rychlíku, po pravdě? Mě se nelíbila. A prosím - nekamenovat.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Proč by tě chtěl někdo kamenovat? Každému styl, kterým byla nakreslená, nemusí sedět. To je jako s dalšími dívacími záležitostmi. Já taky nekamenuju v okolí nikoho, kdo se nedívá na zombíky, upíry, rychlíky, tajné agenty, vesmírné lovce odměn a spoustu dalších "blbostí" a vystačí si třeba s Ulicí xD
     
    Naposledy upraveno: 8/10/18
  11. Y_n_O
    a Blade Runner? Nebo "Čarodějem sobě navzdory"? ;)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    *JÁ*jinko, za to první dvakrát jo, protože prvníjo supr zpracování a protože duhýjo Harrison :)
    Ale to druhé je mi velkou neznámou, už lovím v knihovnách na webu... njn, čtu sice furt, ale ne všechno se mi do zorného pole dostane...
    A co takhle "Noční běžci?" a později vydané, ale přecházející událostem, "Tamír?"
     
    mamča50 a kerryhill tohle ocenili.
  13. Y_n_O
    tak to jsem zase mimoň já *JÁ* :D
     
    kerryhill a marketka47 tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, každá máme mezery ve vzdělání 8)
    Akorát ty máš nick, který ti toho mimoně krásně stupňuje a nemusíš vymýšlet žádná další přirovnání, jako "já"
    :)
     
    Naposledy upraveno: 8/10/18
  15. herda21

    herda21 Expert fóra

    A já jsem úplně mimoň, protože vůbec netuším, která bije....Budu si muset doplnit mezery. Je to jako když se mne děti ve škole udiveně ptaly: "Vy to neznáte, paní učitelko?" Tak jsem alespoň občas mrkla jedním okem, cože to právě frčí, ať jsem v obraze... :D

    Lino mám položeno - moc zručný a příjemný pán...Jenže, jak jsem chtěla mít ráno prostor nachystán a vyklizen, dostalo se mé křehké chodidlo mezi kovový práh a botník....Panejo, ta bolest.... A vypadá to tak, že se tentokrát bez lékařské pomoci neobejdu.... Ajta krajta, obávám se, že dostanu slušivou botečku a ve čtvrtek máme narozeninový koncert, takže...
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Takže do té doby musíš odpočívat s nožkou nahoře a ne aby tě napadlo zapnout počítač!;)
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Herda21: tak to mě mrzí...bolest si umím představit....

    I mně se dařilo....v neděli večer po tmě jsem vzala obývací stěnu, jaj, ten slovník a bolest, no ... naražené zápěstí, prsteník na noze oteklý, fialový.... nejhorší bylo řízení :cry:... jakýkoliv pokus zmáčknout spojku byl doprovázen syčením a nadáváním, že to fakt nemám zapotřebí.... A musela jsem řídit v pantoflích... dneska už je to lepší... jen děti a zvířata mají zvrácený talent se 100% trefit a šlápnou na bolavý prst několikrát za den :oops:
     
  18. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Zdravím :music:
    po delší době zase něco píšu... Ale poctivě jsem se nakukovala... :) Zmíním se k těm houbám, co jste tu nedávno zmiňovali. Já je sice nejím, ale připomnělo mi to jeden zážitek... Jednou jsem se vydala se strejdou do lesa právě na sběr hub... Moc jich nepoznám jen hřib, lišku a muchomůrku červenou (u té vím, že se nejí)... A tak si to tak štrádujeme po lese a já u každé houby, kterou jsem nepoznala, volám na strejdu, tu můžu vzít? Ne, to je prašivka a já zklamaně odcházím... Hrůza, tenkrát samé prašivky, ale pár hříbků jsem přece jen našla... Mimochodem na tu samou houbu jsem se ho ptala asi 10x tak kdo si to má pamatovat... xD Jednou mi děda říkal, že správný houbař má znát něco kolem 400 druhů hub... Tak nevím jestli vůbec takový jedinec existuje...xD

    Fantasyramu jsem viděla jen letmo a vím, že se mi docela líbila jenže než jsem se rozhodla, byla fuč...

    Já jsem ve čtvrtek odjela na barák, protože nám dědův kamarád půjčil štípačku na dřevo a tak jsme štípali tu hroznou haldu špalků takže mým zádům je 300 let... Sotva se pohnu... Aspoň je to hotový... :)

    herdo, když se daří tak se daří... Já se rozhodla vykoupat číčánky a holky dobrý.... Ale kocour Štísimon... Ten se se mnou pral takže jsem poškrábaná a ještě mi sjel zubama po ruce... A to jsem uhnula... Asi neměl náladu jindy je klidnější... Ještě mu musím ostříhat drápky tak to nevím nevím, to se bude zase rozčilovat Jeho císařství.... :music:

    Jinak dnes táta přivezl zelí nakrouhané přes 10 kg takže budeme nakládat a do toho má přijít návštěva a tady není uklizeno tak jdu na to ať aspoň uklidím...

    Přeji krásný den.... :music:
     
  19. herda21

    herda21 Expert fóra

    pechfógl Takže do té doby musíš odpočívat s nožkou nahoře a ne aby tě napadlo zapnout počítač!
    :D
    Nejen, že zapnut PC, ale dobelhání se do školy (naštěstí jen na dvě hodinky), teď jdu do louťásku rychlostí hlemýždě a poté musím absolvovat generálku na čtvrteční koncert. Lékař se nekonal, bude přítomen až zítra, tak ještě musím vydržet... Potřebovala bych koště....
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jedno mi bylo z famfrpálu.... Invaidní vozík taky mám do rezervy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.