ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak vám nevím, schovalo se to samo nebo to někdo schoval? Já to furt vidím, a to se mi nestává často, abych něco správně vložila.
     
  2. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Nevyzerá to na aprílový žartík, chybičkou bude najskôr nejaká technická záležitosť, no v tomto poradiť neviem. Možno až niekto z modíkov, keď prestanú odpovedať na x-tú otázku ohľadne farmy hore nohami, sem nazrie a prezradí nám, v čom to je.
     
  3. Ahoj -pechfógl-
    obrázek rozhodně není moderovaný - tedy nikdo ho neschoval. K chybě muselo dojít při ukládání na úložiště. Zkus prosím smazat vložený obrázek a celý postup zopakovat.
     
  4. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pekný večer prajem,
    ďakujem za želania našej malej Viktorke. Všetci ste milí a všetko odkážem adresátom :inlove:. Ešte raz - ďakujem.
    Ľubica
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Lubi...
    Je krásné když člověk takto omládne, znám to.
    Gratuluji...
    [​IMG]
     
  6. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Radku, gratuluji k narození Magdalenky a Lubico, k narození vnučky Viktorky.

    Nejkrásnějším ze všech dárků
    je miminko do kočárku,
    nejkrásnějším na světě
    je šťastný úsměv dítěte.
    Ať vám rostou jako z vody,
    ať jsou to holky do nepohody.
    Ať jsou zdravé obě děti
    a jen štěstí ať k vám letí.
    Krásná máma, pyšný táta
    a tak radost už k vám chvátá.
    Je to super, milý Radku,
    že už má Oldík kamarádku.
    A ty, Lubico, babičko,
    teď záříš víc než sluníčko.
     
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkné dobré ránko, krásná veršovačka Maruško, a hned je den veselejší. Nad Labem se táhne mlha, večer pršelo a přišla první letošní bouřka. Včerejší den byl plný sluníčka , vnoučátka se zlepšila, laryngitida odezněla. Můj nepříjemný kašel je už také lepší a hned je veselejší pohled na ten svět. Akce i přes velikonoční shon jsem zvládla a jsem připravena na další vikingskou akci. Pěkný den všem a dobré trefy v nové akci.:p:p:p
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra



    [​IMG]




    Haló haló kde jste kdo :D

    Krásný večer všem, jdu vás pozdravit a je vidět že jaro je už tady,
    tak všichni určitě pracují
    na zahrádkách. Ale já taky nezahálela,
    ostříhala jsem palmu - teda jen ty seschlé boční větve protože ji mám
    svázanou, abychom mohli projít přes pokoj xD a taky opajzala veliký ibišek
    tak teď je to jen propletený kus dřeva, ale už raší malinké lístečky :p
    jen jednou na jediné větvičce byl krásný květ, ale jinak je potvora stále bez kvítek
    a to je asi všechno z mého zahrádkaření.
    Dneska jsme se byli vykoupat v krytém, no pro mě tam chybělo sluníčko
    jinak je mi zima xD ale rozhýbání bylo dobrý, tak snad to v práci nebudu cítit.
    Mějte hezký večer, kdo vrhá sekerkou tak jen trefy do středu a pište ať tu není smutno :p


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]




     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Evi - je tu opravdu smutno :eek:, takto vlákno zanikne, když sem nikdo nenapíše, škoda, tak ráda vás všechny čtu :inlove:
     
  10. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Dobré ráno, v únoru jste se ptali na Sněženku1950 (Lvl 74)- tak teď už se opravdu dlouho nepřihlásila, teploměr je úplně červený a bliká!! Asi mi za chvíli zmizí ze sousedství. Snad je v pořádku a má jiné zájmy.
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásné dobré ráno všem, prý má dnes být teploučko.
    Má to však jednu vadu. Já jsem v práci a ještě dlouho budu.
    A tak jsem přemýšlel o tom jak rychle zbohatnout.
    No prací to nebude to už mám vyzkoušené...
    A tak se vás holky zeptám, nemáte někdo zaručená čísla na sportku?
     
    Naposledy upraveno: 9/4/18
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkné dobré ráno v novém týdnu. Minulý týden bylo krásně , svítilo sluníčko a dnes už je zase mlha, nevidím na druhý břeh Labe, ale má být odpoledne až 24, ale to u nás asi nebude. Od pátku mám zase motanice, během dopoledne se to to zlepší, ale není to stále ono. Odpoledne jdu k zubaři, tak mi ten týden dobře začíná. Sekerky házím, akci plním. Bude nás čekat šlechtění motýlů, moc jich nemám, ale snad ještě nějaké doplním. Snažím se pěstovat dlouhodobky do úkolů v družstvu, ale zase postoupím a přibyde další dlouhodobka do dalších úkolů, no prostě nestíhám. Chodíme na procházky s vnučkou, chytáme pokémony a nyní už bude zase práce a pohoda na zahradě. Přeji všem závislákům pěkný den plný sluníčka a milé lidi okolo sebe. Mějte se fajn a opatrujte se.;););)
     
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Jé mamčo tak ať Ti to dobře dopadne a nepokousej dentistu! Zdravíčko je nutné hlídat.
    Naši prckové taky raději chodí pěšky, taky chytají pokáče.
    Ještě že za našich let bylo na hraní jen švihadlo a kbelík s pískem.
    No ne?
    :D
     
  14. robin2151

    robin2151 Velmistr fóra

    Krásný sluníčkový den všem. Jsem bez svého NTB- prostě zkolaboval, tak je v opravě. Manžel mi půjčil svůj, je starý a pomalý, ale to vydržím. Měla jsem krásný odpočinkový víkend, zajela jsem do Brna do divadla a také navštívila vnučky a hlavně si odpočinula od ubručeného dědy.Ingrid nestíhám, ale volá zahrádka, tak navařím a jdu na sluníčko. Mějte se všichni krásně.
     
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Vidíš mamčo i bůček potřebuje občas prohlídnout doktorem, jak píše Robinka, nic není na vždy a tak se rozloučila i moje TV.
    Ale myslím že to co zkusila za svých nedožitých dvou a půl roku by nevydržela žádná ani ta nejlepší...
    Tak že jsem svolal domácí radu a vybral sem pak stejně sám jednu placku na zeď.
    Teď jde o to aby tam držela když má skoro dva metry!
    No co, prý tuto a žádnou jinou i kdyby se nemělo už nikdy chodit do kina.
    A to vám povím návštěva kina s rodinou je dnes otázka dvou až tří tisíc korun.
    No neber to když ti donesou kolu a brambůrky za stovku až pod nos...
    :D
     
    Naposledy upraveno: 9/4/18
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra




    [​IMG]
    Páni ... to je rozkošné :inlove:


    Ahojky závisláčci :) .. tak s tou televizí mám taky dilema, minulý rok nová
    když mi při třetím vytopení stará odešla :oops: .. no asi neměla ráda vodu.
    Dilema pokračuje s obřím terárkem, na kterém mám tu televizi i DVD a na něm další krásnou palmičku - palmu,
    kterou musím časem otáčet, abych viděla na obrazovku kterou zakrývá ... je jí tam teplo a roste jako z vody xD

    No můj Tutan Chámon II. odešel na věčný odpočinek a terárko (si v něm sednu na židli) se musí zlikvidovat, protože jsem
    slíbila
    že si už žádné zvířátko nepořídím :sleepy: :cry: chjo ... je to těžké při té malé ZOO co jsem doma měla.

    [​IMG]
    Tak konečně to dilema je kam s plazmou, DVD-čkem a obří palmou která si tam lebedila v teploučku :p
    Tak mi zeťák navrtá nějaké ramena do zdi, ale už to není ono a něco tam bude určitě chybět,

    no časem přijdu na to, jak to nenápadně oživit xD


    Tak přeji hezký večer, mějte rádi svoje zvířátka
    a děkuji Dagmar7 za holoubka a radu co s tím přestárlým
    a nekvetoucím zeleným ibiškem :p



    [​IMG]



     
  17. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Páni moji, kde tá buldočka prišla k toľkým malým??? Ak si dobre pamätám, tak tento druh máva s pôrodom dosť ťažkosti. Ale je to nádhera - rovnako ako to pojašené mačiatko a flegmatický jašter.
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Buldoci jsou přešlechtěné plemeno, takže vlastně každý porod zdravých štěňat je důvod k oslavě. Mojí známé se podařilo odchovat je jen jednou, shodou okolností jich bylo taky sedm a jeden z nich mi dělala radost plných čtrnáct let. Stejně je to legrace, když se nakloníš nad pelechem a obrátí se k tobě osm zoufalejch ksichtíků. A když začnou chrápat, to je okteto.
    A pro všechny přející jedna bezva zpráva: Patrně mám spalničky. Mudra čeká, s diagnózou, kde se ještě osypu....xD8)>:(-.-
     
    Naposledy upraveno: 11/4/18
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jestli dobře počítám tak 8 štěňat? teda to je nálož, ale nádherná, jsem pejskařka a dalšího už si taky asi nepořídím a už plaču teď, tak doufám, že ten můj miláček tady bude hodně dlouho, letos oslaví 8 let, tak ještě jednou tolik bych si moc přála :D:inlove:
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Můj pejsek se teď dožil jedenácti a je docela ve formičce. Takové věčné hravé štěně. Taky je můj poslední . a nejlepší. Ovšem teď je ze mně rozpačitej, protože ho každé ráno podrobuji prohlídce, abych něco... samozřejmě chci, aby tu se mnou byl co nejdéle, i když... Když jsem byla malá,, chodila jsem k sousedům, kde měli 23letého foxteriéra. Byl už takovej hluchoučkej, slepoučkej,,. vynášeli ho na trávník na sluníčko, když zvedl hlavičku, byla to rodinná událost - nevím, jestli bych to tomu zviřátku přála.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.