ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Už si to nepamatuji přesně, ale tehdy v té diskuzi někdo psal, že největší spotřebu dat má načítání farmy. A myslím, že právě matlafous psala, že ji má otevřenou stále.
     
  2. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Nevím jestli to "znova" žere data, ale když mi telefon "usne" se zapnutou farmou, tak se někdy musím přihlásit úplně znovu a někdy se jen načte jako znova, ale bez přihlášení. Tuším že mi to moc nepomáhá. Možná je to někde v nastavení... ? Nebo vypnout "usnutí" telefonu ?

    edit Jonsdorf: Já si myslela, že to tak nějak je, takže díky za potvrzení :-D
    A krásný den ! U nás trochu popršelo, teď vylezlo "slůňo", tak je venku nádhera !
     
    Naposledy upraveno: 24/4/18
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tydítkovičko je to jako myslím všude na stránkách s heslem. Při delší nečinnosti Tě připojovatel odhlásí.
    Jde o to že připojení se stává zranitelné a mohlo by se stát že některá třetí strana může vidět data připojení.
    A to myslím je v zájmu všech aby se tak nestalo...
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dobré jitro všem, tak jedna akce začala včera a druhá se na nás sype dnes, to bude veselo na našich farmách a ty tablety a telefony budou potřeba jak sůl, když nebudeme zrovínka u PC.
    Mohlo by tu býti veseleji, nějak sem hodně lidiček přestalo psát a je to velká škoda, co já teď budu číst? Tak ráda jsem se sem chodila zrestartovat a teď mrtvo, kdyby sem občas nezavítal Ráďa, tak tu moc šrumec není. Díky všem, kdo sem ještě chodíte pokecat, mám vás ráda
    :D:inlove:;)
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Krásné dobré ráno všem...
    Tak jak to dnes vidíte?
    Bude krásně svítit, nebo nám pobulí mráčky?
    Byl bych pro tu první variantu...
    :)

    Zrzi...
    Co znamená posekal se mobil..?
    xD
    Sousedům:
    Akci nedělám neb jak říkala princezna Krasomila...
    "Není mi hoden zavázat střevíček!"

     
    Naposledy upraveno: 25/4/18
  6. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Krásné slunečné ráno:music:

    Radku, svítit bude :music: Mráčky plakaly dost užxD Ty jo, se kvůli Tobě skoro válím smíchy po zemi...xD Chvíli šel a pak se zastavil a takto několikrát což mé nervy nevydržely možná lepší kdyby zamrznul... xD Ty nosíš střevíčky a od kdy?xD

    Aspoň, že na farmičce je pořád slunečno...:music:Ani jsem netušila, že akce s robotem ještě je.... xD
    evoku, pravdu máš... :) Abych ještě věděla jakou akci plním.. Né jako v Družstvu asi polovina rozdělána a nedodělána, protože netuším, který úkol dělám...xD Tak tam jednou za čas naběhnu a co mám, to dodám... xD
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zrzí
    jako bys nevěděla že u cimrmanologů je možné vše!
    I Jára da Cimrman (český protějšek Leonarda da Vinciho) nosil nejen dámské střevíce ale i šaty.
    Nevím tedy co je na tom tak divného..?
    :D:D:D

    Jen připomenu že J.CIMRMAN byl Český velikán.
    Dramatik, básník, hudebník, učitel, cestovatel, filozof, vynálezce, kriminalista, sportovec a gynekolog samouk.
    Byl také důvěrným přítelem Alberta Einsteina a důvěrným nepřítelem Thomase A. Edisona.
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zrziku :), tak to jsem na tom podobně, měla jsem družstvo téměř vybílené, krom šlechtěnců a úkoly s dlouhodobkama, ale teď 3 měsíce jsem trochu od farmy stávkovala a nějak se to nahromadilo :sleepy:, taky dodávám jen tak, jak mě to napadne, hned se tam jdu juknout, jestli něco můžu dodat o_O budu asi pilná a možná, někdy - když bude dřív hotová akce, tak udělám i ty časovky, ale i to ještě nějaký měsíc počká 8)

    Radku, tak toho taky miluju :inlove::D:p
     
  9. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Radku, po přečtení Tvého příspěvku jsem došla k závěru, že jsem byla poučena xD Jelikož kdybych to bývala věděla tak bych se přec nepodivovala... xD Jinak děkuju za obsáhlý výklad a kéž bych tyto čerstvě nabyté vědomosti mohla někde v blízké době zúročit.. xD Ale obávám se, že mi zítřejší zápočtový test nijak neovlivní... xD

    evoku, to já jsem si dala za cíl ho vybílit krom šlechtěnců těch je mi líto tam dodávat... :music:Jenže tento cíl je starý asi tak 5 let... Nesplněný a ještě jsem na tom hůře.. ;) A když jsem nějaký náhodou udělala tak jich zase přibylo takže jsem na tom byla stejně nebo dokonce hůř... No a do toho ty akce takže mi docházejí zvířata jenže když je akce tak se mi jí zase plnit chce... :music:

    Takže modíci doufám, že časem budeme mít nafukovací farmičku... Moc by se mi hodila a včera bylo už pozdě...:music:;) Vím, že by se hodila všem v množství všeho co přibývá, ale aspoň v té liště je hodně místa...;)xD
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně jednou profesor vyhodil od zkoušky, neb jsem při zápočtu použila větu z filmu, který šel večer předtím v TV. Prý jsem se měla učit a nečumět na blbiny.
    Což mi připomnělo vtip: U pana profesora zvoní v tři ráno telefon.
    Ospale se ohlásí a slyší: "Tak co, vzbudil jsem tě?" "
    No, ano..."
    "Tak to je dobře, ty hajzle, já se ještě učím!"

    Že jsem ho neznala, když jsem studovala!
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím holky přeji krásný i když u nás studený podvečer...

    Dnes ráno to u nás v zelenině vypadalo že se tam stala nejmíň vražda přímo kedlubnou do hlavy!
    Ale naštěstí šlo jenom o slevu.
    Úplně jak za totáče..!
    Co se stalo? Co se stalo? Mají banány? Nebo mandarinky?
    :D:D:D
    Funící sousedka k nám do pátého patra sípala a nemohla popadnout dech!
    (protože nám nejzdí zbrusu nový výtah)
    "Mají levný květák sousede!"
    "no tak hurá" odpovím...

    A pak jsem na vše zapomněl.
    Ale v jedenác jdu nakupovat a hádejte co bylo na oběd?
    No v zelenině zbyly dva ohromné květáky!
    :D:D:D
    Hned jsem si vzpomněl na ráno a jaké to mám štěstí!
    A od štěstí jsem byl hned u čtyřlísku neb na zlaté mušky nevěřím.
    A čtyřlístek?
    No tak tam byl zase ten květák s kterým jsem se táhnul do toho pátého patra, protože nám nejezdí výtah!
    Neříkal jsem to už..?

    [​IMG]

    Všem přeji krásnou dobrou noc...
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Radku, to je krásný xD moc jsem se pobavila a vzpomněla na zašlé časy, taky jsem si tak včera připadala v Kaufu, bo měli květák xDxDxD

    Pechfóglinko,
    taky jsi mne pobavila po ránu to nejlepší xDxD dnes by mne telefonát nepřekvapil, jsem od 3 hodin vzhůru, kdy už jsem nezabralao_O
     
  13. nanyblacks

    nanyblacks Vážený autor

    Ahoj všem, chci vás poprosit aby jste dnes odpoledne drželi/y palečky a pěsti Terce - cheerce. Včera v podvečer postoupili na MS
    v USA do finále. Děkuji N. její sousedka.
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Držím Terce všechny palce co mám ;):)
     
  15. robin2151

    robin2151 Velmistr fóra

    Přeji krásný předmájový víkend Vám všem.Dnes jsem dosáhla na farmě 150 a na baha 403.Jedu na víkend na chatu, nevím jak to bude s internetem, snad bude funkční a bude čas pokračovat v akcích i děsivce, venku je hodně práce - tráva, hrabání po zimě a také vnitřní úklid. Terce jsem pěsti držela, snad to pomohlo.
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Radku - a v kolik jste obědvali? Ono uvařit květák, natož ho obalit.... Mimochodem, moji přežraní Moravané(to není na vás zde, to je na přízeň co se mnou nehraje) to mixujou - jedna růžice květáku, jedna brokolice - a pak to v té strouhance hledej.
    Baví se dva chlapi: Co bys řekl ženě, která tě bezvýhradně miluje, plní všechna tvá přání. stojí vždycky za tvými rozhodnutími, chválí tvé názory....
    No asi: Ahoj maminko!
     
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Přeji krásné sobotní ránko holky...
    Magdi...
    Když se na to vrhne více rukou než jenom jeden pár je to za chvilku.
    A jaká to byla dobrota, heč...
    :D
    A dnes vaří babička, budou dukátové buchtičky a zeleninová polévka.
    Tedy doufáme? Slíbeno to máme a odpoledne vyvezeme babičky na pohár do mléčného baru! To bude šrumec...
    :D
     
    Naposledy upraveno: 28/4/18
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dobré ránko závisláčci - u nás už se v ledničce uležuje mokrej bramborovej salátek a budou řízečky z kotlety, je to rychlý, bo teď dopoledne to chce nějakej trošku úklid, vyluxovat a vytřít a pak už mám celý den jen na farmu ;) Robin gratulka velká, já už levely nepočítám bo co 4 dny jeden na farmě a co 7-8 dní na bahamě, tam budu mít brzy 400 :music::D
     
  19. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Gratuluji k postupu
     
    Naposledy upraveno: 28/4/18
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Krásnej den, co? A já si ráno zlomila ruku v zápěstí. Lidi, s tím se tak blbě píše a sklízí! A přešla jsem na astronautskou stravu, protože se i blbě jí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.