ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra




    [​IMG]
    Hezký večer moji závisláčci :p



    Páni holky, když už tady mluvíte o svých miláčcích ...
    měla jsem i dříve pejsky ale naše dáma Dida je všechny předčila.
    Stále dávala najevo, že ona se stará o nás a ne my o ni a vždy věděla co se nám nelíbí.
    Na procházkách chodila vedle nohy bez vodítka (jako cvičená) a když se ujistila že jsme rozumní,
    odběhla si konečně přečíst zprávy od ostatních pejsků co nechali kolem cesty.
    Jednou na nás bafl veliký pes, tak mu skočila přímo do tlamy,
    ale on byl v šoku z toho prcka, že ani nestiskl ... jen když mu z tlamy vypadla, se olíznul.
    Když jsem vylezla ze sprchy a namazala se krémem, rozhodla se že to není ono a snažila se mě olízat sama.
    V kuchyni při vaření udržovala čistou zem ... co spadlo z linky, hned zlikvidovala.
    Nezvané návštěvy ignorovala a ty příjemné otravovala jak mohla a nosila jim vše co mohla unést.
    Štěňátek odchovala hodně, nejlepší máma na světě a když je nakrmila bafla na nás,
    že nám je předává a ona si jde zalenošit a natáhla se na gauči ...
    když se mrňata zase dožadovali mlíčka,
    jen na nás mrkla, jestli jsme tam a usnula. Na stáří už neviděla ale dělala že jó a byla stále veselá ...
    Dožila se 15-ti roků a její odchod byl hodně bolestivý a museli jsme odjet k veterináři.
    Zajímavé je, že nevěříme v nad-věci, ale jsme ji později - i dcera - slyšeli v noci
    trajdat po bytě jak byla vždycky zvyklá a nijak nám to nepřipadlo divné.
    Na to se nedá zapomenout ...
    [​IMG]



    Ale asi to zažívají i ostatní milovníci svých čtyřnohých kamarádů :p a já si od té doby už pejska nedokázala pořídit.
    Tak přeji všem pejskům i kočičkám hezké stáří, hodné pány, moc hraček a lásku co nám dávají,
    jim snad ani nedokážeme všechnu vrátit, tak moc jsou oni silní :inlove: :p




    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/4/18
  2. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ano,mám to taky tak:cry:ale já pro změnu sebrala kde jakou kočku sirotka.Jelikož pejsek byl moje velká srdeční záležitost,tak jsem jiného už nechtěla.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám asi posledního a taky nejlepšího pejska, říkáme mu pane inženýre, bo nás fakt poslouchá a rozumí každé slovo. S prvním pejskem jsem měla problémy, to byl sice pan pes, ale opravdu to byla svéhlavička, který si dělal co chtěl. Až v jeho dvou letech jsme si trošku začali rozumět co od sebe očekáváme. S tímto druhým - Oregonem - to je ouplně jiné. Užívám si ho naplno a doufám, že fakt bude ve zdravé kondici ještě hodně dlouho. Taky přeji všem pejskařům a kočičkářům, ať jim ti miláčci dělají radost a jsou tu s nimi hooooodně dlouho, je to fakt radost veliká, takové pohlazení dává vše.
    :inlove:
    Jedu víkend relaxovat na chatičku, zašlechtím si až v neděli odpoledne, tak se tu mějte prímově a přeji pohodu a krásné sluníčkové dny
    :D
     
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Dobré páteční ráno i když u nás je pod mrakem a pěkně se ochladilo. Vypadá to, že bude pršet, ale to by ani nevadilo, protože sudy na zahradě jsou úplně prázdné. Tento týden bylo pěkně a těch pár kapiček , které spadly, tak se hned vypařily. Byli jsme s bráchou a se švagrovou popřát strejdovi k 91. narozeninám, byli jsme rádi, že se těší dobré pohodě a byl to moc pěkný den. Kdo ví, kolik jich takových ještě bude. Část akce mám splněnou a v tulidomku jsou předšlechtění motýli a čekám, až se spustí večer BB. Popřeji pěkný den, já jdu se švagrovou na masáž, dostaly jsme od Ježíška poukaz, tak si to užijeme. Mějte se fajn a ať se daří ve šlechtění. ;););)
     
  5. Ahoj mamča50
    **To je pěkné, přibudou nějaké nové výhody (uvidíme, jak moc budou výhodné) a co bude se sloty? Ty by bylo dobré rozšířit., ale to bychom asi byli moc nároční. Přeji fajn hru a budu se těšit na další novinky.** citace z FarmOracula.
    Dva diamantové a tři zlaté sloty jsou ti málo? :D :D :D
    Jukni ještě jednou na obrázek Orácula ;)
     
  6. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahojky farmáříci,zdravím,u nás je ten déšť také na spadnutí a je už potřeba,je sucho.
    evainfo-krásné psaní,škoda,že nejsou vidět obrázky,tedy alespoň já je nevidím. Nepíšeš náhodou o mojí čivavce Kikině;) to bylo
    přesně takové malé stvořeníčko s obrovským srdíčkem a bezmeznou láskou, věrností a odvahou paničku bránit za každých okolností a když viděla,že mi není dobře,že nemůžu s ní jít ji vyvenčit,tak seběhla schody,oběhla barák na zahradu,vykonala potřebu,bleskově přiběhla zpátky,zkontrolovala jak mi je,a ulehla vedle postele a hlídala.Kouzelné bylo,jak vždy se zvedla,zkontrolovala jestli tam jsem a zase ulehla.Prostě když odešla do psího nebíčka,tak už jsem si také náhradu nenašla. A ten Markétky čivavák,Čárlí-no mám ho ráda,pohlídám ho,navštěvuje mě (hlavně pro pamlsky);)Ale.....není to to co by mě oslovilo.Jo a to jeho zraněné očíčko se moc nezlepšilo,stále je tam ten povlak a lepší už to nebude,ale vidí a to je hlavní.

    Re:eek:obrázky vidím,ano je to čivavka a je i podobná mojí Kikče.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/4/18
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Já, omlouvám se, mrkla jsem na to a špatně vyhodnotila. Budu určitě spokojená, snad na to hvězdičky vystačí. Příště budu lépe číst i mezi řádky. Pěkné odpoledne.;););)
     
  8. Ahoj mamča50
    myslela jsem si, že jsi určitě přehlédla bonusovou lištu se sloty, ;) stane se :) já se jen lekla, že i ty novoty by byly málo :D
    Hezký den
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se dámy hned poránu naštvala. Jedna naše klientka darovala do sdpolečné knihovny komplet Agathu Chsristie včetně autobiografie i jiných bio. Tak jsem si začala doplňovat vzdělání, přece jen jsem něco i nečetla. Vzala jsem Smrt staré posluhovačky a asi na str. 5 jsem se dočetla, že stará stařenka se šedými vlásky staženými do drdůlku se pohybovala někde na rozhraní 60-65 let. No není to sprostý?!!!!
    Jinak venku je po dšešti a takový houbový počasí. Hned bych vlezla do toho svýhoi podpisu, pod těmi listnáči zaručeně musí něco růst!
     
  10. Ahoj -pechfógl-
    ano :) je to velmi neuctivé, a navíc... "stará stařenka"... ona může být i "mladá" stařenka? To by asi byla žena ve věku mezi 50 - 55 lety - což by urazilo i mne, čerstvou padesátnici :D
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No nemyslela jsem to zas jako takovou urážku. Za pár dnů opláču 65. narozeniny. Mám na mysli takové ty "být věčně mláááád" neboli botoxové blondýny. Bůhví proč se totiž traduje, že blondýny vypadají v kmetském věku svěžeji než brunetky. Jinak, je obecně známo, že když slavil Svatopluk Čech padesátiny, oslovovala ho městská honorace "Slovutný kmete".
     
  12. -pechfógl-
    pozor! To není žádný bluf, - to že blondýnky (některé) vypadají svěžji (než brunety a černovlásky) i v seniorském věku. Má to základ ve fyziologii ženského těla. Je dokázáno, že přírodní blondýnky mají více ženských hormonů, než brunetky či černovlásky. Proto také vypadají - ehm - ženštěji. Nerada bych rozrýpávala nějakou diskusi, která by zaváněla diskriminací, ale opravdu to tak je a podrobnosti se dají dohledat na netu.
    Vypadat dobře a svěže se možná dá i bez botoxu a faceliftu :D
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    *JÁ* tak to s tebou nesouhlasím ;)xD bo jsem se nechala ostříhat na 5 cm vlásky a vypadám velice svěže ve svých 60ti letech :D:p
     
  14. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj, Sněženka1950 (Lvl 74) se doteď nepřihlásila a už mi zmizela i ze sousedů!
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já nic, já jenom nechci být v pětašedesáti stařičkou uklizečkou! A už vůbec ne zavražděnou sekáčkem.To mi ta Agatha dělat nemusela.xD
     
  16. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Mám - teda vlastne mala som, tiež Sněženku za susedku, po prečítaní predošlého príspevku som to išla omrknúť a naozaj, aj u mňa uvoľnila miesto. Zrejme tie reálne povinnosti mladej dôchodkyne sú naozaj časovo nezladiteľné s poriadnym farmárčením. Teda aspoň dúfam, že za tým nebude nič iné než toto.
    A k tej starej starenke od Agáty - len si treba uvedomiť v ktorých rokoch to písala, dnes by to už aj ona určite inak napísala, poznajúc dnešné dôchodkyne, keď mnohé ešte v 80-tke čiperne trielia za povinnosťami, ktoré ich dcéry (mladé dôchodkyne) už nestíhajú ... doba a vývoj ľudstva ide stále dopredu, že?
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A sama se dožila pětaosmdesáti:Jenže ona se v tom věku už považovala za starožitnost.
     
  18. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Zdravím:music:

    dlouho jsem tu nebyla... A nestačím se divit, kde všichni jsou? U mě je nového to, že mám asi fakt na čele namalovanou jitrnici a ještě to mám asi napsáno na čele nad obrázkem... Ach jo, snad nikdo větší smůlu nemá...

    Co se týče zvířátek tak chápu ten smutek, když zvířátko odejde... Můj Těkvík odešel velmi mladý a nepřekousala jsem to dodnes... I když mám Džesíu pomstu za všechny rotvíky, co jsme kdy měli... Ona je demoliční celá četa... Sice se o půlku zklidnila na to, že jí je 16 měsíců... Pořád má ráda věci, které nejsou k jídlu... Kočkám pokoj nedá takže občas na ní visí jak na vánočním stromečku... Zkrátka veselo.. xD

    Škoda, že sněženka asi už nehraje... Byla milá a tvořivá...

    Radkuuu, než vyhraješ ve Sportce tak je větší šance, že bude jedna z bank lehčí... a hlavně nesmíš čísla změnit, já je změnila a za 2 roky padly ty, co jsem měla před tím tak to je pak na hoooodně pevné nervy.... xD
    pechfógl, to je vrchol uvést stará stařenka.. xD Zajímalo by mě jak taková stará stařenka vypadá... :music:

    Sice nejsem stará stařenka ani mladá stařenka a ani seniorka do toho mám ještě dost let před sebou, ale ráda sem chodím na pokec s vámi jelikož na farmě závislá jsem, když mám našlápnutý 8. rok... xD:music: U jiných her jsem tak dlouho nevydržela...xD Takže farmička se mnou zažila věcí a farmářů... ;)

    Přeji všem krásný slunečný den a těm co postoupili někam či něco slavili tak gratuluju, já jsem postoupila na baha do 288 lvl a tak volám 300 lvl těš se... :music:
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Zrovna jsem si říkala, kdepak vězíš, postrádala jsem zpravodajství o tvém studiu a takyo zvěři. Co koťátka - už šla do služby?
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zdravím děvčata...
    Tomu nebudete věřit!
    Asi po pěti letech mně došel na farmě cukr!
    To všechno tím jak hamouním krejcary, no neprodávej marmošku když se prodává bez mála za půl milionu!
    Všem přeji krásný podvečer...
    :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 19/4/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.