ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. herda21

    herda21 Expert fóra

    Prepperka
    Hmm, já moc špatně spala minulou noc a kolegyně mi říkaly,že byly na tom podobně. Bylo asi "něco ve vzduchu". Taky už padám únavou, tak snad dnes budu spát pořádně.
    (Já tu inkriminovanou část mého textu smazala...bude to tak lepší...jen abys to věděla...)
    Y_n_O
    Ano, to tak v životě také chodí.. Nic se nemá odkládat, mohli bychom toho hodně litovat....a napravit to už nelze...
    Saxofon - můj oblíbený nástroj. Hrál na něj strejda František....Já od první třídy na klavír...ale o tom někdy jindy, pokud jsem už nevyprávěla (nerada bych se opakovala :D)
    Máš na mysli "Spolužáky?" to zrušení mne nemile zaskočilo. Už se to vskutku přehání. Teď, když už nás mají všechny zmapované, dělají se vším takové cavyky. To už je stejně s křížkem po funuse....

    Tak lidičkové, dala jsem si kalíšek horké medoviny (na včelky a jejich produkty nedám dopustit), přiostřila jsem ji slivovicí se zázvorem (už třetí den mám po těle takové nějaké mrazení) a jdu zalehnout. Dobrou noc a hezké sny :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 3/10/18
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Y_n_O: Božský titul... no a některé reakce (Já + Pajda....atd) mi připomněli našeho příliš hloupého kocoura Mikeše... Fakt byl buď totálně hloupý nebo líný, nejspíš obojí. Vždy jsem si ho položila na klín na záda a říkala mu " dám ti smetánkovou peřinku, česnečkové knoflíčky, cibulkový polštářek" a drbala ho na břiše.... No náš tehdy 3 letý Mates mě pozoroval a mě nenapadlo nic lepšího /matka od 3 dětí by měla mít rozum/ než kocoura hodit do pekáče a do trouby.... lidi on ten blb tam ležel ani se nehnul!!!! Kocoura jsem vyndala a vypustila.... Obratem se mi to vrátilo... Za dva dny šel děda na wc, já mu u něj v bytě (měli jsme přes chodbu v jednom baráku) vařila kafe a Mates pobíhal po bytě.... a za chvíli "dědo, Mikeš je v tloubě" ... co? "No Mikeš je v tloubě"... Jak šel z wc, koukl do trouby a náš blb tam seděl a čuměl, ani se nesnažil dostat ven.... Každopádně, kdykoliv mě napadla nějaká "kravina", buď se nerealizovala, nebo u ní nebyly děti...Přece jen, jak jsem psala výše, mám mít rozum....
     
  3. MatysekKamilek
    hezká story ;) mám doplňující dotaz:
    Jak dopadl kocour? ;) :)
     
    kerryhill a Y_n_O tohle ocenili.
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Já: Kocour byl flegmouš pořád, dožil se slušného věku, tedy doufám, pak se začal toulat a nevrátil se, to už mu byly asi 4 roky a hlavně Mates neuměl zapnout troubu... Teď mě napadá, je mu devět a neumí ji zapnout doteď.... :p
     
  5. MatysekKamilek
    ;) a kocoura máte? (nějakého) xD
     
    kerryhill, Y_n_O a marketka47 tohle ocenili.
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Já: Zatím ne, Čertíka /je v avataru/ mi letos přejel "některý z bezva sousedů" a tak nějak mi zatím žádný nesedl, abych ho chtěla :(
    Jinak kočky mám 3, (Mimi - té je 9 let, Mouru 15 let a Viktórii, ta je 3 letá).


    Tak a je po klidu, naše holčička je po necelé hodince vyspinkaná a do 19h večer, kdy se koupe, večeří a půl 8mé spinká se nezastaví... No, tak zavoláme tatínkovi, jak je na tom a kdyžtak si pro něj dojedeme, ať si svoji malou slečnu hlídá chvilku on.... (nejlépe do večeraxD).
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    MatysekKamilek: Doporučuji dát malou na klín a povídat " dám ti smetánkovou peřinku, česnečkové knoflíčky, cibulkový polštářek"..... ,-) A neříkej, že taky neumíš zapnout troubu ,-)
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Moje kočka teda troubu zapnout neuměla, asi to bylo tím, že tam nebylo tlačítko, ale otočnej knoflík. Soudím tak podle toho, že asi tak tři hodiny po porodu narvala všech pět koťat do mikrovlnky a zabouchla dveře.;) Laktační psychóza ji přešla asi za tři dny, během kterých jsme byla vynervovaná péči o ty mrňavý gangstery a pak se projevila typicky pro jisté nepřizpůsobivé, když už bylo vše zařízeno, přišla a mňoukla: Vraťte matce děti! Pak si je někam odnesla. Tuším, že byly v prádelníku, koši na prádlo, pod polstrováním na křesle a za kanapem.
    Kocoura jsme taky měli, devianta jednoho. Poté, co oplodnil svou sestru, se mu začalo říkat byvší kocour.
    P.S. Někdo z řad kočkomilů mi říkal, že kastrovanému kocourovi se správně říká kočičák.
     
    Naposledy upraveno: 4/10/18
  9. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Po tých "mačacích príspevkoch" sa tu doma chechtám na plné kolo ... Jedno lepšie ako druhé, tak ma napadlo, že dať dokopy všetky tieto humorné rozprávania zo života, bol by z toho parádny Silvestrovský program xD
     
  10. herda21

    herda21 Expert fóra

    Zdravím vás při končícím odpoledni, milí závislí a důchodoví; malinko odbočím od úžasných kočiček a kocourků a sděluji, že si odteď budu užívat nádherného titulu "Vládce duhy". Kdo bude mít čas, chuť a náladu, může si se mnou u příležitosti tohoto významného farmářského jubilea "štrnknout" skleničkou horké medoviny, třeba na hradě kostěné královny :). Cink!
     
  11. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    ou.. stovka no což, konečně jsi se dočkala sousedko :D :D Gratuluji :)

    to já z podkérkonošší nesu krásné jméno :D horolezkyně :D :D horolezec jde dnes na fočus, prej přijedou nějací Ukáčka :D, takže kam se člověk podívá tam chlupatej :D a horolezčata jsou zalezla po pokojích a ani nedutají, bo by je zastihla domácí práce :D
     
  12. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    [​IMG][​IMG]
    Připíjíme s tebou sousedko milá:inlove::music:
     
  13. herda21

    herda21 Expert fóra

    Ó, tak to je moc hezké překvapení, Liduško, a já za něj upřímně děkuji, stejně tak za milá slova... :inlove:
    Aninko, také děkuji :inlove:
    Samozřejmě jsem poděkovala i těm, kteří poslali holoubka či Suzy :)
    Vězte, že je to moc příjemné a já si toho nesmírně cením. Cítím se fakt jako oslavenec a užívám si tu chvilku slávy.... :D:music:
     
  14. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Jsem ráda,že jsi překvapená a ta naše flekatá potvora se mi opravdu rozvaluje na stole u PC,chce prostě pozornost,snacha říkala,že jí to dělá také,lehne si na papíry a nehne se.Má to horší,ona si nehraje,dělá účetnictví :)Je to jen blbě focené,není to maxi pes,je to normální čivavákxDA PC je také normální,jen se divím,co jsem to vyfotila;)
    [​IMG]
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hlásí se Hujer, tady jsem si dovolila... švestičky... snad mi ostatní prominou to společné věnování :oops:

    [​IMG]
    (Když neprominou, přepíšu to na diplom ode mne, byl to jen nápad... stačí napsat.)
     
    Naposledy upraveno: 4/10/18
  16. herda21

    herda21 Expert fóra

    No páni :inlove:....Nemám slov... Úžasné o_O:D

    Zkouším si to přezpívat :music:

    Y_n_O, marketka47 Holky zlaté, oba obrázky jsem si uložila do PC :)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To není part, to je dekorace xD Ale nedává BZ ani TBZ... :-(
     
  18. herda21

    herda21 Expert fóra

    xD....ale aspoň jsem to zkusila xD
    Hm, proč ta podkovička? Tohle je přece více než BZ či TBZ;)
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak na farmě jsou přece dekorace, které nic nedávají, nebo málo, případně jen dočasně, nepotřebné ;)
    Mno, já to tedy také zkusím přezpívat, ale nejdřív v sobotu ráno... děcka budou v práci, sousedi po nákupech, kocouři to snad zvládnou xD
    Jsem ráda, že se líbí. Snad se ostatní nebudou zlobit, že jsem to vzala za nás všechny...
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Casey27: Ty jsi morbidní.... ale pobavilo to, to jo... troubu zapnout umím a naše holčička (vytoužená po třech klucích) by do ní občas nacpat potřebovala, je schopná za deset minut přerovnat celý byt.
    herda21: gratuluji ke stovce.. teď ti budou chvilku levely skákat sami, po dosažení 200, to bude zase se vlést, jako posledních pár levelů do sta...
    Zkusím večer nastudovat, jak se vkládají fotky (tedy hodil by se mi návod) a pokusím se sem dát foto toho našeho malého tornáda /to vymyslel tatínek, byt po jejím řádění je fakt jak po řádění tornáda :)/
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.