ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra



    [​IMG]
    Tak to já budu do jedenácté večer ještě poctivě pracovat xD




    [​IMG] .. hezké pondělí :) přidávám se k markétce a přeji všem

    hezké prožití nočního rejů na košťatech, mám ho
    nachystané
    tak snad to ještě stihnu se k vám přidat [​IMG]


    Gratulka všem postoupivším a večer se to oslaví :D


     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím holky...

    Dnes byl bezvadný den.
    A tak pozor ať vydrží..!
    :D:D:D

    [​IMG]
     
  3. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Zdravím. Omluva, že reaguji až teď.... prostě dneska nevím kam dřív skočit. Tímto chci poděkovat všem co se nějakým způsobem zapojili do akce "kulový blesk". Nestíhám všem odepisovat individuálně, takže volím tuhle cestu. Dále na 99,9% budu mít od hráčky Ezzra ty správné granulky, takže odvolávám co jsem slíbil a slibuji co jsem odvolal, trubte na poplach... zrušte poplach nebo co ještě ,-) Prostě pozastavuji mezinárodní pátrání po granulkách ,-) Díky všem a hezký večer.
     
  4. nanyblacks

    nanyblacks Vážený autor

    Ahoj všem, tak ty naše roztleskávačky( Terkacheerka) a roztleskávači skončili ve finále na sedmém místě. Přeji všem hezký večer. N.
     
  5. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Casey27 - Vzhľadom na existenciu možnosti 0,1% sa síce nebudem najbližší týždeň o granulky starať, zo zreteľa ich však nepúšťam.
     
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Casey27.... kdyby náhodou to nevyšlo, ozvi se.... chlap mi jezdí ven, mohl by kouknout v Německu a Švýcarech... ;)
     
  7. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    MatysekKamilek...ahoj to ze jazdi tvoj muz von je v celku pekne ,,ale upozornujem ze v Nemecku ani sirokom okoli uz staru sarzu nekupi..ani veteriny ju nedrzia ..tam totiz bola stiahnuta s trhu..stary dopredaj ostal len v CZ,SK a PL..velmi ocenujem vsetkych,ze sa takto zapajaju na pomoc..,
    uplne premyslam ,ze ked bude nejake nutne SOS,pre zver oslovim to tu...:)
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Casey - tak ať ti koupí nejméně troje, aby zas za chvilku nebyla akce "Kulový blesk" xD:po_O
     
  9. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Zdravím :music:

    byla jsem o víkendu na baráku, uklízet po zimě a po bourání, ale pořád to není ono ještě... A tu se mezitím strhla akce kulový blesk, která skončila pozitivně což je dobře... :music: Mám sice zdravé kočičky, ale mlsné.... U Enušky si pamatuji, že jedla pouze a jen jednu značku masové konzervy, kterou měli pouze v jednom obchodě a to ještě musela mít jednu příchuť.... Nic jiného jíst nechtěla a granule vůbec nejedla... To bylo hrozný a běda jak nebyly... No a Rozinka to je jiné kafe.... Chovatelka, od které jí máme, jí zase krmila jen tvarohem takže milá čiči nic jiného nejedla a po čase už ani ten tvaroh jíst nechtěla... Takže různé paštičky, kapsičky jsme zkoušeli pro kočky a nic nejí dodnes akorát u granulek není tak hrozně mlsná... Ale jí sýr, domácí pacholík, jogurt a občas si dá kuře nebo makrelu... A jednou změnili tvar u granulek pro britky a ona už je jíst odmítala.... Zbývající 2 nejsou až tak mlsné....:)

    Casey, jak píše evoku, chce to veliké zásoby.... :music:Akorát nevím jak to uděláš až jednou k sehnání nebude... Samozřejmě kočičce držím palečky a takový krásný polštářek co má, je k nezaplacení.... :)

    Jinak přeji krásný svátek práce což znamená nepracujte bavte se :music:
     
  10. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    zrzinka11...ste v skutku veliky zveromilovia,,,ale ako mozem poradit..dospelym mackam sa nedavaju ziadne mliecne vyrobky..len kotata do 7mes sa dokrmuju laktozou a potom stracuju stravitelnost laktozy..to ze macka v rozpravkach pije mlieko ako dospela je pekne...nezabudajte ze to je dravec aj ked je domestifikovana..drzte sa masa a ryb na skrmovanie,,to iste sa tyka aj u psov.

    pechfoglova..s tym kondenzovanym a susenym mliekom priam zabijas traviaci trakt macky:cry:
     
    Naposledy upraveno: 1/5/18
  11. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    ezzra, já vím... proto jí to nedávám jen jednou za čas, když mi to švihne ze stolu nebo z ruky, je vynalézavá... jinak je na kvalitních granulkách, které jí objednávám.... :music: No a když mívám koťátka tak je pak učím jíst vše pro kočičky, aby to nedopadlo jako u Rozinky... Jo a ještě jsem si vzpomněla, že jsme objevili paštičky a ty jí moc chutnaly, ale bohužel už nejsou k sehnání.... Někdo doma vyhodil krabici a já si pamatuju pouze část názvu a najít mi to podle toho nejde, není to stěžejní slovo.... Chtěla jsem totiž poprosit známou jestli by to v Německu nesehnala.... Bohužel se mi nedaří najít obrázek abych jí ho ukázala... Třeba si časem vzpomenu....:)
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    S tím mlékem pro kočky: Vzniklo to asi tak, že některé venkovské kočky se pohybovaly v blízkosti chlévů, takže krmit je mlékem bylo nejsnadnjší a nejlevnjší řešení. Myši si přinesly samy. Dobře přijímají zahuštěná mléka jako kondenzované nebo sušené. Vždy neředěné a ne pořád.
    Jinak, právě probihající akce i s tou včerejší nedávám - a mohla jsem do chvíle, kdy se mi nepovedlo vysvětlit rodině, že ty prsty mi nemodrají kvůli utažené sádře, ale kvůli modřině, která naskočila. Talkjsem strávila šest příjemných hodin v ambulanci na Bulovce s vědomím, jak ty sklizně unikají....Chtěla bych kompenzaci za zbytečný výjezd, třeba pejsefku, ale s tím by mě asi rodina poslala na oběžnou dráhu.:p
     
    Naposledy upraveno: 1/5/18
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ezzra Polsko mám 40km, tak ani toto by nebyl problém.... :)

    A naše kočky a mléko... kromě Moury a Micinky ho dostávají všechny, tyhle 2 jsou polodivoké a pouze je přikrmuji granulemi...
    Mimi a Viki jsou rozcápné, Viki je vůbec "pochybná existence"... ta ani myši neloví. Mimi noo, tak ta je dravec lovec, tu i 3 dny nevidím... A když má koťata je schopná dotáhnout za hodinu 10 myší.... No jinak co můžou, tak ukradnou, jsou mlsný.
    Jiná kapitola byl kocour, inteligent každým coulem. Ostatně kouká na vás z avatara :)
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    ezzra: můj chlap nesnáší francouze .... fakt moc... ovšem, co píšeš o polácích je částečně pravda, sem se dostaly uzeniny s posypovou solí na silnice, a ještě něco, ale nevím co .... zkratce RC nerozumím, nevím, co to je. :( ale země na cestování je krásná...
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    RC je značka žrádýlka (velice volně přeloženo Královské psí), drahé jak sviňa s pověstí kvalitního, dietního, luxusního, ale stojí dost za guano. Na okraji Prahy je továrna na žrádlo D,,, (Miláček) se složením pro výchdní Evropu - a odtamtud se linou věci.
     
  16. Ahoj Závisláci,
    prosím vyhněte se komentářům, které dehonestují národy a národnosti, je to v rozporu s pravidly chování na našem fóru.
    Děkuji.
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Áha... značka granulek.... naše kočky mají ty obyčejné značky, co mají markety jako svůj produkt. Ovšem Mikeška si baštila, ve žlutém a zeleném obalu pro kastrované kočičky a žijící v bytě. + kapsičky a konzervičky....
    Téda, mě tak bolí záda.... naše holčička usnula a protože mi spí na klíně už nevím, jak si sednout...
    Mimi se včera narodila 2 koťátka... májová... No byla sranda, ráno na ty 3 od Viki vrčela, prostě hotové gestapo, furt jsme ji hlídali, aby jim neublížila... jakmile se začalo schylovat k tomu, že se narodí jí, hned si ty Viki začala přivlastňovat a tahat do svého pelíšku :).... Takže to vidím jako pokaždé, prostě je Vikině sebere. :oops: Ovšem maminka je skvělá, vychovala moc koťátek, nejen svých...:inlove:
     
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkné májové dopoledne. Trochu se nám ochladilo, vypadá to na déšť, tak uvidíme. Akci jsem stihla jen tak tak. Měla jsem zde návštěvu a užili jsme si krásné výlety do okolí, počasí nám přálo, poseděli jsme pod pergolou a bylo to fajn. Jsem připravená fandit hokeji nejen na farmě, ale i v reálu. Popřeji všem milým závislákům pohodový den, hodně gólů do soupeřovy branky a ať se nám daří. ;););)
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zravím a přeji bezvadně krásný den všem...

    Naši oba Kájové dlabou vše na co ukážu tak že problém nemám.
    Jen na granule nejedou protože je mám rád a viděl sem z čeho i jak se granule dělají!
    Věřte to by nežralo ani zvíře!
    Ono nic se nemá přehánět a všeho moc škodí že?

    A co nadcházející akce holky..?
    Myslím tu na farmě protože ta na opravdovém ledě je jasná.
    Já jí vynechám neb-ne že by nebyl čas ale můžu si vybírat.

    No budem držet palce jak zde i tam...

    [​IMG]

    Protože Bůh za nás už nehraje, ámen.

    [​IMG]

     
  20. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    MatysekKamilek....prajem fajn hru

    *Já* omluvam sa ked som dehonestovala nejaky narod...mazem
     
    Naposledy upraveno: 2/5/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.